Fotograafia

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • siga
    FPP Pro
    • Dec 2010
    • 251

    #76
    Re: Fotograafia

    Ok, uurin ise edasi. Ilmselt väga alt ei ole võimalik minna ühegi valikuga, kui valida tunnustatud firma toodangut.

    Edasi surfan http://www.dpreview.com/, sealt saab adekvaatset infot.
    Esmapilgul jääb valik ilmselt selle http://www.dpreview.com/reviews/sonynex5n/ isendi peale. Mõnus pildikvaliteet+video. Miinuseks see, et tasku ei taha eriti mahtuda.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #77
      Re: Fotograafia

      Ma lihtsalt mainin ära - reaalselt, kui tihti sul on vaja printida näiteks A3 fotot? 8 megapixlit oleks selleks sul vaja. Üle 5 megapixli tavaliste fotode printimiseks on ebavajalik üldjuhul tavakasutaja jaoks. See megapixlite tagaajamine on fotograafiavallas üks koomiline massihüsteeria. PALJU olulisem on objektiiv, selle valgustundlikus, fookuskaugus etc.

      Comment

      • siga
        FPP Pro
        • Dec 2010
        • 251

        #78
        Re: Fotograafia

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        Ma lihtsalt mainin ära - reaalselt, kui tihti sul on vaja printida näiteks A3 fotot? 8 megapixlit oleks selleks sul vaja. Üle 5 megapixli tavaliste fotode printimiseks on ebavajalik üldjuhul tavakasutaja jaoks. See megapixlite tagaajamine on fotograafiavallas üks koomiline massihüsteeria. PALJU olulisem on objektiiv, selle valgustundlikus, fookuskaugus etc.
        Sellepärast viingi ennast enne kurssi, kui ostma lähen. Suund käes, siis nädala pärast oskan juba nii mõningates asjades kaasa rääkida, lihtsalt kusagilt on vaja alustada. Tavalises elektroonika poes ütlebki müüja, et sellel rohkem MPid, järelikult tegijam ning sealt ka tavainimeste MP vaimustus.

        Kas keegi oskab soovitada fotograafiale suunatud poode Eestis (Tartu/Tallinn), kus kompetentne spetsialist oskab nõu ja jõuga abiks olla?

        Comment

        • Relamz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1467

          #79
          Re: Fotograafia

          Algselt postitas siga Vaata postitust
          Kas keegi oskab soovitada fotograafiale suunatud poode Eestis (Tartu/Tallinn), kus kompetentne spetsialist oskab nõu ja jõuga abiks olla?
          Photopoint - kaamerate, sülearvutite, nutitelefonide, tahvelarvutite ja fotokaupade turvaline e-pood. Suurim fotokaupade jaemüügikett Eestis. Telefon: +372 733 7713


          Comment

          • Relamz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1467

            #80
            Re: Fotograafia

            I love old photos. I admit being a nosey photographer. As soon as I step into someone else’s house, I start sniffing for them. Most of us are fascinated by their retro look but to me, it’s imagining how people would feel and look like if they were to reenact them today... A few months ago, I decided to actually do this. So, with my camera, I started inviting people to go back to their future.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #81
              Re: Fotograafia

              Algselt postitas Relamz Vaata postitust
              I love old photos.
              väga coolid lingid!

              Comment

              • Relamz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1467

                #82
                Re: Fotograafia

                klõpsklõps

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                HDR
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #83
                  Re: Fotograafia

                  Krt Canoni 50mm F1,8 andis otsad - AF ei toimi enam. Kuna parandada nii odavat asja ei tasu, siis kellelgi pakkuda pole?

                  Comment

                  • Relamz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1467

                    #84
                    Re: Fotograafia

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    Krt Canoni 50mm F1,8 andis otsad - AF ei toimi enam. Kuna parandada nii odavat asja ei tasu, siis kellelgi pakkuda pole?
                    Teretulemast klubisse . Suutsin enda 50mm kogemata maha pillata kuu või 2 tagasi. Lendas muidugi mitmeks jupiks. Kõik klaasid ja jupid enamasti korras...ainult üks "connector" katki . See on tõesti selline objektiiv ilma milleta väga olla ei tahaks.
                    Ma arvan, et manualina ka sellest väga tolku pole, sest kui pildistada 1.8 avaga siis peab küll ulmetäpne silm olema, et enamus ajast õige nägu või asi fookusesse saada.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #85
                      Re: Fotograafia

                      Mul vist on isegi üle, seisab suht kasutamata, mida te sellega pildistate?

                      Comment

                      • Relamz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1467

                        #86
                        Re: Fotograafia

                        Algselt postitas alaska Vaata postitust
                        mida te sellega pildistate?
                        Enamus ajast tegin seltskonnast pilte. Hea hämaras või toas poolkahtlase valgusega mõnusaid pilte inimeste mordadest teha .

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #87
                          Re: Fotograafia

                          Nojah, ma pildistan rohkem loodust, seal ikka laiemat nurka vaja. Ma mõtlen müügile natsa.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #88
                            Re: Fotograafia

                            Algselt postitas alaska Vaata postitust
                            Nojah, ma pildistan rohkem loodust, seal ikka laiemat nurka vaja. Ma mõtlen müügile natsa.
                            Mõtle kindlasti! Ma oleks tõsiselt huvitatud. Orientiiriks - uuena saaks €106 kõige odavamalt HV andmetel.

                            Relamzi jutuga igati nõus - see on lihtsalt nii hea toru. Parim valvetoru just coolide portreepiltide saamiseks näiteks.

                            Comment

                            • Kloonike
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 898

                              #89
                              Re: Fotograafia

                              Keegi kaamerale + objektiividele mõnda kompaktset kotti vms ei oska soovitada? Oleks hea, kui mahuks laptop ka sisse või siis fotoka kott mahuks laptopi seljakotti.

                              http://www.photopoint.ee/et/toode/13...kott-3375-must - pole vist mõeldud sülearvuti transportimiseks?

                              http://www.photopoint.ee/et/toode/11...-backpack-must - tundub veidi overkill...

                              Kuidas teie üldse oma varustust kaasas kannate nt reisides?

                              Kaamera ise Canon EOS Rebel T2i / 550D 18.0 MP Digital SLR Camera - Black (Kit w/ 18-55mm and 55-250mm Lenses)

                              + tuleb juurde prime lense 50mm kanti.

                              Comment

                              • Relamz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1467

                                #90
                                Re: Fotograafia

                                Kottidest ma midagi tarka ei oska lisada....aga ühe ägeda pildi lisaks küll .



                                9gag toidab

                                Comment

                                Working...