Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1231
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    on mingeid fakte ka selle kaitseks või lihtsalt "mujal muru rohelisem" väide?
    facebooki linkidel ja delfi kommentaaridele tuginev täppisteadus imo

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #1232
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Erplander on ikka kino vend, ajab ise samasugust populistlikku juttu, nagu need, keda ta sellesama populismi pärast maatasa neab.

      Comment

      • erplander
        ekrelander
        • Oct 2008
        • 1029

        #1233
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        facebooki linkidel ja delfi kommentaaridele tuginev täppisteadus imo
        Mis täppisteadust sul vaja, vaata lihtsalt Euroopa peaministrite ja välisministrite ühiskohtumiste pilte - millisest teistest riigist kui Eesti sa leiad ilmselgeid broilereid?

        (ok, meenus, et Läti peaminister Dombrovskis oli ka selline kui mitte täisbroiler, siis poolbroiler vähemalt, aga pole ta CV-d täpsemalt uurinud. Nüüd uurisin ja tegu on siiski märksa esinduslikuma CV-ga kui Rõival:

        Born in Riga to a family with Polish roots, Dombrovskis earned a bachelor's degree in economics for engineers from Riga Technical University in 1995 and a master's degree in physics from the University of Latvia in 1996. He worked as a laboratory assistant at the Institute of Physics of the University of Mainz in Mainz, Germany, from 1995 to 1996, as an assistant at the University of Latvia's Institute of Solid-State Physics in 1997, and as a PhD student at the A. James Clark School of Engineering at the University of Maryland, College Park for electrical engineering in 1998.)

        Algselt postitas donkament Vaata postitust
        Erplander on ikka kino vend, ajab ise samasugust populistlikku juttu, nagu need, keda ta sellesama populismi pärast maatasa neab.
        Populistlikku millistes punktides?
        Last edited by erplander; 28.02.15, 16:49.

        Comment

        • donkament
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1945

          #1234
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Nendes punktides, kus sa teed suuremaid halvatoonilisi üldistusi teiste elluviidava poliitika suhtes, toomata välja allikaid, millel sinu väited põhinevad. Mõtle, kui sa oleksid kuskil debatil ja väidaksid midagi, siis sa ei saa ju teise inimese küsimusele, et kust su väited pärinevad, vastata nii, et kle otsi ise.

          Comment

          • erplander
            ekrelander
            • Oct 2008
            • 1029

            #1235
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Ära aja üldist mulli nagu mõni politikaan, palun too konkreetsed näited või punktid, mis sinu arust valesti ütlesin või mida tingimata tõestama peaks.

            Comment

            • rasmer
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1306

              #1236
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Algselt postitas erplander Vaata postitust
              Ära aja üldist mulli nagu mõni politikaan, palun too konkreetsed näited või punktid, mis sinu arust valesti ütlesin või mida tingimata tõestama peaks.
              Probleem ongi selles, et kõik on jura.

              Comment

              • erplander
                ekrelander
                • Oct 2008
                • 1029

                #1237
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                Probleem ongi selles, et kõik on jura.
                Siis on ju hea teada, et sinagi samastad end sama juraga ja kiidad heaks kõik selle, mis siin Eestis on viimastel valitsemisperioodidel toimunud. Palju õnne, kes on järgmine?

                Comment

                • donkament
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1945

                  #1238
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Toon siis sulle viimastelt lehtedelt mõned ilmekamad näited:

                  Euroopa ja tõenäoliselt kogu maailma kõige väärastunuma ja bolševistlikuma maksusüsteemi juurutanud Reformierakond.

                  Reformi eestvedamisel on Eesti muudetud täielikuks vasallriigiks nagu suvaline Aafrika banaanivabariik, kus valitseb meeletu sotsiaalne ebavõrdsus, üldine vaesus ja väga haige maksusüsteem.

                  Eesti majandus jätkab kiratsemist ja langemist täpselt niikaua, kui Eesti püsib Euroopa kõrgeima maksukoormusega riikide hulgas.

                  Tänu kelle poliitikale on kõik vähegi edasipüüdlikumad inimesed sunnitud riigist lahkuma.

                  Mujal maailmas on valitsustes palju rohkem spetsialiste ja kui mitte otseselt samalt elualalt nagu juhitav ministeerium, siis vähemalt ollakse elus millegi olulisega hakkama saanud ja omatakse ka mingeid reaalse elu kogemusi.

                  Comment

                  • erplander
                    ekrelander
                    • Oct 2008
                    • 1029

                    #1239
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Algselt postitas donkament Vaata postitust
                    Toon siis sulle viimastelt lehtedelt mõned ilmekamad näited:

                    Euroopa ja tõenäoliselt kogu maailma kõige väärastunuma ja bolševistlikuma maksusüsteemi juurutanud Reformierakond.

                    Reformi eestvedamisel on Eesti muudetud täielikuks vasallriigiks nagu suvaline Aafrika banaanivabariik, kus valitseb meeletu sotsiaalne ebavõrdsus, üldine vaesus ja väga haige maksusüsteem.

                    Eesti majandus jätkab kiratsemist ja langemist täpselt niikaua, kui Eesti püsib Euroopa kõrgeima maksukoormusega riikide hulgas.

                    Tänu kelle poliitikale on kõik vähegi edasipüüdlikumad inimesed sunnitud riigist lahkuma.

                    Mujal maailmas on valitsustes palju rohkem spetsialiste ja kui mitte otseselt samalt elualalt nagu juhitav ministeerium, siis vähemalt ollakse elus millegi olulisega hakkama saanud ja omatakse ka mingeid reaalse elu kogemusi.
                    Palusin tuua mõned valed näited/ütlused. Ehk proovid uuesti?

                    Comment

                    • donkament
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1945

                      #1240
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Algselt postitas erplander Vaata postitust
                      Palusin tuua mõned valed näited/ütlused. Ehk proovid uuesti?
                      Neist peaks ju esialgu piisama.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #1241
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Algselt postitas donkament Vaata postitust
                        Neist peaks ju esialgu piisama.
                        hea üritus, aga kui keegi on nii omas mullis ja laiemat pilti ei näe/taha näha, siis peaga naela seinalöömine

                        Comment

                        • erplander
                          ekrelander
                          • Oct 2008
                          • 1029

                          #1242
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Punaoravate ja punasotside roosamannalises vikerkaarses mullis on ju nii mõnus elada, mis te kuradi äärmuslased siin tõmblete.

                          Comment

                          • donkament
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1945

                            #1243
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Asi on lihtsalt selles, et sinu vaadete presenteerimise meetodid muudavad need teistele siinkirjutajatele vastuvõetamatuteks. Kui see viimane post oli minule suunatud, siis pean kahjuks väitma, et pole reformi ega sotse kunagi valinud ning vasakpoolseid ma kunagi valima ka ei hakka.

                            Comment

                            • erplander
                              ekrelander
                              • Oct 2008
                              • 1029

                              #1244
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema



                              Kui tõde on ikka nii valus kuulata, siis peaks ehk enda sisse vaatama, mitte sõnumitoojat siunama või kuidas?
                              Paljud püüavad siin end mingiteks jõle primadonnadeks või pirtspreilideks mõelda, kellele ei tohi midagi öelda.
                              Reaalne elu pole nii roosiline nagu sotside embleem, vaadake veidi avaramalt enda ümber ja sõitke ka Eestis veidi ringi, näeta ka reaalset elu, mitte ainult seda, mida ETV ja Postimees serveerivad.

                              Comment

                              • adam_q
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1453

                                #1245
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                mis te siplete siin ? :D
                                andke oma hääl sinna, kus see mõju avaldab. EKRE ja mingid sihukesed saavad 4-5 esindajat, kes ei mängi mingit rolli parlamendis, jäävad väikesteks vendadeks (v.a. juhul, kui koal ja opo omavad võrdselt esindajaid, siis muutuvad kaalukeeleks ja üritatakse koali meelitada).

                                Ma valin reffi sellepärast, et kedagi paremat ei ole ka valida - mingi nn protestihäälena oma häält raisku lasta on ka mõttetu. Eelpoolöeldust on tõsi see, et põhitöö teevad ministeeriumites ära kantslerid ja kogu ülejäänud seltskond - minister on ja jääb poliitiliseks ametikohaks - ka siis, kui EKRE ja RÜE kahekesti valitsuse moodustaks

                                Comment

                                Working...