Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #181
    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    http://poliitika.postimees.ee/ ja vaadake sealset gallupit. Ma oleks väga rahul, kui reaalne valimistulemus selline tuleks.

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #182
      Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

      Selline tulemus oleks tõesti norm.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #183
        Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema



        Min. 55% ja max 62% kokkulangevust erakondade positsioonidega tuli minu tulemuseks :(

        Comment

        • IamAllin
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 1653

          #184
          Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

          Eestimaa Rohelised 72%

          Reformierakond 68%

          Isamaa ja Res Publica Liit 68%

          Eesti Kristlikud Demokraadid 67%

          Eestimaa Rahvaliit 66%

          Sotsiaaldemokraatilik Erakond 65%

          Eesti Keskerakond 57%

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #185
            Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

            ma ei viitsind neid kaale määrata küsimustele


            Reformierakond 79%

            Isamaa ja Res Publica Liit 71%

            Eestimaa Rohelised 61%

            Sotsiaaldemokraatilik Erakond 56%

            Eestimaa Rahvaliit 56%

            Eesti Kristlikud Demokraadid 69%

            Eesti Keskerakond 47%

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #186
              Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

              Isamaa ja Res Publica Liit 77%
              Reformierakond 74%
              Eesti Kristlikud Demokraadid 70%
              Eestimaa Rohelised 44%
              Eesti Keskerakond 42%
              Sotsiaaldemokraatilik Erakond 41%
              Eestimaa Rahvaliit 40%

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #187
                Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                Kui ma esimest korda sellest kuulsin telekas, tahtsin kohe teada, mis saab, kui ma kõik "mul on ükskõik" vastan. arvasin, et viskab ikka mingi erakonna. Aga väga proffessionaalselt on tehtud, kõik 0%. Failisin.

                Comment

                • rasmer
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1306

                  #188
                  Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                  Algselt postitas lenC Vaata postitust

                  Reformierakond 79%

                  Isamaa ja Res Publica Liit 71%

                  Eestimaa Rohelised 61%
                  Suht sama, kaaludega ei hakanud ka mässama.

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #189
                    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                    Keda valid sina?

                    sonar66 สล็อต: ค้นพบเคล็ดลับและกลยุทธ์ใหม่ๆ เพื่อเพิ่มโอกาสในการชนะและสนุกไปกับการเล่นสล็อตเว็บตรง ไม่ผ่านเอเย่นต์ เริ่มต้นเพียง 1 บาท!

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #190
                      Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                      WOW...ma sain enda jaoks küll väga üllatavad tulemused. Mina, kui eluaegne RE valija, peaksin selle testi järgi eelistama hoopiski IRL. Selle vastu pole mul üldiselt midagi, sest viimasel ajal olen isegi sellele mõtlema hakanud. Mis aga üllatas, Eesti Kristlikud Demokraadid said minu puhul 68%'ga teise koha :D Ma pole kuulnudki neist.
                      Ainuke mitteüllatus oli KE positsioon, kindlalt viimane. Teised erakonnad jäid vahemikku 61-72%, KE oli 50%'ga viimane...tundub, et see test toimib :D

                      Comment

                      • janek174
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1078

                        #191
                        Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                        Enda tulemus oli samuti IRL ja teisena kristlikud demokraadid. EKD valimisplatvorm on tõenäoliselt paljudele üsna südamelähedane, kuid neil reaalset poliitilist jõudu siiski ei paista olevat. Vähemalt mitte neil valimistel. Aga tutvuda soovitaks nende platvormiga küll kõigil http://www.ekd.ee/index.php?option=c...=128&Itemid=94

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #192
                          Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                          Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                          WOW...ma sain enda jaoks küll väga üllatavad tulemused. Mina, kui eluaegne RE valija, peaksin selle testi järgi eelistama hoopiski IRL. Selle vastu pole mul üldiselt midagi, sest viimasel ajal olen isegi sellele mõtlema hakanud.
                          Olgem ausad, ega nende platvormil suurt vahet polegi, ühesugused parempoolsed, üks taob vaid natsionalismitrummi rohkem.

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #193
                            Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                            Tegelikult ega neil ühelgi väga palju vahet enam pole, hüüdlaused on ainult turundus, tegelikkus on selline, et kuna nii kaua on koos hängitud, on kõik suht ühte nägu juba.

                            Keski võib mõne liigutuse järgi parempoolseks pidada (mitte küll viimasel ajal), IRL sebib kõigiga, RE on enda libertariaanlikud ideaalid ammu minetanud ja sotsidki üritavad ettevõtlust ja muidu edumeelsemat värki toetada.

                            Comment

                            • kilu6
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1305

                              #194
                              Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                              Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                              WOW...ma sain enda jaoks küll väga üllatavad tulemused. Mina, kui eluaegne RE valija, peaksin selle testi järgi eelistama hoopiski IRL.
                              Mul ka sama asi.
                              Samas IRL ja RE on niivõrd sarnase profiiliga, et pole väga suuri vahesid võimalik saada seal.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Last edited by kilu6; 27.01.11, 22:02.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #195
                                Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                                Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                                Olgem ausad, ega nende platvormil suurt vahet polegi, ühesugused parempoolsed, üks taob vaid natsionalismitrummi rohkem.
                                IRL on pmst Reformierakonna puudel ja muud siin öelda polegi.

                                Comment

                                Working...