Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
Sa ei rääkinud programmidest, ega vaadetest - sa ütlesid et see on -1 ja teine +1, isegi 0 ei osanud panna, samuti sa ei selgitanud. Mina ütlesin välja mida ma arvan sellistest lahterdamisest, kus isegi selgitusi ei anta. Turja pole lennanud, aga ei meeldi kui sa avaldad oma mõtteid vormis "absoluutne tõde".
Algselt postitas karupoeg
Vaata postitust
Comment