Re: Fotograafia
Keegi oskab öelda kuidas näiteks selliseid pilte tuleb teha, kust valgus peaks tulema või mis fotokal tuleb seadistada, et saaks lahedaid pilte, kus põhirõhk olek seadel. Mingi lihtsama canon eos fotokaga tegin ja pildid olid suht käkid ikka, olympuse seebikarp teeb ka paremaid :)
Keegi oskab öelda kuidas näiteks selliseid pilte tuleb teha, kust valgus peaks tulema või mis fotokal tuleb seadistada, et saaks lahedaid pilte, kus põhirõhk olek seadel. Mingi lihtsama canon eos fotokaga tegin ja pildid olid suht käkid ikka, olympuse seebikarp teeb ka paremaid :)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
, enjoy.
Comment