Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #481
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kui koguaeg poliitikuid ravitakse siis ma mõtlen, et kus kohas need pädevad inimesed ennast peidavad siis?

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #482
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Kas demokraatiast mingit paremini toimivat süsteemi pole olemas?

      Hääleõigus võiks maksude maksmise järgi käia... Min. palgaga töötaja saab valimistel 1 hääle, Armin Karu mingi 100.
      Many forms of Government have been tried and will be tried in this world of sin and woe. No one pretends that democracy is perfect or all-wise. Indeed, it has been said that democracy is the worst form of government except all those other forms that have been tried from time to time.

      Winston Churchill.


      aga asjast rääkides, ulmeraamatud päris tihti keskenduvad sellele probleemile, sealt huvitavaid teooriaid tulnud.. ma arvan, et üks parimaid variante oleks kus riiki juhiks miski spetsialistide ja tarkade kogu + sinna pääsevad liikmeks ainult tegelased, kes on suutnud oma elu jooksul tõestada, et nad teenivad ühiskonna huve mitte isiklikke.. aga see tõestus on omaette teema.. kindlasti on erinevaid hjuvitavaid variante veel.. see lihtsalt tuli meelde...

      aga põmst eks tsivilisatsiooni arengu käigus peab ka see õige valitsusvorm vaikselt tulema.. aegajalt mõned üritavad ja feilivad, aga vigadest ehk õpitakse..

      Comment

      • EestiAA
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1132

        #483
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Ise arvan mida vähem valitsust seda parem.

        Politsei
        Arstiabi
        Tööliste kaitse seadused.
        Inimestele kes on tugevalt elu hammasrataste vahele jäänud neile abitoetused.

        Kindlasti teatud põhiasjad veel.

        Aga kui riik hakkab jändama igast mingi mass reguleerimisega siis on asi hapu.

        Comment

        • Jäämees
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1182

          #484
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Algselt postitas inward Vaata postitust

          See, kuidas Ligi, Kaja Kallast kolmeraudses maha tegi. Uskumatu, ülbusel ei ole piire. Näitab, kuidas suhtutakse erakonna sees teisiti mõtlejatesse. Sellised suurepärased argumendid , et Kallasel on suured silmad ja kinnine suu või, et ACTA eesvõitlejaga ei saa läbi rääkida, sest tal on paks tagumik. Kogu see jutt, et me oleme asendamatud, te olete lollid ja ärge segage meid, me teeme tähtsat tööd kuni soovitusteni seemneid süüa ja mida kõike veel. Müstika.
          Ära unusta, et Kallast VÕIKS tulevikus oodata väga SÄRAVAD ESINDUSKOHAD :D

          Eesti poliitika öeldakse avalikult, et kui kuulad ''tagatuba'' on sul helge tulevik :)

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #485
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Postimees: Värsked uudised Eestist ja välismaalt. Loe lähemalt


            Päris uskumatu gallupi tulemus seal hetkel. Samas venekeelse Postimehe lehelt seda gallupit ei leia, seega on praegune KE 8% üsna mõistetav.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #486
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              SDE edu pole muidugi üllatav - kui lennukilt raha lubatakse, siis see rahvale meeldib. Ideaalis olekski nii, et RE sugused robotid ehitavad üles ja koguvad ja ühel hetkel SDE sugused hakkavad jagama, kui on mida jagada. Hetkel arvestades SKP-d võrreldes muu valge maailmaga, siiski pole see aeg veel lähedal...

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #487
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Ööistung:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #488
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  ma olen juba varasest nooruspõlvest olnud SDE vastane ja olen seda ka edaspidi..

                  http://www.diplomaatia.ee/index.php?id=242&tx_ttnews[backPid]=613&tx_ttnews[tt_news]=1514&cHash=fad784a18e

                  Comment

                  • Jäämees
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1182

                    #489
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    lol väga erapooletust lehest võtad oma 100%list arvamust.

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #490
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Tuiksoo teeb Foorumis ebareaalselt halba väitlust ikka. :D
                      Annely Akkermann see eest on jätnud üllatavalt hea mulje.

                      Comment

                      • ropka11
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1008

                        #491
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                        Tuiksoo teeb Foorumis ebareaalselt halba väitlust ikka. :D
                        Annely Akkermann see eest on jätnud üllatavalt hea mulje.
                        Mis hea mulje ta sulle jättis.
                        Tema jutu point, käisin maal valijatega kohtumas. A la- kartulikuhjad olid kümmnekorruselise maja kõrgused igalpool olid pudrumäed inimesed rõõmsad keegi ei kurda halleluuja.Lollakad.Ainuke kes seal noormaalset juttu rääkis oli Nestor.
                        BTW.Olin pikaaegne Isamaa valija.

                        Comment

                        • Jäämees
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1182

                          #492
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Sa unustasid ka pidevad vahele segamised nuku naeratuse ja tuti pluti hääle saatel.

                          ''On küll, on küll, on küll''

                          Ärme sellest Ligist üldse räägi.

                          Jah Nestor on mis on, aga vähemalt teemat valdab!

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #493
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
                            lol väga erapooletust lehest võtad oma 100%list arvamust.
                            Sinu arvamused ja hinnangud põhinevad üksikutel artiklitel? See artikkel lihtsalt kinnitab minu pikema aja veendumust, vaata euroopa migratsioonipoliitikat ja vaata sotside tegemisi viimase aastasaja jooksul.. mina olen veendunud parema poolne.. ma ole veendunud kasinuse poliitika pooldaja... ma ei tiku kangesti rahasid ümber jagama..

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #494
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              ester on halb jah, kadri must ja evelin sepp on ka 100% paremad.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #495
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Täna tagasiastumisest teatanud Kristen Michali asemel võib Reformierakond justiitsministri kandidaadiks nimetada sotsiaalminister Hanno Pevkuri, sotsiaalministriks võib saada aga praegu riigikokku kuuluv Taavi Rõivas.


                                Aprillinali detsembris?

                                Comment

                                Working...