Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
Mina kardan, et kui meil ainult valgenahalised inimesed siis me ei ole piisavalt tubli lääne riik.
Tahaks ikka näha tänaval teisi värvi inimesi ka muidu ei saa ennast heaks inimeseks pidada.
Algselt postitas pastilaa
Vaata postitust
Tahaks ikka näha tänaval teisi värvi inimesi ka muidu ei saa ennast heaks inimeseks pidada.
Comment