Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
..
IRLi kampaaniameistrid peaks küll oma palga tagasi maksma - irvitada valijale 10 korda päevas teleekraanilt vastu, et "sina tavaline tööinimene, tule, ma anna sulle natuke raha" - no kuulge see on alavääristav ja rõhutab eriti kõneleja üleolekut. Miks peaks ma tahtma valida kedagi, kes minuga nii ülbelt suhtleb - ja olles ise üsna normaalse palgaga võin öelda, et mind ju seal reklaamis täielikult ignoreeriti - miks ma peaks siis seda meest valima, tema ju minuga suhelda ei taha? Huvitav, kust saaks teada, kes see copuwriter oli, kes sellise "pärliteksti" Juhanile kirjutas?

Comment