Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #496
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema



    Tõstan teemat. Yana Toom ajas nii mõnedki poliitikud ja arvamusliidrid tagajalgadele teemal, millest räägiti juba 15 aastat tagasi. Patriotismiga lihtsa matemaatika vastu kahjuks ei saa.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #497
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Potsataja, sa muidu Delfis, Postimehes jne ka kommenteerimas käid?

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #498
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Sarikommar ma imo ei ole, aga keskmiselt paar kommentaari päevas tuleb ehk ära.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #499
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          potsataja suudab alati hommikul tuju heaks teha. positiivsed lingid, mõnus jutt, ilus avatar. täiskomplekt.

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #500
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Keskerakond on end see aasta juba tõestanud, peab vist valima...

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #501
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Mida head KE siis sellel aastal Pärnus korda on saatnud?

              Hetkeseisuga pole minul igatahes aimugi, keda sügisel valida või valimata jätta.

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #502
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Erakond Eesti Kristlikud Demokraadid - suht safe bet imo.

                Comment

                • Maxi
                  Pokkerihai
                  • Nov 2010
                  • 1849

                  #503
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Põllumeeste kogu see aasta vist jällegi ei osale valimistel, seal tõsised lahkhelid juhatuses ja liikmete vahel.

                  Iseseisvuspartei tundub kõige loogilisem valik, aga seal vähe tõsiseltvõetavaid poliitikuid.

                  Rahvaerakonda ei hääleta kuigi sugulaste poolt kerge surve nagu oleks. Liiga palju asju käib vastu, kasvõi see, et Ühendatud Vasakpartei 2011 nende valimisnimekirjas oli.

                  IRL ja sotsid on veel ka reaalsed valikud.


                  Eesti puhul aga ei saa alati vaadata ja lähtuda erakonna vaadetest vaid sellest, kes erakonna valimisnimekirjade üleval otsas on. Keskerakonnas on mitmeid häid poliitikuid, aga YanaToomid ja Kõlvartid rikuvad selle ära, seega ei hääletaks kunagi erakonda kus puldis on mitmeid rahvavaenlasi.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #504
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                    Erakond Eesti Kristlikud Demokraadid - suht safe bet imo.
                    Sama hästi võib valimas käimata jätta või on nad hetkel imekombel mõnes KOV-i volikogus esindatud?

                    KOV ja Riigikogu valimistel on üks oluline erinevus. Nimelt ratsionaalselt mõtlev inimene peaks KOV valimiste puhul olema suuteline valima x erakonna esindajat, keda ta Riigikogu valimiste puhul just selle erakonna pärast mitte mingil juhul ei valiks. Lambad valivad muidugi kinnisilmi ministreid ja Riigikogu liikmeid, kuigi tõenäosus, et keegi neist väiksema palga või ametikoha peale läheb on nullilähedane. KOV valimised lihtsalt peaksid olema rohkem inimeste ja Riigikogu valimised maailmavaate põhised.

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #505
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      dno sotsid ei biidi majandust, irl hariduspoliitikat.
                      Lõppkokkuvõttes tuleb valida halbade valikute seast kõige vähem halvem. imo selleks ref.
                      muud erakonnad on kadunud hääled eniveis, samahästi võib hääletamata jätta.

                      ei räägi konkreetselt Pärnust siis.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #506
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Kas tõesti eksisteerib Eestis 2013 aastal Põllumeeste Kogu ja Kristlikud Demokraatid?

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #507
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                          dno sotsid ei biidi majandust, irl hariduspoliitikat.
                          Lõppkokkuvõttes tuleb valida halbade valikute seast kõige vähem halvem. imo selleks ref.
                          muud erakonnad on kadunud hääled eniveis, samahästi võib hääletamata jätta.

                          ei räägi konkreetselt Pärnust siis.
                          suht +1

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #508
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                            dno sotsid ei biidi majandust, irl hariduspoliitikat.
                            Eesti nr 1 erakondade spets pani asja paika. Igas erakonnas on ropult erinevate valdkondade inimesi, niimoodi lahterdamine näitab pigem sinu väheseid teadmisi.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #509
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Hariduse teemal on RE viimane erakond mida valida. Majanduse osas on olukord natuke teine, kuigi areneva Euroopa 2010. aasta parim rahandusminister pole isegi matemaatikas eriti tugev. Vähemalt on tal pädevad alluvad, kes vajaliku info läbi töötavad ja talle ette söödavad.

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #510
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                                Eesti nr 1 erakondade spets pani asja paika. Igas erakonnas on ropult erinevate valdkondade inimesi, niimoodi lahterdamine näitab pigem sinu väheseid teadmisi.

                                602982_599108463438067_709289459_n.jpg



                                yep, aga valik tehakse ju ikka erakonna vaadete pooldamise või mitte pooldamise alusel, mis on üpris täpselt määratletud.
                                Last edited by vsiu100; 06.02.13, 12:13.

                                Comment

                                Working...