Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema
Mind huvitab, kas mõni foorumiliige esindab mõnda parteid ka nt ? Või on keegi teist tulevikus plaaninud poliitikasse astumist. Ise ei näe põhjust küll miks mitte, kõrgharidus juurde ja võiks proovida iseenesest küll.
Mind huvitab, kas mõni foorumiliige esindab mõnda parteid ka nt ? Või on keegi teist tulevikus plaaninud poliitikasse astumist. Ise ei näe põhjust küll miks mitte, kõrgharidus juurde ja võiks proovida iseenesest küll.

Comment