Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
kuule mees, talitse oma hobuseid. Ma avaldasin oma arvamust. Kui sul on midagi mu arvamuse vastu, siis kritiseeri seda andes oma arvamus, mitte ära tule siia ära panema.
Erakonnad ning nende liikmed töötavad vastavalt erakonna programmile. sotside majandusprogramm on minu hinnangul sitt. Üksikliige ei puutu siinkohal absoluutselt asjasse. Kui sa sellest aru ei saa, siis see näitab ikkagi sinu, mitte minu väheseid teadmisi.
Minu jaoks on refide majandusprogramm parem kui sotside. Samuti ei meeldi mulle IRLi hariduspoliitika. Kui sul on teine arvamus, siis fine ning avalda see ja arutleb. Mitte ära tule mölisema ja ära panema.
Algselt postitas Pumper
Vaata postitust
Erakonnad ning nende liikmed töötavad vastavalt erakonna programmile. sotside majandusprogramm on minu hinnangul sitt. Üksikliige ei puutu siinkohal absoluutselt asjasse. Kui sa sellest aru ei saa, siis see näitab ikkagi sinu, mitte minu väheseid teadmisi.
Minu jaoks on refide majandusprogramm parem kui sotside. Samuti ei meeldi mulle IRLi hariduspoliitika. Kui sul on teine arvamus, siis fine ning avalda see ja arutleb. Mitte ära tule mölisema ja ära panema.
Comment