Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema
Ma arvan et maailmavaateliselt pole keskerakonna platformil midagi viga. Lihtsalt on sellest erakonnast saanud pigem isikukultus ja kogu selle erakonna poliitika on väga ühe mehe nägu. Ilma Edgarita muutuks tõenäoliselt ka üsna mitmed seisukohad selles erakonnas. KE-on siiski väga tõsiseltvõetav jõud, kui nad oskaks seda jõudu ainult õieti kasutada.
Ma arvan et maailmavaateliselt pole keskerakonna platformil midagi viga. Lihtsalt on sellest erakonnast saanud pigem isikukultus ja kogu selle erakonna poliitika on väga ühe mehe nägu. Ilma Edgarita muutuks tõenäoliselt ka üsna mitmed seisukohad selles erakonnas. KE-on siiski väga tõsiseltvõetav jõud, kui nad oskaks seda jõudu ainult õieti kasutada.
Comment