*** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karel111
    Klubi Liige
    • Jan 2009
    • 27

    #1576
    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

    Kas kellelgi on kogemus nende konkreetsete Royal Flush žetoonidega? Oleks soov seda kohvrit soetada www.pokershop.ee ja kui keegi on nendega mänginud, siis võiks kommenteerida, et kuidas käes tunduvad. Ise olen Triobeti žetoonidega mänginud, need väga meeldivad, kas need žetoonid on omavahel võrreldavad?
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • vonkartoffel
      Pokkerihai
      • May 2009
      • 1658

      #1577
      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

      imo on täpselt samad zetoonid, see mis minu tuttaval oli, tuli mõnel see kleebis maha(2-4zetoonil)

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #1578
        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

        Algselt postitas karel111 Vaata postitust
        Kas kellelgi on kogemus nende konkreetsete Royal Flush žetoonidega? Oleks soov seda kohvrit soetada www.pokershop.ee ja kui keegi on nendega mänginud, siis võiks kommenteerida, et kuidas käes tunduvad. Ise olen Triobeti žetoonidega mänginud, need väga meeldivad, kas need žetoonid on omavahel võrreldavad?
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        üsna vastikud, sellised pehmed, kaua aega käes hoiad ja sooja saavad, siis hakkavad painduma ja pärast üsna raske algsesse kujusse tagasi saada. ei soovita!

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #1579
          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

          Algselt postitas harryahven Vaata postitust
          üsna vastikud, sellised pehmed, kaua aega käes hoiad ja sooja saavad, siis hakkavad painduma ja pärast üsna raske algsesse kujusse tagasi saada. ei soovita!
          novaluxis müüakse normaalseid , royali omadega ei saa normilt trikke teha rsk

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #1580
            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

            Ei soovita. Mul Üks nendest žetoonidest saadud proovikomplektist. Nurgad kuluvad jube kiirelt maha, pehmed ja kleeps hakkab lahti tulema.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #1581
              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

              whoa, tallinnas tahab vist esimene lumi maha tulla

              Comment

              • Timpz
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2029

                #1582
                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                Algselt postitas lenC Vaata postitust
                whoa, tallinnas tahab vist esimene lumi maha tulla
                yay

                Comment

                • Timpz
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2029

                  #1583
                  Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                  Mehhiko viimaste aastate suurim kinni peetud narkootikumide kogus osutus märksa suuremaks kui esialgu arvati. Täna põletati Tijuanas kokku 134 tonni marihuaanat.


                  and

                  heh
                  21.10.2010 19:27
                  Millal pilv Eestisse jõuab?

                  =

                  lol

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1584
                    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                    viimasest 2st n2dalast purjusp2evi on rohkem kui kaineid p2vi .. aga mis on tore ... mänguisu tuleb aina tagasi ja tagasi ... paar p2eva veel võttu, siis saab m2ngima hakata JA KUU aega ei yhtegi tilka alkohoolset ollust minu suhu ...

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #1585
                      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                      Mõtlesin, et hoian end kursis päevauudistega. Ja mis siis maailmas ka toimub:
                      "Kiievi keldrist leiti neli meesorja, keda söödeti kassitoiduga".
                      "Pidutsenud känguru suri ecstasy üledoosi".
                      "Mees tulistas lasteaias oma naist".

                      Täitsa perses ikka, ma ütlen!

                      Comment

                      • Timpz
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2029

                        #1586
                        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                        Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                        Mõtlesin, et hoian end kursis päevauudistega. Ja mis siis maailmas ka toimub:
                        "Kiievi keldrist leiti neli meesorja, keda söödeti kassitoiduga".
                        "Pidutsenud känguru suri ecstasy üledoosi".
                        "Mees tulistas lasteaias oma naist".

                        Täitsa perses ikka, ma ütlen!
                        global warming

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #1587
                          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                          Mõtlesin, et hoian end kursis päevauudistega. Ja mis siis maailmas ka toimub:
                          "Kiievi keldrist leiti neli meesorja, keda söödeti kassitoiduga".
                          "Pidutsenud känguru suri ecstasy üledoosi".
                          "Mees tulistas lasteaias oma naist".

                          Täitsa perses ikka, ma ütlen!
                          ja mida sa uudisteportaaliks nimetad? elu24.ee?

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #1588
                            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                            Kas need polegi uudised? Ok, loe sina ainult poliitika- ja majandusuudiseid ning ära lase end häirida. Mina loen kõike.

                            Comment

                            • Rigged
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2535

                              #1589
                              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                              Algselt postitas Rage Vaata postitust
                              ja mida sa uudisteportaaliks nimetad? elu24.ee?
                              touche

                              Comment

                              • Sass
                                Bännitud
                                • Dec 2008
                                • 1889

                                #1590
                                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                                nice tilt eile... p2ris kena tekst sai maha pandud...

                                Comment

                                Working...