Re: Fotograafia
Kui mälu ei peta, siis olid sellised mudelid
*Sony Cyber-shot DSC-HX9V
*Canon Ixus 230 HS
Kui mälu ei peta, siis olid sellised mudelid
*Sony Cyber-shot DSC-HX9V
*Canon Ixus 230 HS
🎅 €10 riskivabalt pokkeriks
🎁 Võta pokkerisse 10 eurot pärisraha täiesti riskivabalt. Lisaks saad ka koheselt $1000 boonust.
VÕTA KOHE
. Ehk siis täiesti kasutut materjali sain. Mõnus õppetund ja järgmine kord kontrollisin kõik settingud ja asjad vähemalt 3 korda üle.
.
.














.
Comment