Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Keldrimees
    Julm Donk
    • Feb 2010
    • 69

    #121
    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    ei saa nii öelda, et parem/halvem kui sotsidel.

    sotsid on on ainult oma nimelt olnud sotsid (eestis). sotside uus programm on vasakpoolsem kui keskide praegune.
    Mõtled ikka parempoolsem kui keskidel.

    Keskerakonna valimisplatform on liiga debiilne et neid keegi mõistusega üldse valida saaks. Reformierakonda halvustavad reklaamid on lihtsalt ebaeetilised ja lisaks mitte eriti mõjuvad. Ei saa üldse aru sellest ,et "Ansipil on töökoht ,talle see sobib" või mis iganes see on. Kui kesk saaks riigikogus enamuse ,kas siis Edgarile tema töökoht ei sobiks?(obv. pole see nii mõeldud ,aga saab siiski niimoodi tõlgendada) Samasse auku läheb ka "VAHETUS" Tallinnas kohalike omavalitsuste valimise ajal. Kõigile raha anda kes tööd ei tee või on vaesed ning palku suurendada on "pisut" ebareaalne ilma makse tunduvalt tõstmata.

    Kui vähegi loogiliselt ja majanduslikult mõelda on sotsid, keskid ja muidu vasakpoolsed ikka väga tagurlike mõtlemisviisidega.
    Pole küll sotside valimisplatformiga kursis ,aga nad tunduvad vasakpoolsete kohta väga progressiivse mõtlemisega IMHO. Sinu postituse teiste vaadetega nõustun.

    Comment

    • Jack Jones
      Jube Noob
      • Aug 2009
      • 143

      #122
      Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

      Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
      Lihtsaim viis: Registreerin omale ettevõtte Küprosele (ELi maa). Palga asemel hakkan tööandja konsultandiks ja esitan talle teenusarveid. 10k brutopalk läks varem ettevõttele maksma 13.5k ja minuni jõudis 7.9k Nüüd võin esitada arve 13.5k peale. Küprosel on raha seaduslikul välja võtmisel maksumäär 5%. Ehk saan endise 7.9k asemel kätte 12.8k. Igal aastal pean küll aruande esitama kohalikku äriregistrisse, aga seda teenust on väga lihtne sisse osta. See kõik on 100% seaduslik ja mul on õigus kogu see raha Eestisse tuua ja laiaks lüüa siin. Aastas võidan ligi 60k. Kui mu brutopalk on 100k, siis võidan aastas 600k. Kui te nüüd hakkate seda 100k veel kõrgemalt maksustama, siis kasvab võit veelgi. Mis te arvate, kui kaugel on hetk, kus kohalikud raamatupidamisfirmad hakkavad sedasorti teenust müüma? Mitte väga kaugel. Aga kuivõrd siis maksulaekumine väheneb, siis tuleb maksumäärasid tõsta. Sealhulgas ka 'vähem jõukale elanikkonnale', kes tahaks teisi võimalikult kõrgelt maksustada, aga ise maksta ei suuda/taha. Kui varem oli taoline maksude optimeerimine vaid miljonäride rida, siis täna on see reaalselt efektiivne juba väga palju madalamal tasemel (infoühiskond, ELi ühine majandusruum jne).
      Ja küsin, kas ainult see ainuke argument paneb sind ettevõttet registreerima Küprosele?

      Comment

      • janek174
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1078

        #123
        Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

        Selline teiste kulul elamise aeg saab varsti ümber. Selline sotsiaalkapitalism, mis praegu maailmas valitseb (et kahe käega võtan, ja ühe käega annan tagasi) on üks jaburamaid maailmakordi läbi aegade üldse.

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #124
          Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Ja pool-trollimise küsimus - huvitav kas kuskil maailmas on ka tagurpidi astmeline tulumaks olemas, et vaesed maksavad suurema % kui rikkad?
          selliseid kuningriike ja vürstiriike on läbi aja küll ja küll olnud kus on fikseeritud aastamaks. et teeni palju tahad, aga 100 tukatit või seeklit või mida iganes riigile. mõni mees teeniski vbl ainult 110 ühikut. aga võibolla on ka praegu veel mõni linnriik kes spetsialiseerunud "maksuparadiisiks" ja võtavad iga firma ja nina pealt fikseeritud summa.

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #125
            Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

            Maksma ei peaks selle pealt palju sa kuu alguses saad, vaid selle pealt palju sul kuu lõpus alles on. Valige mind!

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #126
              Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

              Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
              Maksma ei peaks selle pealt palju sa kuu alguses saad, vaid selle pealt palju sul kuu lõpus alles on. Valige mind!
              LOL, Väga savisaarelik tõepoolest

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #127
                Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                Kui mõned aastad tagasi Lepikson KE all kandideeris, siis valisin esimene ja viimane kord Keski, aga sedagi puhtalt Lepiksoni kui isiku pärast. Tore mees oli, imo. Tollal polnud see Savisaare demagoogitsemine nii jube ka, vähemalt ei mäleta.

                Comment

                • LuuK
                  Vana Tegija
                  • Dec 2008
                  • 1138

                  #128
                  Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  enne olgu auto opel või tütar lits kui naine keskerakondlane:-)
                  Naist etsiga jagada oleks natuke niru tõesti.

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #129
                    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                    Kes ei tea, siis on siuke pull sait - virtuaalvangla
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • con
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1954

                      #130
                      Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                      Savisaare kaasvõitlejad lubavad Petserimaa Eestile tagasi küsida
                      "Nõuame Venemaalt setudele kompensatsiooni ja Petserimaa tagasi"


                      Last edited by con; 12.01.11, 17:19.

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #131
                        Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                        Täna Kristina keskusest väljudes pistus üks venekeelt kõnelev nooruk mulle kätte flaieri kus peal oli Ansip ja Võid kindel olla. samuti oli seal esiküljel, et Viime pensioni ea 90 eluaastani. Tagakülge ilustreerisid 4 otsust mida Ansipi valitsusajal on vastu võetud ning need ei olnud just väga positiivsed.ala Ansip võttis vastu otsuse et pensioni ei tooda enam tasuta kodu uksetaha, ansip ei arvestanud inimeste heaolu kui muutis pensioni tõstis pensioni ea alguseks 65 eluaastat, langetas eestlaste ostuvõimet tõstes erinevaid makse ja üks oli veel aga kahjuks ei mäleta täpselt neid lauseid, sest see flier lendas väga kiirelt prügikasti.

                        Ausaltöeldes täiesti oksele ajab kui idiootne võib keskerakond olla. Kuld: Ma tõesti ei tea kedagi kes teaks kedagi kes valiks keskerakonda!.. sry valetan mu vanaema valib, sest Edgar on ju nii nunnu saadab isegi sünnipäeva puhul postkaardi ja värki aga ükski täie mõistuse juures olev inimene ei saaks valida keskerakonda.

                        Comment

                        • janek174
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1078

                          #132
                          Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                          Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                          Täna Kristina keskusest väljudes pistus üks venekeelt kõnelev nooruk mulle kätte flaieri kus peal oli Ansip ja Võid kindel olla. samuti oli seal esiküljel, et Viime pensioni ea 90 eluaastani. Tagakülge ilustreerisid 4 otsust mida Ansipi valitsusajal on vastu võetud ning need ei olnud just väga positiivsed.ala Ansip võttis vastu otsuse et pensioni ei tooda enam tasuta kodu uksetaha, ansip ei arvestanud inimeste heaolu kui muutis pensioni tõstis pensioni ea alguseks 65 eluaastat, langetas eestlaste ostuvõimet tõstes erinevaid makse ja üks oli veel aga kahjuks ei mäleta täpselt neid lauseid, sest see flier lendas väga kiirelt prügikasti.

                          Ausaltöeldes täiesti oksele ajab kui idiootne võib keskerakond olla. Kuld: Ma tõesti ei tea kedagi kes teaks kedagi kes valiks keskerakonda!.. sry valetan mu vanaema valib, sest Edgar on ju nii nunnu saadab isegi sünnipäeva puhul postkaardi ja värki aga ükski täie mõistuse juures olev inimene ei saaks valida keskerakonda.
                          Kahju, et meie riigis pole ühtegi võimu, kes sellise tegevuse eest vastutusele võtaks. Õiguskantsler peaks vist selline inimene olema, aga no tema on ju ka paljas kelgunöör...

                          Comment

                          • BuildUp
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2547

                            #133
                            Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                            tulin täna trennist ja Sikupilli juures hakkas kohe silma suur plakat, kus oli edgar savisaar ja tekst "aitab hinnatõusust". Paraku tuli esimese asjana meelde seoses sellega müügimaks. :/

                            Comment

                            • udikaz
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1946

                              #134
                              Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                              Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                              Kahju, et meie riigis pole ühtegi võimu, kes sellise tegevuse eest vastutusele võtaks. Õiguskantsler peaks vist selline inimene olema, aga no tema on ju ka paljas kelgunöör...
                              Ei saa ju, sellel flaieril ei olnud ühtegi viidet keskerakonnalekui midgi minnakse ütlema siis keskerakonna asjapulgad ei tea asjast midagi, mingid koolipoisid oma lõbuks ja oma initsiatiivil tegid midagi, ega nemad selles süüdi ei ole

                              Comment

                              • janek174
                                Vana Tegija
                                • Mar 2009
                                • 1078

                                #135
                                Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                                Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                                Ei saa ju, sellel flaieril ei olnud ühtegi viidet keskerakonnalekui midgi minnakse ütlema siis keskerakonna asjapulgad ei tea asjast midagi, mingid koolipoisid oma lõbuks ja oma initsiatiivil tegid midagi, ega nemad selles süüdi ei ole
                                JOKK

                                Comment

                                Working...