Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
mõõdukat äärmuslust/rahvuslust on IRLi näol juba omajagu - nad ju esindavadki IRLi seisukohti (on nad ka ise öelnud, et IRL nendega vaadetelt väga lähedane) + omaltpoolt lisavad natsimöla ja radikaalsemad vaated. ei leia küll, et neist mingit kasu võiks tõusta. kremli propagandale puude allaviskamine mitmekordistub eesti osas - oma toreda marsiga ja madisoni statementidega juba näeme, mida nad toovad
vastus on lihtne: see natsivärk väga OK ei ole tegelikult
Algselt postitas donkament
Vaata postitust
Algselt postitas erplander
Vaata postitust


Comment