Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiAA
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1132

    #1591
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    mina kardan, et tuleb miljon - kõigil neil suured nokud ja hakkavad vägistama kohe kui üle piiri saavad
    Mina kardan, et kui meil ainult valgenahalised inimesed siis me ei ole piisavalt tubli lääne riik.
    Tahaks ikka näha tänaval teisi värvi inimesi ka muidu ei saa ennast heaks inimeseks pidada.

    Comment

    • donkihott
      Jube Noob
      • Mar 2015
      • 118

      #1592
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Mis on Sul pagulaste vastu?

      Kui tuua ettekäändeks, et nad ei tee tööd või abusevad toetusrahasid, siis võib ju osalt olla õigus, aga paraku on Eestis neid «kodumaiseid pagulasi» väga palju.

      Pean silmas neid inimesi, kes on omale kaubelnud grupi, tööl ei käi, karja lapsi teinud ning istuvad enamus ajast külapoe ees viina juues. Ka siin foorumis on selliseid näiteid.
      kui sa ei tea palju on pagulasele ette nähtud toimetulekusraha, siis ära plõksi. meie kangelasisad ja hõbekõrid võivad sellest ainult unistada.

      Comment

      • donkihott
        Jube Noob
        • Mar 2015
        • 118

        #1593
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        mina kardan, et tuleb miljon - kõigil neil suured nokud ja hakkavad vägistama kohe kui üle piiri saavad
        ah mis sa liialdad, kõigest 49000 http://uudised.err.ee/v/EESTI/673925...4-a69eb5f1d2fc
        nokude kohta ei tea öelda, aga vägistamiste kohta on põhjamaade statistika kenasti olemas. ja vägistamiste arv võõrliikide kasvuga teps mitte ei vähene.

        Comment

        • donkihott
          Jube Noob
          • Mar 2015
          • 118

          #1594
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          Muide - teise maailmasõja järel oli maailmas 80 000 Eesti pagulast.
          oli muidugi, töökaid eestlasi võeti igalpool lahkelt vastu. ei nurund nad abiraha ja ei paljunend nagu kärbsed. õppisid keele selgeks, töötasid end üles, maksid makse jne. võrdled neid ahvidega?

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #1595
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Algselt postitas donkihott Vaata postitust

            Sinu viimasest lingist: "Samuti on suured erinevused inimeste vahel. Sõbralikumalt suhtuvad sisserändesse kõrgharidusega, nooremad, majanduslikult paremal järjel olevad inimesed."

            Täpselt nii ongi. Lumpen võtab tarkust alati vaevaliselt omaks.

            Comment

            • donkihott
              Jube Noob
              • Mar 2015
              • 118

              #1596
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              Sinu viimasest lingist: "Samuti on suured erinevused inimeste vahel. Sõbralikumalt suhtuvad sisserändesse kõrgharidusega, nooremad, majanduslikult paremal järjel olevad inimesed."
              muidugi suhtuvad. kui raha, haridust või elupäevi on piisavalt, et lesta tõmmata ja mujal elu jätkata kui kodumaal pasaks kisub.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #1597
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Algselt postitas donkihott Vaata postitust
                muidugi suhtuvad. kui raha, haridust või elupäevi on piisavalt, et lesta tõmmata ja mujal elu jätkata kui kodumaal pasaks kisub.
                jõukatest sallivatest riikidest on ju kõik edukad ja rikkad valged põgenenud eks :)

                Comment

                • mait47
                  Jube Noob
                  • Jul 2011
                  • 192

                  #1598
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Mulle jääb selgusetuks see kuidas Pastilaa jaksab/viitsib/tahab siin peaga vastu seina joosta nendes aruteludes. Ei mõtle siin antud teema kontekstis aga üldiselt sellised üritused teiste silmaringi natukenegi laiemaks venitada või neid vähemalt sinna poole suunata jäävad üldiselt ikkagi tulutuks...

                  aga keep it going!

                  M.

                  Comment

                  • EestiAA
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1132

                    #1599
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    jõukatest sallivatest riikidest on ju kõik edukad ja rikkad valged põgenenud eks :)
                    Ei ole aga mass immigration on kaasa toonud väga palju probleeme küll.

                    1. Põlisrahva täielik polariseerimine.
                    2. Kuritegevus statistika. Immigrandid vs põlisrahvas.
                    3. Idiootne poliitiline korrektsus millel on olnud kohutavad tagajärjed.
                    (bigotry of low expectations)
                    4. Rahvale immigratsioni peale surumine ilma, et võtta arvesse rahva arvamust.
                    5. Meedial on paljudes riikides katus ära sõitnud kui teema läheb immigratisiooni peale.
                    6. Ütle üks riik kus intergatsiooni poliitika töötab hästi mass immigratsiooniga ?


                    E: EI arva, et Eesti sama teed läheb.
                    Last edited by EestiAA; 27.05.15, 20:54.

                    Comment

                    • donkihott
                      Jube Noob
                      • Mar 2015
                      • 118

                      #1600
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      jõukatest sallivatest riikidest on ju kõik edukad ja rikkad valged põgenenud eks :)
                      kuhu neil minna? Richard Branson ikka üritab, siiani kahjuks edutult.
                      Ja kallis maitminginumber, aanust võib pastilaa sul venitada, silmaringiga käivad asjad teistmoodi. ja teps mitte tuhandete neegrite ja moslemite meie pisikese maalapi peale ümberasustamisega.
                      aga kõike head teile, haritud, jõukad ja venitatud silmaringiga noored. ei viitsi rohkem

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #1601
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Kui eestis vingutakse selle üle, et pangad viivad kasumeid riigist välja, siis kujutage ette, mida teevad lääneriikide ettevõtted näiteks aafrika riikidega? Sealset rahvast lüpstakse julmalt maavarade ja kõige muuga. Alles oli etvs mingi dok film, ei mäleta aafrika riiki, aga kui nad oleks oma vasemaagi eest saanud maailmaturu hinda, oleks riigi skt poole suurem. Vaevalt siis sealt nii paljud põgeneksid.

                        Teiseks meedia teema. Räägitakse, et Rootsis meedia vaikib ja ei räägi tegelikust olukorrast. Ega meil pole teisiti. Meil on kah 11 000 süstivat heroiinikut, enamus vene rahvusest. Kui palju läheks ajakirjanikel aega, et kaks rahvust totaalselt tülli ajada?`Paar nädalat ma pakun. "Pealtnägija" tegijad ütlesid konkreetselt, et nende saates pole kunagi olnud ühtegi rahvusteemalist konfliktilugu ja ei tule kah. Nad tunnevad oma vastutust. Sellist jama pole kellelgi vaja.

                        Ja kuna ise ei kavatse kindlasti terve elu eestis elada, siis pagulaste teemal ei hakka sõna võtma, liiga silmakirjalik oleks.

                        Comment

                        • rasmer
                          Vana Tegija
                          • Oct 2009
                          • 1306

                          #1602
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Põgenike vastuvõtmine ja massimmigratsioon on erinevad asjad.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #1603
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            Sinu viimasest lingist: "Samuti on suured erinevused inimeste vahel. Sõbralikumalt suhtuvad sisserändesse kõrgharidusega, nooremad, majanduslikult paremal järjel olevad inimesed."

                            Täpselt nii ongi. Lumpen võtab tarkust alati vaevaliselt omaks.
                            Sample on küll väike, aga niipalju kui Skandinaavia noorte ja väga edukate pokkerimängijatega sel teemal suhelnud siis kõik on kategooriliselt väitnud, et jubedat sitta keeravad kaltsupead ja riik on rumal, et neid massiliselt sisse laseb ja tasuta pappi viskab. Tõesti satun siis mingite matside otsa aint kes somehow kvalifitseeruvad noorte, majanduslikult paremal järjel inimeste sekka?

                            Teiseks kui sa päris maailmas töötad kuskil solid koha peal siis tihtipeale sa ei saa/tohigi öelda mida sa arvad... Kui kuskil solid firmas tööl oleks ja keegi tuleb paneb mikri nina alla ja küsib, mis pagulastest arvad siis no shit, et kiidaks takka.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #1604
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Lisaks, et mul ei ole ühegi rahvuse vastu midagi... Lihtsalt on jäänud mulje, et nt Rootsi vandid on lihtsalt freerolli peal väljas. Kui mingite korralike reeglitega võetaks neid vastu - a'la peavad X aja jooksul töö leidma, end harima/keelt õppima, 0 kuritegu korda saatma - kasvõi 1 eksimus siis saadetakse kohe välja - oleks ju ok.

                              Meenub üks Eesti pokkerimängija, kes elas USA-s. Aga kuna seal ametlikult tööl ei käinud (pokker ei ole töö) siis 6 kuud aastas sai ainult seal viibida ja ülejäänud 6 pidi Eestis olema. Ja inimesel oli kohalik naine, solid sissetulek ja värgid jne, aga no green card kui ametlikku töökohta polnud. Ja meie peaksime lambi-õlidel laskma siin alaliselt elada kes tööle ei lähe ja muud lisandväärtust ka ei loo?

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #1605
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Mine tea, võibolla mõni õpib pokkerimängu ära.

                                Comment

                                Working...