Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema
Mõtled ikka parempoolsem kui keskidel.
Keskerakonna valimisplatform on liiga debiilne et neid keegi mõistusega üldse valida saaks. Reformierakonda halvustavad reklaamid on lihtsalt ebaeetilised ja lisaks mitte eriti mõjuvad. Ei saa üldse aru sellest ,et "Ansipil on töökoht ,talle see sobib" või mis iganes see on. Kui kesk saaks riigikogus enamuse ,kas siis Edgarile tema töökoht ei sobiks?(obv. pole see nii mõeldud ,aga saab siiski niimoodi tõlgendada) Samasse auku läheb ka "VAHETUS" Tallinnas kohalike omavalitsuste valimise ajal. Kõigile raha anda kes tööd ei tee või on vaesed ning palku suurendada on "pisut" ebareaalne ilma makse tunduvalt tõstmata.
Pole küll sotside valimisplatformiga kursis ,aga nad tunduvad vasakpoolsete kohta väga progressiivse mõtlemisega IMHO. Sinu postituse teiste vaadetega nõustun.
Algselt postitas nikitheone
Vaata postitust
Keskerakonna valimisplatform on liiga debiilne et neid keegi mõistusega üldse valida saaks. Reformierakonda halvustavad reklaamid on lihtsalt ebaeetilised ja lisaks mitte eriti mõjuvad. Ei saa üldse aru sellest ,et "Ansipil on töökoht ,talle see sobib" või mis iganes see on. Kui kesk saaks riigikogus enamuse ,kas siis Edgarile tema töökoht ei sobiks?(obv. pole see nii mõeldud ,aga saab siiski niimoodi tõlgendada) Samasse auku läheb ka "VAHETUS" Tallinnas kohalike omavalitsuste valimise ajal. Kõigile raha anda kes tööd ei tee või on vaesed ning palku suurendada on "pisut" ebareaalne ilma makse tunduvalt tõstmata.
Kui vähegi loogiliselt ja majanduslikult mõelda on sotsid, keskid ja muidu vasakpoolsed ikka väga tagurlike mõtlemisviisidega.
aga ükski täie mõistuse juures olev inimene ei saaks valida keskerakonda.
Comment