Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #31
    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Kuidas sinuga lood on - sündisid lollina või on vahepeal midagi kohutavat juhtunud?
    tundub et sündis ja siis järjest on see probleem süvenenud

    Comment

    • anti
      Julm Donk
      • Nov 2008
      • 74

      #32
      Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

      Algselt postitas muruntau Vaata postitust
      RE 100%. Olgu neil enesehinnanguga vahest kuidas on, ühed vähesed mõistuse ja munadega poliitikud valgete meeste seast.
      Ainuke asi milleks neil mune piisavalt ei olnud oli pensionide kärpimine või siis vähemalt mitte tõstmine. Pensione tõsteti 5% sel ajal kui majanduslangus oli vist u. -17% 2009a. Aga muidu said jah parempoolsed jõud hakkama majanduslangusega suht hästi. Hääl läheb IRL-ile.

      Comment

      • erplander
        ekrelander
        • Oct 2008
        • 1029

        #33
        Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

        Valitud kommentaare DELFIst...

        ---

        ORAVAD PETAVAD ALATI - VÕID KINDEL OLLA!
        , 02.01.2011 13:03
        1) hinnad tõusevad
        2) palgad vähenevad
        3) rahvas jookseb Eestist minema
        4) Eesti asus taandarengu teele

        VÕID KINDEL OLLA!

        ---

        endel, 02.01.2011 13:08
        Reformierakonnas võid kindel olla - nad tõstavad makse ja aktsiise.

        ---

        lugeja, 02.01.2011 13:09
        Reformierakonna puhul võib tõesti kindel olla, et nad ainult 7% rikkamate huvide eest väljas on.
        Loodetavasti on see kevadiste valimiste ajaks juba enamusele valijatest selge ning me ei pea enam taluma seda, kuidas re oma rahumägide, kiviõli tammede ja otsaltite, antropovite skeeme meie raha eest kindlsutab.

        ---

        sirje, 02.01.2011 13:10
        Reformierakonna valitsemise ajal on tööpuudus läbi aegade kõige kõrgem -võid kindel olla oravate juhtimise all ei muutu midagi paremaks.

        ---

        elsa, 02.01.2011 13:17
        Tänase valituse valitsemise all on inimeste elujärg halvemaks muutunud. Paljudel puudub töö ja minnakse välismaale tööd otsima, kuid see valitsust ei huvita. Tänu Ansipi valitusele on toimunud tohutu hinnaralli kauplustes. Lisaks on tõstetud aktsiise ja käibemaksu. Reformierakonnas ei saa kindel olla, sest hädasolijaid ei aidata. Usun, et kõigil on veel meeles Padaoru juhtum. Näide selles, kuidas inimestest ei hoolita. Ärge valiga oravaid!

        ---

        võid kindel olla, 02.01.2011 13:18
        elu läheb kommunistide valitsuse all enam kui kehvaks,palk tõuseb ainult vanadel kommunistidel ja kgb käsilastel.eesti maa ja mets müüakse maha sentide eest,suurem osa eestlasi sunnitakse majanduspõgenikena välismaale,võid kindel olla

        ---

        HAHA, 02.01.2011 13:21
        Võid kindel olla - viie rikkama riigi hulka!
        Võid kindel olla - Kapo pole mõjutatav!
        Võid kindel olla - talendid koju!
        Võid kindel olla - Uus Eesti Rubla!

        ---

        asjalik ants, 02.01.2011 13:39
        Arukas inimeene on ammu mõistnud, et kemplemine, kumb on parem, kas Kesk või Orava partei, on täiesti jabur, sest need on ühe tagumiku erinevad kannikad.

        Oravaid valides võid olla ka KINDEL, et maa mahamüümine välismaalastele viiakse võiduka lõpuni. Eestlane saab jälle olla ori omal kunagisel kodumaal.

        Oravaid valides võid olla kindel, et Aktsiisi AnZip tagab hinnatõusu jätkumise ja sm.Langust JOKK poliitika jätkumise. Tuletame meelde, et näiteks erakondade rahastamist ei soovita valgustada.

        PS! Miks delfi moded kustutavad ajakirjanduses levinud faktide taasesitamist siin kommentaariumis ?

        ---

        lollakas, 02.01.2011 13:40
        oh issand. milles võib kindel olla? 5 rikkama hulka? IRRWWW

        ---

        Kommandör, 02.01.2011 13:42
        Et tegu on riigi maha müüjatega, selles VÕIB KINDEL OLLA.

        ---

        noor reformikommunist, 02.01.2011 13:54
        kõik kes valivad reformikommuniste - usuvad KOMMUNISMI!

        ---

        teemaarendusi.
        , 02.01.2011 14:18
        Meile on sinu probleemid savi. Võid kindel olla.
        Meid ei koti sinu töötus. Võid kindel olla.
        Meil on ilus elada ka vahemere villades. Võid kindel olla.

        Ja loodame siis kõik, et kampaaniaks pandud raha on saadud legaalsel teel. Mitte mõne kodu- või välismaise ärimehe vahendusel välisriigilt. Ja loodetavasti ei pea selle eest tegema miljadrilisi vastuteeneid Ida-Virumaal.

        ---

        Valija, 02.01.2011 15:29
        "Võid kindel Olla" et:
        -Euroopa Liidu Sotsiaalhartat ei ratifitseerita
        -Vaesed jäävad veel vaesemaks
        -Rikkad saavad veel rikkamaks
        -"Langi seadused" saavad Ülemuslikuks
        -jne.

        ---

        Eestis on, 02.01.2011 15:36
        tähtsamad reformid nagu omandireform, maareform ka nüüdseks rahareform juba läbi ja edaspidiseks ei ole mingit reformiparteid enam ju vaja! Saite aru!?

        ---

        fakt, 02.01.2011 19:14
        Fakt on see, et oleme oravate juhtimisel Euroala kõige vaesem riik.Kiidelda pole millegagi.

        ---

        õpetaja, 03.01.2011 11:41
        Reform on kogu aeg võimul olnud ja eeskätt tänu neile moodustab õpetaja palk EV-s jätkuvalt u. 70% palgast. Seda muidugi nn normkoormuse eest! Samal ajal on viimane järk-järgult suurenenud, kõik lisatööd on endastmõistetavalt tasuta ja tööstaaz ka "ei kehti". Ärge andke haritlaste vaenlasele valimistel oma häält. Ja noored, ärge EV-s valige õpetaja elukutset!!!!

        ---

        elutark, 03.01.2011 11:49
        Oravad, te olete mõelnud kõigile ja kõigele, et meeldida Euroopa Liidule. Ainus kellele mõtlemise olete unustanud, on eesti rahvas!
        Faktid - 70-100 tuhat töötut. Elamiskõlbmatu miinimumpalk, lootusetu pension. No- jah kultuurita peame ka hakkama saama (ERSO juhtum)
        Ei aita lubadused, et tulevikus läheb paremaks. Olen 18 aastat lootnud, et vanaduses elan pensionist ära ja riik tagab arstiabi!? Need on asjad, millest tuleb ausalt rääkida. Lõpuks olen kõik need aastad parempoolseid valinud.
        Seekord panuastaks pehmete vääruste ja väikeste erakondade poolt.

        ---

        oravad-kommunistid, 03.01.2011 13:02
        Võid neile kindel olla. Vanad läbiproovitud NLKP seltsimehed.

        ---

        Taat, 03.01.2011 14:34
        VÕID KINDEL OLLA, et sina sellele paretile korda ei lähe rohkem, kui vaid oma häält andes.
        Võid kindel olla, et palga suhtes on elu üks kallimaid euroopas.
        Võid kindel olla, et sina ei või kindel olla oma tuleviku suhtes.
        Võid kindel olla, et midagi kindlat oodata ei maksa.

        ---

        Peeter Känd, 03.01.2011 15:10
        Reformikate põhitõed valimispropagandal:
        1. Põhiküsimus on kuidas säilitada liit presidendiga "Vorst - Ämara talu singi eest"
        2. Mitte rääkida tööpuudusest, sest praegu on neid ~100 000 - koalitsiooni jätkamisel aga suureneb see veel
        3. Mitte rääkida sotsiaalteemast, set selleks eelarves raha ei ole planeeritud.
        4. Mitte rääkida tuletõrjujate palkadest -las majad põlevad.
        5. Mitte rääkida reformikate varjasematest lubadustest, sest need on kõik valeks osutunud.

        Kokkuvõttes nagu polegi millest rääkida ja kui ikka rääkida, siis sellest kuidas poriga loopimine edeneb.

        ---

        olge ise ka tublid, 03.01.2011 20:41
        VÕID KINDEL OLLA...
        ET REFFE VALIDES EI SAA MILLESKI KINDEL OLLA

        ---

        usaldus?, 03.01.2011 20:45
        Kel mälu see mäletab et 1995.a.Riigikogu valimiskampaania juhtlauseks oli "Arukus ausse , jõukus majja -vali Reformierakond."Teatavasti poliitikasse tuligi erakond 1995.a. 15.a. jooksul, kui on oldud võimul, on Eesti heaolu pilt nutune. Kuidas peaks Teid edasi usaldama?

        ---

        Valija, 04.01.2011 00:10
        Kuidas reform oma lubadusi ei täida?
        See on ainus partei kes just täidab.
        Eelmistel valimistel lubati ju: mats, aeg maksu maksta!!!
        ...ja siis - Ansip laulis: maksuvabad reeded, maksuvabad reeded ja mats tantsis palja pe....ga. Saite oma palja pe... ja maksuvabad reeded midagi ei jäänud puudu.
        Nüüd lubatakse milleski kindel olla ja MILLESKI võib kindlalt kindel olla. See on fakt.
        Kindel kui vaba müür. HURRAA!

        ---

        Martin Malm, 04.01.2011 01:05
        nägin nüüd telerist ka oravabande reklaame. nu täpselt sama imalad ja jälgid, kui viimati jooksnud esikesiku poolt linna raha eest tehtud enesereklaam. selliste reklaamide valmisvorpimise predikaat on lausidiootidest elektoraat.

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #34
          Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

          tra sa delfi jama siia kopeerid?

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #35
            Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

            LMAO tõepoolest, et keegi kasutab delfi kommentaare enda arvamuse kujundamiseks.

            Comment

            • erplander
              ekrelander
              • Oct 2008
              • 1029

              #36
              Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

              Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
              tra sa delfi jama siia kopeerid?
              tra tra tra

              jäta vahele, kui nii valus teema

              Algselt postitas muruntau Vaata postitust
              LMAO tõepoolest, et keegi kasutab delfi kommentaare enda arvamuse kujundamiseks.
              lmao lmao roflmao

              Comment

              • erplander
                ekrelander
                • Oct 2008
                • 1029

                #37
                Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                igal juhul ootab huviga triobeti koefe valimisteks, eelmistel oli ikka päris mahlaseid asju:



                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • IamAllin
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 1653

                  #38
                  Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                  wtfff haha, delfi kommentaare siia copyda:D mingi savisaar ja sepp jagasid oma tuttavatele linki ning need kommenteerisid. Tõid paar kommentaari reformi kohta välja, aga too siis juba need 10000 kommentaari keskerakonna kohta ka välja, mis on postimehes, delfis ja mujalgi.

                  E: tahaks veel seda kuulsat lauset öelda.

                  Ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes valiks keskerakonda.

                  Comment

                  • miksnii
                    Grinder
                    • May 2009
                    • 580

                    #39
                    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                    Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                    Ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes valiks keskerakonda.
                    Sama seis siin. Ise ikka IRL'i poolt, kui ültse. Ilmselt ei võta valimistest osa.

                    Comment

                    • minbetmillionaire
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jan 2010
                      • 363

                      #40
                      Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                      ainuke loogiline valik on sotsiaaldemokraadid

                      Comment

                      • emmimees
                        Klubi Liige
                        • Aug 2010
                        • 2719

                        #41
                        Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                        Valin ka oravad vaid seepärast, et Keskerakond mingil juhul võimule ei saaks. Eriti poliitikat ei jaga ka muidugi, aga trastand see pekilõug oleks meile kindel hukatus.....

                        Comment

                        • peete82
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1310

                          #42
                          Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                          nimetage 5 euroopa riiki, kus pole astmelist tulumaksu

                          e: ja pärast seda nimetage riigid, mida eesti seab endale eeskujuks
                          Muide, mina olen "loll" ja ma ei saa aru, kuskohas see astmelise tulumaksu "õiglus" on.
                          Kõrgemapalgalised inimesed peaks olema solidaarsed vaesemate vastu ja maksma rohkem makse.
                          Hüva. Aga nad juba maksavad rohkem makse! 5000 EUR palka saav inimene maksab 10 korda rohkem makse kui 500 EUR saav inimene (tegelt rohkemgi tänu tulumaksuvabale miinimumile). Miinimumpalka saav inimene ei maksa praktiliselt midagi. Samas tarbib samamoodi avalikke teenuseid nagu teed, politsei, arstiabi jne.
                          Nüüd tahetakse, et see kõrgepalgaline maksaks veel rohkem. Seni kuni tal kaob igasugune motivatsioon veel kõrgemale ja suurema palgani pürgida, kuna mida rohkem palka ta saab, seda rohkem talt ära võetakse. Tulemuseks on minu arust igasuguse progressi kinnipoomine.

                          Jah, Eestis tegelikult juba on astmeline tulumaks, nagu keegi mainis. Tänu tulumaksuvabale miinimumile. Ainult et astmed on üsna väikesed.

                          Comment

                          • adam_q
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1453

                            #43
                            Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                            minule, kui palgatöötajale, meeldib väga RE initsiatiivil tulumaksu järkjärguline alandamine, panin googlesse otsingu "tulumaksu alandamine" ja tulemused:

                            1) IRL: tulumaksu alandamine tuleb edasi lükata

                            2) Rahvaliit: tulumaksu alandamine tuleb peatada

                            3) Nestor: tulumaksu alandamine lükatakse kindlasti edasi

                            Sestap ei teki mul, kui egoistil, mingit küsimust, keda valida - ma olen ka edaspidi huvitatud sellest, et minu rahakotti rohkem raha alles jääks. Kui keegi kurdab, et siis maanteed lagunevad rohkem, pätid võimutsevad, kuna politseinike arv väheneb jne, siis on kolm võimalust: 1) osta endale korralik maastur, 2) hakka ise pätiks, 3) vähendada riigiametnike arvu drastiliselt, sest olles näinud seestpoolt kogu seda bisnesit, on kokkutõmberuumi veel küllaga

                            Comment

                            • kuco
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1910

                              #44
                              Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                              Astmeline tulumaks on väga paha plaan just selle kõrgema palgaotsa inimestele.
                              Minule küll ei meeldiks näiteks 40% tulumaksu maksta. Sotsmaks veel 33%. Käibemaks 20%. Endale jääks alles ~32% teenitud tulust!

                              Arendame oma sotsiaalpoliitikat nagu Rootsis ja Soomes?
                              Et mittetöötamine oleks mõistlikum tegevus kui töötamine?
                              Et iga sisserännanul oleksid paremad elamistingimused ja sotsiaalsed garantiid kui minul?
                              Vähe sellest, et ma maksan oma sotsmaksuga kinni poolte oma trepikoja pensionäride pensioni ja endal pole aega isegi mitte haige olla sest "sinise lehe" võtmine tooks eelarvesse augu.

                              Kas mitte tulumaks ei läinud omavalitsusele ja riigieelarve täidetakse ikka käibemaksude ja aktsiisidega?

                              Comment

                              • minbetmillionaire
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2010
                                • 363

                                #45
                                Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                                Algselt postitas kuco Vaata postitust
                                Astmeline tulumaks on väga paha plaan just selle kõrgema palgaotsa inimestele.
                                Minule küll ei meeldiks näiteks 40% tulumaksu maksta. Sotsmaks veel 33%. Käibemaks 20%. Endale jääks alles ~32% teenitud tulust!
                                ma ei ole kindel milline teiste astmeliste tulumaksu toetavate erakondade plaan on aga sotside plaani järgi makstakse ainult kõrgemat protsenti ainult tulu pealt mis ületab teatud summa(ei mäleta summasid, kolmekihiline oli see vist) a´la et 1000 eurini kehtib 21% et kui teenid 1300 euri siis maksad selle 300 euri pealt 27% vms protsenti jne. Imo kaotavad nii meeletud summad aint mingi hiigelteenijad.

                                Comment

                                Working...