Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #691
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    On Savisaar mis on, aga loll ta kindlasti pole. Ilmselgelt annab selline uudis vahetult enne valimisi Krossile hääli juurde, mitte ei võta neid ära. Muidugi, kui see "uudis" vahetult peale valimisi ära ei kao, siis on Krossil puhta p***s.

    Comment

    • Maxi
      Pokkerihai
      • Nov 2010
      • 1849

      #692
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Lol@ keskerakond on kellegi kinni maksnud.

      See on ju ammune teema see Krossi Interpoli kaudu tagaotsitavaks kuulutamine. Korra Interpoli komisjon on selle tagasi lükanud, aga seekord kinnitati ära. See NV pidi mingi Interpoli igaastane assamblee ka olema vms.

      Ainukene kes sellest hetkel võidab ongi kross kuna igasugused lambivennad mõtlevad et keskerakond maksis Interpoli kinni (lol) ja nüüd hääletavad Krossi poolt. Aga suht kindel, et välismaale Kross nüüd minna ei saa kuna ELil on leping Venemaaga mis kohustab tagaotsitavaid välja andma, tegelt peaks see eestile ka kehtima, aga eestis omakorda nii, et välja venemaale ei anta, mõni targem teab vast täpsemalt kuidas see asi lõppeda võib.

      Põhimõtteliselt KE erakond kaotas ehk mõned hääled, EKRE kaotas Helme pärast hääli ja Krossi hääletavad EKRE ületulejad ja inimesed kes muidu ehk oleks hääletamata jätnud.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #693
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Kross saab hetkeseisuga ikka rämedalt hääli juurde ja Helmel on õige point. Kuidas saaks Eesti pealinna juhtida isik, kes on nö. rahvusvaheliselt tagaotsitav? Meie siseminister võib küll plõksida, kuid see ei muuda fakti, et päris paljudes riikides pandaks selle teoreetilise pealinnapea käed lihtsalt raudu.

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #694
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          See, et kedagi on tagaotsitavaks tehtud ei tähenda midagi, vbl on kuulutatud poliitilistel põhjustel tagaotsitavaks- äkki valdab mingit infot, mis on natuke liiga kuum, nagu Assange case nt.

          Comment

          • Maxi
            Pokkerihai
            • Nov 2010
            • 1849

            #695
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
            See, et kedagi on tagaotsitavaks tehtud ei tähenda midagi, vbl on kuulutatud poliitilistel põhjustel tagaotsitavaks- äkki valdab mingit infot, mis on natuke liiga kuum, nagu Assange case nt.
            Pean seda quotema, Krossi Assangega võrrelda, uus tase. Mis järgmiseks?

            Tänane ETV valimidebatt ilmestas hästi, et probleemide lahendamises oleks kõige parem valik üldse Aasmäe. Pakkus reaalseid lahendusi välja ja kodutöö oli korralikult tehtud. Anvelt oli ka endale tavapäraselt soliidne. Savisaar, Kross ja Randpere on klounid.

            e: vandalarile pean täpsustama et Interpoli kaudu poliitilistel põhjustel kedagi tagaotsitavaks kuulutada ei saa, iga case vaadatakse täpselt üle.
            Last edited by Maxi; 19.10.13, 21:27.

            Comment

            • EestiAA
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1132

              #696
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Kui usud tugevalt vandenõudesse siis on saab kõike.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #697
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Ma ei võrrelnud ju Assangega, vaid võrdlesin olukorda, millesse inimene võib sattuda "ebasobiva" info omamise eest.

                Comment

                • Maxi
                  Pokkerihai
                  • Nov 2010
                  • 1849

                  #698
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Vandalar, Sina oled järgmine, ma usun et FSB jälgib Sind ja ainult aja küsimus kuna Interpoli Sind üles pannakse, sest see info mida Sa tead ei tohiks avalikkuse kätte sattuda.

                  Comment

                  • ok2aa
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1903

                    #699
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Helme ei ole kloun?

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #700
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                      Vandalar, Sina oled järgmine, ma usun et FSB jälgib Sind ja ainult aja küsimus kuna Interpoli Sind üles pannakse, sest see info mida Sa tead ei tohiks avalikkuse kätte sattuda.
                      Täiesti ebaoluline "teemaarendus" sinu poolt.

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #701
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Kas keegi tõesti arvab, et Kross võib olla mingi laeva kaaperdamise tellija?

                        Comment

                        • erplander
                          ekrelander
                          • Oct 2008
                          • 1029

                          #702
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                          Helme ei ole kloun?
                          Lol, mis mõttes kloun?

                          Kas su arust teevad ausus, otsekohesus, eetilisus, asjadest rääkimine nende õige nimega inimese klouniks?
                          EKRE taandas koheselt oma kandidaadi, kelle kohta selgus KGB minevik. Samuti võeti kohe ja keerutamata sõna, et Krossil oleks antud juhul eetilisem taanduda.

                          EKRE on ainus erakond, kellele meil valitsev poliitkultuur ei tundu läänelik ja õigusriigile kohane ja ses osas soovitakse teha tõesti radikaalseid muutusi, nii et siinkohal on selle erakonna pidamine radikaalseks igati õigustatud.

                          Lisaks Helme tundus kõige kompetentsem pea igas valdkonnas, millest tänases debatis juttu tehti.

                          Comment

                          • Pythagoras
                            Grinder
                            • Apr 2012
                            • 589

                            #703
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Algselt postitas erplander Vaata postitust
                            Lol, mis mõttes kloun?

                            Kas su arust teevad ausus, otsekohesus, eetilisus, asjadest rääkimine nende õige nimega inimese klouniks?
                            EKRE taandas koheselt oma kandidaadi, kelle kohta selgus KGB minevik. Samuti võeti kohe ja keerutamata sõna, et Krossil oleks antud juhul eetilisem taanduda.

                            EKRE on ainus erakond, kellele meil valitsev poliitkultuur ei tundu läänelik ja õigusriigile kohane ja ses osas soovitakse teha tõesti radikaalseid muutusi, nii et siinkohal on selle erakonna pidamine radikaalseks igati õigustatud.

                            Lisaks Helme tundus kõige kompetentsem pea igas valdkonnas, millest tänases debatis juttu tehti.
                            Las olla igal ühel oma eelistused, aga kõige kompetentsem, tõesti arvad nii?
                            Laused stiilis: laias laastus 10 mln jne ei veena eriti kompetentsis. Loe palun oma viidatud intervjuusid Helmega. Kumab selgelt läbi, et mehel on ideed kuidas miski võiks olla, kuid reaalselt palju asjad maksma läheks, sellist arusaama pole. See teeb temast poulisti kes oskab küll välja tuua mõningaid õigeid asju, mis muutuma peaks, kuid ei taju reaalselt palju midagi maksma läheb. Kokkuvõttes mõttetu jutt.

                            Comment

                            • erplander
                              ekrelander
                              • Oct 2008
                              • 1029

                              #704
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                              Las olla igal ühel oma eelistused, aga kõige kompetentsem, tõesti arvad nii?
                              Laused stiilis: laias laastus 10 mln jne ei veena eriti kompetentsis. Loe palun oma viidatud intervjuusid Helmega. Kumab selgelt läbi, et mehel on ideed kuidas miski võiks olla, kuid reaalselt palju asjad maksma läheks, sellist arusaama pole. See teeb temast poulisti kes oskab küll välja tuua mõningaid õigeid asju, mis muutuma peaks, kuid ei taju reaalselt palju midagi maksma läheb. Kokkuvõttes mõttetu jutt.
                              Kuidas viitab see, et Helme ütles päris täpse kulude suurusjärgu mingi asja kohta tema ebakompetentsusele!?
                              Ja kui sa täpsemalt jälgisid neid debatte, siis ta ikka põhjendas päris täpselt ära, ükskõik mida küsiti.
                              Kui sa nüüd oskad välja tuua, siis ma päris huviga tahaks näha, kus ta veel jäi sinu meelest ebaselgeks mingis teemas? Kui kellelgi üldse on mingid täpsed arusaamad nii kohalikul kui riigi tasandil vajalike muudatuste kohta, siis ongi need eelkõige Helmel.

                              Kõik on kanged Savisaare vastased ja taovad vastu rinda, et vaja on muutust, samas valivad erakonnad, mis esindavad sarnaseid normaalsele läänelikule ühiskonnale sobimatuid väärtusi ja poliitkultuuri, nagu viljelevad nii Kesk, Reform, IRL kui ESD (viimane neist kõige vähem, aga on siiski korduvalt kaasa läinud ülejäänute sobingutega).

                              Comment

                              • Pythagoras
                                Grinder
                                • Apr 2012
                                • 589

                                #705
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                ma ei viitsi vaielda, eks homme selgub, kas vägesid juhatama hakkab
                                vaata mis eksperdis debatist arvasid

                                Comment

                                Working...