***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #331
    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

    Algselt postitas erplander Vaata postitust
    muidugi, milleks oma peakest vaevata selliste umbluu-teemadega, parem ja lihtsam uskuda meinstriim-teadust ja seda, mida sulle ette söödetakse
    Omfg, meinstriim-teadus, r u serious?!?

    Kas sa päris-elus päris-inimestega suheldes ka sellist juttu julgeksid suust välja ajada? Kui oled seda teinud, siis mitu % neist inimestest sinuga endiselt suhtlevad?

    Comment

    • kivisaba
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2514

      #332
      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

      Algselt postitas erplander Vaata postitust
      Ma olen inimene, kes kasutab loogilist mõtlemist, ma pole karjainimene ja ei võta uskuda seda, mida ühiskond sulle ette söödab, otsin vastuseid kõikvõimalikest allikatest, ei põlga midagi ära mingite jaburate või pealesunnitud eelarvamuste pärast.
      erp sul oli vanasti see astroloogist habemik avatariks, miks?

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #333
        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

        Loogiline mõtlemine =/= hipidega seente ja happe söömine.

        Comment

        • erplander
          ekrelander
          • Oct 2008
          • 1029

          #334
          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

          Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
          erp sul oli vanasti see astroloogist habemik avatariks, miks?
          jep, oli see Mart Juure sünnitet Tagore Juunior: http://www.postimees.ee/290308/esileht/ak/320485.php

          huumori pärast rohkem oligi

          Comment

          • kivisaba
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2514

            #335
            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

            Algselt postitas erplander Vaata postitust
            jep, oli see Mart Juure sünnitet Tagore Juunior: http://www.postimees.ee/290308/esileht/ak/320485.php
            et kas nagu respekteerid teda või mida sa nagu tahtsid saavutada tema avatariks panekuga?

            Comment

            • erplander
              ekrelander
              • Oct 2008
              • 1029

              #336
              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

              jah, respekteerin Juurt ja tema huumorit

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #337
                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                Pokkeri koha pealt:

                Erplander, kui horoskoop ütleb, et sel päeval kaotad raha, siis jätad pokkeri puutumata sellepärast?

                Kui mõni päev kaotad siis mängu analüüsimise asemel parem otsid horoskoobi mis ütleb, et see polnudki sinu päev, sest sa sündisid 23-nda veebruari ööl täiskuuga mao-aastal ja päike ei olnud üleüldse maaga paralleelselt ja oled endaga rahul, sest see polnud ju sinu teha?

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #338
                  Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                  City 0:0 Arsenal. Chelsea kaotus. Spurs kaotus*. Liverpooli kaotus. Paremat tahta on raske :D

                  Comment

                  • erplander
                    ekrelander
                    • Oct 2008
                    • 1029

                    #339
                    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Pokkeri koha pealt:

                    Erplander, kui horoskoop ütleb, et sel päeval kaotad raha, siis jätad pokkeri puutumata sellepärast?

                    Kui mõni päev kaotad siis mängu analüüsimise asemel parem otsid horoskoobi mis ütleb, et see polnudki sinu päev, sest sa sündisid 23-nda veebruari ööl täiskuuga mao-aastal ja päike ei olnud üleüldse maaga paralleelselt ja oled endaga rahul, sest see polnud ju sinu teha?
                    millest sul nii põhjalik huvi horoskoopide vastu? mille põhjal eeldad, et mul on huvi nende vastu?

                    noh, astroloogia vastu mingi kaudne huvi muidugi on, aga see horoskoobindus on ju midagi muud, see rohkem nagu pööblile suunatud meelelahutuse vorm vms

                    ja eks osalt sellepärast saigi see horoskoope naeruvääristava tegelase pilt avatariks pandud
                    Last edited by erplander; 05.01.11, 22:35.

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #340
                      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                      GLORY, GLORY, MAN UNITED!

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #341
                        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                        Algselt postitas erplander Vaata postitust
                        millest sul nii põhjalik huvi horoskoopide vastu? mille põhjal eeldad, et mul on huvi nende vastu?
                        No kui sa igast jama usud, siis miks mitte seda? liiga meinstriim?

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #342
                          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                          Algselt postitas inward Vaata postitust
                          City 0:0 Arsenal. Chelsea kaotus. Spurs kaotus*. Liverpooli kaotus. Paremat tahta on raske :D
                          tra kui hea. tiltis peaga otsustasin jätta city-arsenali mängu vaatamata. tulemus super - päev tagasi nullis ja väravateta mäng.

                          Comment

                          • erplander
                            ekrelander
                            • Oct 2008
                            • 1029

                            #343
                            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            No kui sa igast jama usud, siis miks mitte seda? liiga meinstriim?
                            ok, siiski ma usun teatud asju, mida ka horoskoopides aeg-ajalt välja tuuakse, nt mis kuufaasidel on kasulik taimi istutada, millal juukseid lõigata jne, kuigi aus olla siis pole kunagi seda ise järginud, aga ma usun, et sel on oma mõju

                            taimede kasvu puhul nt on see ka tõestatud

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #344
                              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                              Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                              Ole hea täpsusta, mille põhjal seda väidad.
                              inimesed on ise teinud ju neid hulganisti. mitmed firmad reklaamivad ennast läbi selle (News of The World/Firefox <- youtubes täitsa olemas). lol isegi võistluseid peetakse nende "crop cricle" tegemistes.

                              google "circlemakers"

                              Algselt postitas erplander Vaata postitust
                              muidugi, ufod on ka räme bs ja maiad muidugi ka. mis veel? atlantis ja lemuuria kindlasti. ehk ka dinosaurused?

                              4. dimensiooni spirituaalne maailm ja reinkarnatsioon on selline absurdne bs, et seda ei tasu mainidagi.

                              kõige tähtsam siin ilmas on ikka see, et sul oleks bmw ja armani kell, vaat siis oled tehtud mees!

                              muidu ise olen kõigile neile bs-teemadele kõige loogilisemad vastused leidnud raamatust "Gaia Project": http://www.thegaiaproject.net/

                              ei, mulle ei meeldi bemmid.

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              PP foorum järjest rohkem läheneb ufode foorumile.

                              EDIT: ja pokkeriprod.com logost oleks jube kerge teha ufo taldik. seega andke tuld!
                              PokkeriProd logoga crop circle oleks ägedam.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #345
                                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                                ja kaduneljapäeval läheb pesu hästi puhtaks ning valetajale kasvab pikk nina ja kes teist jalaga lööb sellel kasvab jalg hauast välja, pärast veel kutsu pissib peale jalale ka. oma kolli ja 'ufo' juttudega võite tõesti sinna minna kus 'ufod' elavad - kuu peale.

                                edit: kolle ja ämblikmehi usun ainult siis kui olen 3p äeva joonud ning hakkan kaineks saama. siis olen igasuguseid asju näinud.

                                Comment

                                Working...