Re: Fotograafia
Ok, uurin ise edasi. Ilmselt väga alt ei ole võimalik minna ühegi valikuga, kui valida tunnustatud firma toodangut.
Edasi surfan http://www.dpreview.com/, sealt saab adekvaatset infot.
Esmapilgul jääb valik ilmselt selle http://www.dpreview.com/reviews/sonynex5n/ isendi peale. Mõnus pildikvaliteet+video. Miinuseks see, et tasku ei taha eriti mahtuda.
Ok, uurin ise edasi. Ilmselt väga alt ei ole võimalik minna ühegi valikuga, kui valida tunnustatud firma toodangut.
Edasi surfan http://www.dpreview.com/, sealt saab adekvaatset infot.
Esmapilgul jääb valik ilmselt selle http://www.dpreview.com/reviews/sonynex5n/ isendi peale. Mõnus pildikvaliteet+video. Miinuseks see, et tasku ei taha eriti mahtuda.


. Suutsin enda 50mm kogemata maha pillata kuu või 2 tagasi. Lendas muidugi mitmeks jupiks. Kõik klaasid ja jupid enamasti korras...ainult üks "connector" katki
. See on tõesti selline objektiiv ilma milleta väga olla ei tahaks.
Comment