Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
krt minu arust ülikooli mingi adm.töötaja olla on maailma kõige easym amet. Midagi ei tee istutakse netis, käiakse lõunal, suheldakse.. riik maksab kõik kinni, sotstoetused jne
krt minu arust ülikooli mingi adm.töötaja olla on maailma kõige easym amet. Midagi ei tee istutakse netis, käiakse lõunal, suheldakse.. riik maksab kõik kinni, sotstoetused jne

Comment