Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema
Eks see ongi maailmavaate küsimus kes eelistab, et riik korjab kõigilt palju makse ja jagab laiali või et riik korjab vähem ja seevastu ka jagab vähem. Mulle isiklikult meeldib teine variant.
Algselt postitas nikitheone
Vaata postitust

Comment