Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga
Omfg, meinstriim-teadus, r u serious?!?
Kas sa päris-elus päris-inimestega suheldes ka sellist juttu julgeksid suust välja ajada? Kui oled seda teinud, siis mitu % neist inimestest sinuga endiselt suhtlevad?
Algselt postitas erplander
Vaata postitust
Kas sa päris-elus päris-inimestega suheldes ka sellist juttu julgeksid suust välja ajada? Kui oled seda teinud, siis mitu % neist inimestest sinuga endiselt suhtlevad?
Comment