Fotograafia

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Relamz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1467

    #166
    Re: Fotograafia

    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    foorumist relamz :)
    Hehe, tänks Niki .


    Algselt postitas subnav Vaata postitust
    soovitage häid fotoblogisid, oleks tore, kui piltidel poleks ainult lähedalt pildistatud putukad ja lilled.
    Fotoblogi ei oska soovitada aga siit leheküljelt leiab väga ägedat kraami -> http://1x.com/photos

    Comment

    • trippin567
      Julm Donk
      • Mar 2010
      • 65

      #167
      Re: Fotograafia

      Kas keegi on oma fotosid müünud ka saitidel nagu shutterstock vms? Ja mis tasemel pildid üldse peaksid olema, et vähegi ostetaks?

      Comment

      • Relamz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1467

        #168
        Re: Fotograafia

        Kas keegi tore inimene saaks mulle laenata kolmas august canoni 50mm f/1.8? Tagastaks siis selle viiendal augustil.
        Lähen neljandal Niki pulma pildistama. Ühed portreepildi mõtted on seoses selle objektiiviga .

        EDIT: OLEMAS
        Last edited by Relamz; 22.07.12, 15:20.

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #169
          Re: Fotograafia

          Kas http://www.canon.ee/For_Home/Product...Shot_SX120_IS/ on oluliselt paremate näitajatega nendest tavalistest 100euristest seebikatest? Olen võhik fototehnika alal

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #170
            Re: Fotograafia

            Pane pisut raha juurde ja osta https://pood.elion.ee/productInfo/26...must)/6197B011 Parema hinna/kvaliteedi suhtega on keeruline leida.

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #171
              Re: Fotograafia

              lugesin alates alaska postist läbi ja sain targemaks. küsimus et kas vahepeal on mõni parem seebikas tulnud, mida endale soetada. plaanin mais pikemat loodusreisi Nepaali ja kaamera tundub suht kohustuslik, samas raskus võib saada suht oluliseks matkates/reisides ja ilmselt on veeoht raftingul ka olemas.

              SX 240 tundub väga hea hinnaga ja ilmselt parajas kaalus, aga tehnika areneb nii kiiresti, et äkki on midagi veel paremat turule tulnud

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #172
                Re: Fotograafia

                kui sa tõeliselt head seebikat tahad, siis: http://fotoluks.ee/?op=body&id=311

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #173
                  Re: Fotograafia

                  kui suur on sx240 ja leica kvaliteedi vahe ja kas leica on sisuliselt eluaegne kaamera minusugusele võhikule ja kas sx poleks seda?

                  praegu on mul suvalt ostetud kaamera millel oli Leica lääts kogemata peal, tegi suht hästi pilti kuigi mul käsi väriseb jne. aga kaotasin laadija ja otsast roostetab ka juba (motoreisidel maha kukkunud ja vihma saanud, kuid töötab endiselt), niiet parem ostan uue kui et reisil katki läheb

                  EDIT: olles eurotrippi näinud, tean et leica omamisel on lisahüvesid, mis tõstavad selle omamise väärtust
                  Last edited by ESTPatrick; 10.04.13, 12:08.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #174
                    Re: Fotograafia

                    ilmselt saad mõlemaga OK pilte teha, aga teine on lausa lust käes hoida + pilte ka kehvades valgusoludes teeb suht peeglile lähedasi. endal on peegel canon, aga sõbral D-lux6 ja niipalju kui ma seda näppinud, siis tundub ikka väga asjalik seebika kohta. kui läbufotokas ja rahast kahju, siis vist võtaks odavama

                    Comment

                    • reggie
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 1705

                      #175
                      Re: Fotograafia

                      Kahjuks ei saand raiska kuidagi fookusesse, kõrgel ladvas ja liikus kiiresti aga rahul ikka :)
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Relamz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1467

                        #176
                        Re: Fotograafia

                        Pole siia mõnda aega midagi lisanud. Väike pictuurpäck .
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #177
                          Re: Fotograafia

                          müüte ka fotosid ? kui jah mis suuruses jms .. hindasid ka kuskil on? mul varsti vaja ilmselt, seinad tühjad muidu

                          Comment

                          • peete82
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1310

                            #178
                            Re: Fotograafia

                            see nugise pilt on minu silmis ägedam. Ise pole näinudki sellist looma looduses

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #179
                              Re: Fotograafia

                              Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                              Pole siia mõnda aega midagi lisanud. Väike pictuurpäck .
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              WOW.

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #180
                                Re: Fotograafia

                                see tähistaevaga foto meenutab delvauxi maale ja must-valge fuajee on ka kuradi hea.

                                Comment

                                Working...