Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #841
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Erplander sina 1:24?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #842
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      Loll oled w? See on foorumist janek174 :) Ausalt, ma ei valeta.

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #843
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Algselt postitas erplander Vaata postitust
        Näed siis, kui vähe on lihtsa inimese rõõmuks vaja, hea meel kohe sinu üle. Mulle ka see Evelini lugu täitsa meeldis. Blogil on potentsiaali, nii et, Inno ja Irja, hoidke alt.

        P.S. Polnudki jõudnud veel kaeda, mida siis Eesti parimal majandus- ja poliitikaajakirjanikul asjade kohta öelda on ja noh, täpselt nagu minu mõtteid oleks lugenud.



        How did you know?

        Sa oled täpselt nagu üks sõber aastaid tagasi noore ja vihasena, kes ei tahtnud korporatsioone enam toetada, ning otsustas coca colat enam mitte juua, ning peale seda jõi nestead.
        Ja peale selle oled sa ka poliitiline hipster, kes tunneb uhkust, et sisuliselt vastu tuult kusedes on mingi minority esindaja.

        Kusjuures, lol, et Kääriku välja heitmine näitab erakonna sirgjoonelisust. Populistlikute rottide mulje jääb, nagu ülejäänustki. Ja selle tõttu, et oma arust võimekas erakond saab oma ühe piirkonna esinumbri (linnapeakandidaadist võib seda arvata) minevikust teada Ekspressi vahendusel (mis sellest, et Ekspress sellega oma numbrit müüs, või Luik kellegi teenet tegi samal ajal), ning saadab tüübi kohe isamaalisekt ateelistel põhjustel nahhui - konkreetselt rott tegu, mille ma paneks paar pulka alla-poole, kui vanemad ütlevad gay lapsest lahti.
        Seetõttu on raske neid ka uskuda, kui Helme jahub mingitest administratiivsetest meedetest, millega saab Tallinna soojuse hinda alla, sest keegi ütle,s et peaks saama, aga konkreetselt ei tea mitte midagi.
        Selles konkreetses episoodis oleks mina vähemalt küll hinnanud lojaalsust, sest nad oleks saanud selle välja mängida nii, et teadsid Kääriku minevikust, ning et see oli samamoodi, nagu Ekspressis kirjutas, mis oli muide üsna lahja jutt, ning paljud akadeemikud samuti teadsid, ning olid taga sel teemal suhelnud. See oleks omakorda näidanud, et erakond on omade suhtes lojaalne, ning võimekas info kogumisel.
        Praegusel juhul jättis täpselt vastupidise mulje.


        Võta need EKRE väärtused ja pakenda ümber paremasse pakki. Hakka võib-olla Sergei Metlevi sarnaste, aga venelaste jaoks poliitiliselt rikkumata, noortest peale, ning siis ehita noortele edumeelsetele häältele. Integratsiooni asemel räägi Ardo Aasmäe teadusjuttu, ja saad üle künnise ka. Ise usun, et oleks päris võimas, kui normaalsed vene noored ehitaks üles sellise valmisliiidu, kuhu eesti noored ka põhimõtete pärast suudaks astuda. Võetakse integratsiooni ja rahvusliku kiilu kaart eos ära.


        @Herbert Sammal

        Leia valitsuse jagu majandus- ja sotsiaalteadlasi, kes nõus päeva pealt asemele astuma, ning hakka lobbistama.

        Ise kirjutaks alla küll.
        Last edited by jrgn hell; 22.10.13, 04:50. Põhjus: typod

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #844
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Jörgen, erplanderiga vaidlemine ka paras vastu tuult kusemine, tal pikk history absoluutselt ükskõik mis teemal võtta täpselt vastupidine seisukoht ja mitte eriti arukalt argumenteerida. Küll on kõik vandenõuteooriad õiged, samas Venemaa nõiasaade on legit, sest liiga paljud arvavad, et fake - liiga mainstream nii arvata.

          Kuna inimene foorumis postitab suhteliselt viisakalt, siis keelata tal oma arvamust avaldada pole eriti reaalne, aga minu arvates mõistlikum oleks ta postitustel lihtsalt lasta vaikselt hääbuda, sest sellega nagunii kuhugi ei jõua - kõik vähegi intelligentsed inimesed saavad aru, et sul on 99% õigus või oled lähemal tõele (ükskõik kas antud teemal või ükskõik mis teemal), aga erplanderi meelt muuta on lihtsalt võimatu.

          Erplander, minu postitusele pole mõtet vastata - lihtsalt minu arvamus ja vaidlusesse sinuga laskuda mul pole soovi.

          Comment

          • EestiAA
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1132

            #845
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            ERR-i tasuta veebikanal, mis näitab parimaid saateid, sarju, filme, dokfilme ning võimaldab mugavalt otse kuulata kõiki ERRi raadio ja teleprogramme.



            Foorum läheb seekord eetrisse päev pärast valimisi. Küsime, kes on nende valimiste suuremad võitjad ja kaotajad ning kas suuremates linnades hakkavad koalitsioonide jõujooned juba selguma. Stuudios on Sven Mikser, Urmas Reinsalu, Kadri Simson ja Urmas Kruuse. Saatejuht Andres Kuusk, režissöörid Maarika Lauri ja Indrek Kangur, assistent Margit Ossipova, produtsent Tiina-Mari Koljak.

            Comment

            • EestiAA
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1132

              #846
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Sotsiaaldemokraatide nimekirjas Tallinna linnavolikokku kandideerinud kolumnist Abdul Turay pääseb sinna riigikogu liikme Andres Anvelti asendusliikmena.


              Esimene mustanahaline Tallinna volikogus ?.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #847
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                http://poliitika.postimees.ee/257022...inna-volikokku

                Esimene mustanahaline Tallinna volikogus ?.
                ilus jep. ekre-natsidele uks kätte näidatud

                Comment

                • Maxi
                  Pokkerihai
                  • Nov 2010
                  • 1849

                  #848
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Jumal tänatud et Riigikogu valimistel sellist pulli teha ei saa ja loodetavasti mitte kunagi. Turay sai 516 häält
                  seega kas
                  A) Tallinna on sisse kirjutatud 516 (mustanahalist?) immigranti.
                  B) Eestlaste arvates pole mitte ühtegi kohaliku rahvuse esindajat kes vääriks linna juhtima, st. orjarahvas kes valivad juhi väljast.
                  C) Tõde kuskil vahepeal.

                  Mustanahaliste vastu otseselt midagi pole, aga inimese kellel tegelikult eestiga rohkem ühist pole peale selle, et tema naisele šokolaadivärvi m*** maitseb koht ei ole volikogus. Läheb naisest lahku ja siis tagasi Inglismaale kuna midagi ühist eesti kui riigiga pole? Äkki annaks üldse KOVi väljast sisse osta, milleks siin omavahel lolli mängida.
                  Samas enamus otsustab ja hetkel läks niimoodi. SDE valijad on niikuinii multikulti hipid kes homoparaadil vikerkaarevärvides ükssarvikute seljas ratsutavad. Vahest ikka näeb neid kellel silmad peas pöörlema hakkavad kui kuulevad, et kellelegi see paduliberalismi teema väga ei istu. Paduliberastide suust palju rohkem hatespeechi kuulnud nende vastu kes teistmoodi arvavad kui nende "ekre-natside" omast.

                  Aga edu Abdulile ja loodan et võtab linna heaolu parendamist südamega.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #849
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                    ...
                    loe läbi, mõtle kaasa - tuleb kasuks nii sulle, kui erplanderile. ilmselt parim raamat eestlaste/eesti kohta (välja jättes Kivirähk): http://www.apollo.ee/e-raamat-vaike-valge-riik.html

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #850
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      ühe variandi jätsid ära:

                      F) hea inimene on

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #851
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                        Jumal tänatud et Riigikogu valimistel sellist pulli teha ei saa ja loodetavasti mitte kunagi. Turay sai 516 häält
                        seega kas
                        A) Tallinna on sisse kirjutatud 516 (mustanahalist?) immigranti.
                        B) Eestlaste arvates pole mitte ühtegi kohaliku rahvuse esindajat kes vääriks linna juhtima, st. orjarahvas kes valivad juhi väljast.
                        C) Tõde kuskil vahepeal.

                        Mustanahaliste vastu otseselt midagi pole, aga inimese kellel tegelikult eestiga rohkem ühist pole peale selle, et tema naisele šokolaadivärvi m*** maitseb koht ei ole volikogus. Läheb naisest lahku ja siis tagasi Inglismaale kuna midagi ühist eesti kui riigiga pole? Äkki annaks üldse KOVi väljast sisse osta, milleks siin omavahel lolli mängida.
                        Samas enamus otsustab ja hetkel läks niimoodi. SDE valijad on niikuinii multikulti hipid kes homoparaadil vikerkaarevärvides ükssarvikute seljas ratsutavad. Vahest ikka näeb neid kellel silmad peas pöörlema hakkavad kui kuulevad, et kellelegi see paduliberalismi teema väga ei istu. Paduliberastide suust palju rohkem hatespeechi kuulnud nende vastu kes teistmoodi arvavad kui nende "ekre-natside" omast.

                        Aga edu Abdulile ja loodan et võtab linna heaolu parendamist südamega.

                        Tüüp oskab vähemalt Eesti keelt, võrreldes näiteks tolle "ma ei kommentaari" vennaga.

                        edit: Mitte et sinna ei oleks olnud paremat tegelast panna, aga võrdlusmoment on olemas siiski.
                        Last edited by jrgn hell; 22.10.13, 15:44.

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #852
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Loppkokkuvottes siiski Voltaire got it right ja oleme onnelikud, et elame uhiskonnas, kus keskid voitsid, sest selline on ilmselgelt rahva tahe?:)

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #853
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                            Jumal tänatud et Riigikogu valimistel sellist pulli teha ei saa ja loodetavasti mitte kunagi. Turay sai 516 häält
                            seega kas
                            A) Tallinna on sisse kirjutatud 516 (mustanahalist?) immigranti.
                            B) Eestlaste arvates pole mitte ühtegi kohaliku rahvuse esindajat kes vääriks linna juhtima, st. orjarahvas kes valivad juhi väljast.
                            C) Tõde kuskil vahepeal.

                            Mustanahaliste vastu otseselt midagi pole, aga inimese kellel tegelikult eestiga rohkem ühist pole peale selle, et tema naisele šokolaadivärvi m*** maitseb koht ei ole volikogus. Läheb naisest lahku ja siis tagasi Inglismaale kuna midagi ühist eesti kui riigiga pole? Äkki annaks üldse KOVi väljast sisse osta, milleks siin omavahel lolli mängida.
                            Samas enamus otsustab ja hetkel läks niimoodi. SDE valijad on niikuinii multikulti hipid kes homoparaadil vikerkaarevärvides ükssarvikute seljas ratsutavad. Vahest ikka näeb neid kellel silmad peas pöörlema hakkavad kui kuulevad, et kellelegi see paduliberalismi teema väga ei istu. Paduliberastide suust palju rohkem hatespeechi kuulnud nende vastu kes teistmoodi arvavad kui nende "ekre-natside" omast.

                            Aga edu Abdulile ja loodan et võtab linna heaolu parendamist südamega.
                            ja ara aja mingit sitta, et mustanahaliste vastu midagi ei ole peale sellist kommentaari. Julge siis vahrmalt tunnistada enda vaateid.

                            Comment

                            • peete82
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1310

                              #854
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              see, et Hitler võimule sai, oli ka saksa rahva tahe. Ja vana oli rahva seas sitaks populaarne.
                              Kas neil oli ka õigus?

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #855
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Kui sa oled näljas ja valitseja lubab sulle tasuta toidutalonge, siis on too valitseja ka väga populaarne, isegi nende seas, kes muidu teda ei valiks. Kasutada ära inimeste majanduslikku seisu, et neid pmst survestada või ära osta või suisa kasutada hirmu nagu läbi ajaloo on seda tehtud võibki mõne mehe populaarseks teha. Populaarsus ei tähenda kvaliteeti ega sisu. Paljud asjad on populaarsed, mis ei tõsta ilmtingimata nende asjade väärtust ja vajalikkust.

                                Comment

                                Working...