Fotograafia

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #106
    Re: Fotograafia

    Wallpaperiks ei taha timmida taolist pilti?

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #107
      Re: Fotograafia

      Tänud Relamz

      Aega saan, siis katsetan ja eks hädas olles küsin uuesti :)

      Comment

      • Relamz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1467

        #108
        Re: Fotograafia

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        Wallpaperiks ei taha timmida taolist pilti?
        Arvatavasti tahad suuremat pildi siis?! Kahjuks pole suuremat pakkuda. A kui tahad, et ma seda pilti kuidagimoodi trimmin siis anna mõõdud teada. Pikem külg max ~1500.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #109
          Re: Fotograafia

          1920x1080 kui on võimalik :D.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #110
            Re: Fotograafia

            Algselt postitas Relamz Vaata postitust
            Valgel taustal jep, siis hea kohe Magic Wand tooliga valida ala mida kustutada tahad.
            Mina teeksin nii, et copiksin objekti rectangular marquee tooliga. Võtaksin Faili alt New, paneksin vastava pildisuuruse ja muudaksin background contentsi transparentiks. Kleebiks copitud objekti pildile, kustutaksin ebavajaliku osa ära ja hakkaks tasutadega katsetama. Tausta copiks samamoodi rectangular marquee tooliga. Aga siis peab vaatama Layer lahtrist, et kleebitud taust oleks objekti layerist allpool.
            Mina teeks vähemalt nii, kindlasti on ka kergemaid viise mida mina ei tea.
            Loodetavasti arusaadav jutt :).

            Kui midagi kindlat vaja teha siis ma võin ise katsetada ja proovida.
            Lisamärkusena - kui ise fotosi sellise plaaniga juba teed, siis ikka RAW fail valida ja sealt annab layereid ka valida.

            Comment

            • Relamz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1467

              #111
              Re: Fotograafia

              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
              1920x1080 kui on võimalik :D.
              Kahjuks ei saa nii suurt.

              Comment

              • Relamz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1467

                #112
                Re: Fotograafia

                Andke mõtteid kuskohas tallinnas saaks ägedaid time-lapse pilte teha?
                Tahan taolise süsteemiga video kokku panna.
                Timelapse // The City Limits
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Näiteks mõnda kõrgemat kohta kesklinna kustkohast saaks statiiviga pilte klõpsida.
                Tähtis oleks, et pildil oleks liikumist. Kas inimesed, autod või maitea mis.
                Võiksite näiteks soovitada kustkohast saaks hästi pildistada sadamast väljuvat laeva.

                Comment

                • jozik
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2011
                  • 437

                  #113
                  Re: Fotograafia

                  Sadamat näeb hästi Lasnamäelt. Kaks kohta hüppavad kohe meelde:

                  1. see koht kust trammid mäest ülesse pannes ära keeravad seal lasnamäel, peale bussijaama.
                  2. kumu juures on muide sadama laevajuhtide peakompleks kus mehed ise jälgivad talinna sadama laevu

                  Ei oska öelda kas need kohad ka klõpsimiseks sobivad aga....

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #114
                    Re: Fotograafia

                    Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                    Andke mõtteid kuskohas tallinnas saaks ägedaid time-lapse pilte teha?
                    Tahan taolise süsteemiga video kokku panna.
                    Timelapse // The City Limits
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Näiteks mõnda kõrgemat kohta kesklinna kustkohast saaks statiiviga pilte klõpsida.
                    Tähtis oleks, et pildil oleks liikumist. Kas inimesed, autod või maitea mis.
                    Võiksite näiteks soovitada kustkohast saaks hästi pildistada sadamast väljuvat laeva.
                    Wow, erakordselt vinged kaadrid, eriti lõpus. Edu sulle selle sinu projektiga. Sa võid proovida nt. Lauluväljaku tuletorni, sealt peaks üsna ideaalne vaade sadamasse olema. http://www.lauluvaljak.ee/est/meelelahutus/tuletorn

                    Comment

                    • Relamz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1467

                      #115
                      Re: Fotograafia

                      Tänud nõuannete eest

                      Comment

                      • Relamz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1467

                        #116
                        Re: Fotograafia

                        Ball Of Light
                        This 15 minute documentary tells the story of Denis Smith. Two years ago he was in a high pressure sales job suffering with depression, debt and alcohol problems. Then he discovered light painting, and his life changed forever...
                        This 15 minute documentary tells the story of Denis Smith. Two years ago he was in a high pressure sales job suffering with depression, debt and alcohol problems. Then he discovered light painting, and his life changed forever... More Ball Of Light images/videos at www.balloflight.com.au More documentaries/videos at www.smithandcollins.com *NEWS* - Ball of Light won Best Documentary at the South Australian Screen Awards 2012! Delighted! *Ball of Light is still available to license for broadcast/distribution in some territories - please contact info@samcollinsmedia.com for details / promo high-def DVD mailout.



                        -
                        Väike pildike kah
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        -
                        2 ägedat youtubi chännelit.

                        Last edited by Relamz; 13.02.12, 15:15.

                        Comment

                        • Cheating
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2009
                          • 447

                          #117
                          Re: Fotograafia

                          Oleks vaja uut Fotokat osta. Korra oli mõttes, et Peegel kaamera aga tundub ikkagi liiga profi teema ja liiga suur.
                          Kas keegi oskab midagi head pakkuda, max oleks 300-400€. Mitu päeva juba proovinud leida midagi enda jaoks googeldanud jne.. Pea juba valutab, ning otsustada ka ei oska.
                          Ise olen leidnud sellised mudelid:
                          *Canon Powershot S95
                          *Canon IXUS 1100 HS

                          Ette tänades.
                          Last edited by Cheating; 14.02.12, 13:24.

                          Comment

                          • bluelite
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1190

                            #118
                            Re: Fotograafia

                            Mine poodi ja näpi antud isendeid natuke, saad kõige parema ülevaate + küsid müüa käest vajadusel lisainffi küsida.

                            Comment

                            • peete82
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1310

                              #119
                              Re: Fotograafia

                              Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                              Andke mõtteid kuskohas tallinnas saaks ägedaid time-lapse pilte teha?
                              Näiteks mõnda kõrgemat kohta kesklinna kustkohast saaks statiiviga pilte klõpsida.
                              Tähtis oleks, et pildil oleks liikumist. Kas inimesed, autod või maitea mis.
                              Võiksite näiteks soovitada kustkohast saaks hästi pildistada sadamast väljuvat laeva.
                              Laevu näeb ju Pirita tee ääres päris hästi.

                              Comment

                              • Relamz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1467

                                #120
                                Re: Fotograafia

                                Algselt postitas Cheating Vaata postitust
                                Oleks vaja uut Fotokat osta. Korra oli mõttes, et Peegel kaamera aga tundub ikkagi liiga profi teema ja liiga suur.
                                Kas keegi oskab midagi head pakkuda, max oleks 300-400€. Mitu päeva juba proovinud leida midagi enda jaoks googeldanud jne.. Pea juba valutab, ning otsustada ka ei oska.
                                Ise olen leidnud sellised mudelid:
                                *Canon Powershot S95
                                *Canon IXUS 1100 HS

                                Ette tänades.
                                Ai kurja, võtsid 2 mudelit valikust ära.

                                Just uurisin neid nelja kaamerat mis enne listis olid ja silma jäid ainult 2, need mis sa listist eemaldasid . Tahtsin mõnusat ülevaadet nende kahe üle teha.
                                Oh well...

                                Comment

                                Working...