Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #541
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    Mis poest seda putru saab, mida see härra viimased kuud söönd on? keskeakriis24.ee?
    Kui pilt eest läheb siis tuleb nagu kahur-kuulipildurist ja nii see on alati olnud.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #542
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Pada sõimab katelt pigem. Aga selle peale panin küll konkreetse kajaka maha, :D

      Algselt postitas Pumper Vaata postitust
      No kuule mees, natuke ego ei ole v? See et sa Hawail parmu panid ja prygikastist sõid ei tee sind veel ISA-ks.

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #543
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        pani isegi mind muigama. aga las see minu ja pumperi vaheline antipaatia selleks korraks jääda.

        Vandalar. sinu jutuga seoses. pm esindajaid oleks ikka vaja, kuid need esindajad ei pea kogu aeg ühes ruumis istuma. Sellega on aga üks "aga". Nimelt meedia ise pressib koguaeg seda "riigikogu istung kõigest 15 min - kes ei tahaks sellist tööd!!??". Arusaamata et tegelik töö tehaksegi ju ära kasutades muid võimalusi. Rahvas muidugi nagu hagijas kallal ka kohe.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #544
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Ärme nüüd kasuta neid räägitud lugusid hiljem ärapanemiseks. Foorum ei oleks see, mis ta on ilma nendeta ja sellised isiklikud lookesed teevadki siinsest kommuunist sellise, kuhu ikka ja jälle tahaks tagasi tulla.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #545
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            ma arvan, et potsataja võiks üldiselt suu kinni hoida isiklikel teemadel. nii palju väärikust võiks inimeses olla.

            minupoolest las see out of hand läinud dialoog olla, eks nii pumper kui mina keesime üle. Ikka juhtub, see ei tähenda, et me mõnel teisel teemal ühist keelt leiaks. meeste värk.

            küll aga on lapsik mingil netiherodel tulla vahele seletama ja "nalja" viskama teisi alavääristades ning ma siiralt loodan, et te (foorumi kaasliikmed) vähemalt osaliselt mõistate seda.

            eks meil kõigil ole oma head ja vead ning oma vigadega peame me elama. minu jaoks on see arvatavasti kohatine keevalisus ning otsekohene maneer nii suhtluses kui käitumises.

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #546
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              good talk

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #547
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Algselt postitas Potsataja
                Ära riidle poisiga. Ta tegi elus esimest ja tõenäoliselt ka viimast korda natuke tõsist tööd ja sina lendad kohe peale. Suudad sa ette kujutada, milline ta enne seda oli? Mina igatahes ei suuda.
                Algselt postitas Potsataja
                Eks ma üritan väikest moodi viks ja viisakas olla koos väiksemate või suuremate kõrvakalletega, aga kui üks kasvatamatu nolk mind järjepidevalt häirib, siis ei saa ma mitte vait olla.
                Potsataja rääkimas töö tegemisest ja kasvatamatusest?

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #548
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #549
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Potsataja rääkimas töö tegemisest ja kasvatamatusest?
                    Ma olen oma elus rohkem tööd teinud, kui 90% foorumi liikmetest ja kainena olen ma kasvatatatum kui 66% foorumi liikmetest. Lihtne matemaatika ja ei midagi muud.

                    Comment

                    • Maxi
                      Pokkerihai
                      • Nov 2010
                      • 1849

                      #550
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      kuskohast seda statistikat näha saaks? ma tahaks ka teada mitmest protsendist foorumiliikmetest ma rohkem tööd teinud ja kasvatum olen

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #551
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        Ma olen oma elus rohkem tööd teinud, kui 90% foorumi liikmetest ja kainena olen ma kasvatatatum kui 66% foorumi liikmetest. Lihtne matemaatika ja ei midagi muud.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #552
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                          kuskohast seda statistikat näha saaks? ma tahaks ka teada mitmest protsendist foorumiliikmetest ma rohkem tööd teinud ja kasvatum olen
                          Võta kast Walterit ligi ja küll sa seda statistikat ka üks hetk nägema hakkad.

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #553
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                            Võta kast Walterit ligi ja küll sa seda statistikat ka üks hetk nägema hakkad.
                            Sinu jaoks on see statistika, keskmise eestlase jaoks tragöödia.

                            Comment

                            • Maxi
                              Pokkerihai
                              • Nov 2010
                              • 1849

                              #554
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Võta kast Walterit ligi ja küll sa seda statistikat ka üks hetk nägema hakkad.
                              Walter kipub raisk valetama ja suurustama, aga kuna valge viin on tarkade meeste jook, siis ma Sinu matemaatilistes oskustes ei kahtlegi.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #555
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Kui valge viin oleks tarkade meeste jook, siis saaks seda osta ainult Mensa klubikaardi esitamisel ja mina peaks omale uue joogi leidma.

                                Comment

                                Working...