Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema
Siin oleks see teema hetkel ehk asjakohasem.
Üllatavat ei ole selles tabelis tõesti mitte midagi. Huvitavamaks läheb aga siis, kui vaadata seda tabelit. Arvestada tasub ka seda, et peale euro osas kindluse saamist läks tootjate hulgas lahti hinnaralli.
Kusjuures meie pensionäridel ei tohiks mingit vingumist olla, keskmise palga ja pensioni suhe tundub meil päris hea olevat. Minu arust on aga paigast ära miinimumpalga ja keskmise palga suhe jms. teema.
Siin oleks see teema hetkel ehk asjakohasem.
Algselt postitas fyte
Vaata postitust
Kusjuures meie pensionäridel ei tohiks mingit vingumist olla, keskmise palga ja pensioni suhe tundub meil päris hea olevat. Minu arust on aga paigast ära miinimumpalga ja keskmise palga suhe jms. teema.

Comment