Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #526
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    kuule mees, talitse oma hobuseid. Ma avaldasin oma arvamust. Kui sul on midagi mu arvamuse vastu, siis kritiseeri seda andes oma arvamus, mitte ära tule siia ära panema.

    Erakonnad ning nende liikmed töötavad vastavalt erakonna programmile. sotside majandusprogramm on minu hinnangul sitt. Üksikliige ei puutu siinkohal absoluutselt asjasse. Kui sa sellest aru ei saa, siis see näitab ikkagi sinu, mitte minu väheseid teadmisi.

    Minu jaoks on refide majandusprogramm parem kui sotside. Samuti ei meeldi mulle IRLi hariduspoliitika. Kui sul on teine arvamus, siis fine ning avalda see ja arutleb. Mitte ära tule mölisema ja ära panema.
    Sa ei rääkinud programmidest, ega vaadetest - sa ütlesid et see on -1 ja teine +1, isegi 0 ei osanud panna, samuti sa ei selgitanud. Mina ütlesin välja mida ma arvan sellistest lahterdamisest, kus isegi selgitusi ei anta. Turja pole lennanud, aga ei meeldi kui sa avaldad oma mõtteid vormis "absoluutne tõde".
    Last edited by Pumper; 06.02.13, 14:47.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #527
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Algselt postitas lont Vaata postitust
      Numbreid ja statistikat ei oma, aga minu arvates oli see emapalk kindlalt nr 2 tegu üldse meie poliitilises seadusandluses peale ettevõtte tulumaksu kaotamist.
      Tavalistel keskklassi töötavatel naistel (peredel) oleks ikka väga raske kui pea mitte võimatu normaalselt last kasvatada ilma selleta (jätame siin välja rikkad mehed ja kanada vanaonud stiilis erandid)
      Nö. keskklassi ja madalamad naised on siiski märgatavalt vähem sünnitama hakanud, kui varem ja kõrgklassi naised on jälle kordi rohkem sünnitama hakanud. Seega on VH sünnitama pannud just neid, kelle jaoks ei tohiks raha just esmane motivatsioon olla. Seega seisame me paratamatult silmitsi 25 000 to 13 000 to 6000 to 3000 olukorraga ja viimane aeg on tervitada Vietnami põgenikke.

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #528
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Algselt postitas Pumper Vaata postitust
        Sa ei rääkinud programmidest, ega vaadetest - sa ütlesid et see on -1 ja teine +1, isegi 0 ei osanud panna, samuti sa ei selgitanud. Mina ütlesin välja mida ma arvan sellistest lahterdamisest, kus isegi selgitusi ei anta. Turja pole lennanud, aga ei meeldi kui sa avaldad oma mõtteid vormis "absoluutne tõde".
        a käi kuu peale. iga asja ei pea ka puust punaseks ette kirjutama. kui ma ütlen, et sotsid ei biidi majandust ning mulle ei meeldi irli hariduspoliitika, siis on üsna loogiline järeldada, et ma mõtlen erakondade programme, mitte iga üksikliiget eraldi. Kui sa sellest aru ei saa, siis küsi enne ja ütle, et sulle ei meeldi selline hoiak, mitte ära hakka ülbitsema.

        btw, teema algas sellest, et potsataja uuris, keda valida. Eestis valitakse siiski põhimõtteliselt erakondi, mitte üksikliikmeid. Seega on imelik, et sa minu juttu üldse kuidagi teistmoodi tõlgendada oskad.

        ja veelkord, sa ründasid sellist lahterdamist ja minu arvamust. Ma ei pea selgitama sulle iga oma arvamuse tagamaad. Küll aga ma eeldan, et kui inimene nendest aru ei saa, siis ta oskab oma arvamust avaldada, mitte rünnata teist oma arvamuse avaldamise eest.
        Last edited by karupoeg; 06.02.13, 15:00.

        Comment

        • Jäämees
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1182

          #529
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Lol kes see ülbitseb praegu? Tundub rohkem, et sinul on mingi meeletu probleem inimestega kes ei jaga sinu arvamusi.

          Mind huvitab kui paljud ikkagi reaalselt ka neid programme loevad? Arvan, et paljud saaksid ''üllatuste'' osaliseks. Eelmistest RK valimistest tuleb naljaga meelde kuidas Mihkel Raud tegi erakonna testi (programmi alusel tulemus) ja sai KK ning oli sellest pehmelt häiritud.

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #530
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
            a käi kuu peale. iga asja ei pea ka puust punaseks ette kirjutama. kui ma ütlen, et sotsid ei biidi majandust ning mulle ei meeldi irli hariduspoliitika, siis on üsna loogiline järeldada, et ma mõtlen erakondade programme, mitte iga üksikliiget eraldi. Kui sa sellest aru ei saa, siis küsi enne ja ütle, et sulle ei meeldi selline hoiak, mitte ära hakka ülbitsema.

            btw, teema algas sellest, et potsataja uuris, keda valida. Eestis valitakse siiski põhimõtteliselt erakondi, mitte üksikliikmeid. Seega on imelik, et sa minu juttu üldse kuidagi teistmoodi tõlgendada oskad.

            ja veelkord, sa ründasid sellist lahterdamist ja minu arvamust. Ma ei pea selgitama sulle iga oma arvamuse tagamaad. Küll aga ma eeldan, et kui inimene nendest aru ei saa, siis ta oskab oma arvamust avaldada, mitte rünnata teist oma arvamuse avaldamise eest.
            No kuule mees, natuke ego ei ole v? See et sa Hawail parmu panid ja prygikastist sõid ei tee sind veel ISA-ks. Mina vastasin nagu ma aru sain (sain hoopis teistmoodi aru) - seepärast segaduse vältimiseks tulebki selgitada.

            Rohkem ei vasta sulle.

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #531
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              loomulikult vastan vihaselt kui mind rünnatakse. Ärge võtke isiklikult.

              Aga asi ei ole selles, et mul oleks probleem nendega, kes ei oma sama arvamust. Absoluutselt mitte. Sellepärast ma kirjutangi, et kuulda teiste arvamust, see tekitab arutelu, mis võiks olla iga inimese jaoks teatud mõttes arendav.

              Probleem on mul nendega, kes ründavad isikuid oma arvamuse avaldamise eest, andmata inputi oma arvamuse näol. Oleks pumper öelnud, et karupoeg, su hoiak on imelik, päris nii ei peaks asja võtma ning arutlenud selle üle, oleks kõik okei.

              peace.
              Last edited by karupoeg; 06.02.13, 15:13.

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #532
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                sina alustasid seda, mitte mina.

                Kui sa saad teistmoodi aru, siis vasta mulle normaalselt ja küsi, mitte ära hakka lahmima.

                veidi labiilne on trügida teema vahele lhitsalt, et öelda teisele, et ta on loll. Sellepärast ma ärritusingi liigselt.

                on siis nii raske pärast öelda, et sorry dude, panin veidi puusse? mina olen selleks võimeline nii et mu offer stands.
                Last edited by karupoeg; 06.02.13, 15:12.

                Comment

                • Strawberry
                  Varasemalt kasutaja "romeo"
                  • Aug 2012
                  • 1229

                  #533
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Kas kuskil mõni up to date valikvastustega ankeet on, kus paned küsimustele vastused ja siis ta ütleb lõpuks sulle sobiva erakonna ?

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #534
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    http://valijakompass.err.ee/intro ma arvan, et jäämees mõtles seda. ma rohkem ei neid ei tea, äkki on veel?

                    Comment

                    • Strawberry
                      Varasemalt kasutaja "romeo"
                      • Aug 2012
                      • 1229

                      #535
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                      http://valijakompass.err.ee/intro ma arvan, et jäämees mõtles seda. ma rohkem ei neid ei tea, äkki on veel?
                      Tegin testi. Reformierakond osutus kõige viimaseks ehk vaated absoluutselt kokku ei sobinud, nii kaalud sees kui kaalud väljas.

                      Kaalud sees/väljas oli Eestimaa Rohelised esikohal ainec.

                      Hmm...

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #536
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        mul tuli ref, veidi jäi alla IRL, pärast seda rohelised. KE viimane nagu eeldasin.

                        Aga see on 2011 aasta küsimustik ning arvestab tol hetkel päevakajalisi teemasid. Ma arvan, et kui panna 2013 aasta, siis IRL kukuks kõvasti justnimelt hariduse poole pealt.

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #537
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Vaatasin/kuulasin eile poole silmaga Joe Rogan'i podcasti, kus käidi välja selline mõte, et vanasti valiti kongressi osariikide esindajad just selleks, et keegi oleks konkreetset osariiki esindamas ja nende huvide eest väljas kuna pealinna minek oli liiga pikk tee ja kommunikatsioon oli väga aeglane (või olematu), siis oligi vaja esindaja oma huvide eest vaja välja saata. Nüüd aga on info vahetus hoopis teine ja see korraldus võiks ka teistsugune olla ning esindajad ei pea ronima ühte kohta kokku ilmtingimata, et tööd teha? Selline teoreetiline mõttekäik. Mõte siis selles, et nüüd on kergem rahval oma huvisid edasi anda, ilma et nad peaksid ise kuskile füüsiliselt minema ja oma hääle edasi andma, vaid saavad seda teha interneti vahendusel, seega rahvaesindajate osakaal ja tähtsus langevad.

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #538
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Reformierakond 74%

                            Isamaa ja Res Publica Liit 71%

                            Eestimaa Rohelised 69%

                            Eesti Kristlikud Demokraadid 70%

                            Sotsiaaldemokraatlik Erakond 62%

                            Eestimaa Rahvaliit 62%

                            Eesti Keskerakond 58%

                            Comment

                            • vonkartoffel
                              Pokkerihai
                              • May 2009
                              • 1658

                              #539
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                              No kuule mees, natuke ego ei ole v? See et sa Hawail parmu panid ja prygikastist sõid ei tee sind veel ISA-ks. Mina vastasin nagu ma aru sain (sain hoopis teistmoodi aru) - seepärast segaduse vältimiseks tulebki selgitada.

                              Rohkem ei vasta sulle.
                              Mis poest seda putru saab, mida see härra viimased kuud söönd on? keskeakriis24.ee?

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #540
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                                Vaatasin/kuulasin eile poole silmaga Joe Rogan'i podcasti, kus käidi välja selline mõte, et vanasti valiti kongressi osariikide esindajad just selleks, et keegi oleks konkreetset osariiki esindamas ja nende huvide eest väljas kuna pealinna minek oli liiga pikk tee ja kommunikatsioon oli väga aeglane (või olematu), siis oligi vaja esindaja oma huvide eest vaja välja saata. Nüüd aga on info vahetus hoopis teine ja see korraldus võiks ka teistsugune olla ning esindajad ei pea ronima ühte kohta kokku ilmtingimata, et tööd teha? Selline teoreetiline mõttekäik. Mõte siis selles, et nüüd on kergem rahval oma huvisid edasi anda, ilma et nad peaksid ise kuskile füüsiliselt minema ja oma hääle edasi andma, vaid saavad seda teha interneti vahendusel, seega rahvaesindajate osakaal ja tähtsus langevad.
                                Kui praegu Riigikogu saalis ei saa erinevad parteid kompromissidele tuldud, siis mis sa arvad et internetis läheb töö libedamalt? Vaevalt. Saalis istudes ja vesteldes on inimesed palju lähemal ja palju kergem on oma arvamusi, hoiakuid, ideid jne teistele arusaadavamaks teha.

                                Comment

                                Working...