Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
Kas kellelgi on kogemus nende konkreetsete Royal Flush žetoonidega? Oleks soov seda kohvrit soetada www.pokershop.ee ja kui keegi on nendega mänginud, siis võiks kommenteerida, et kuidas käes tunduvad. Ise olen Triobeti žetoonidega mänginud, need väga meeldivad, kas need žetoonid on omavahel võrreldavad?
Kas kellelgi on kogemus nende konkreetsete Royal Flush žetoonidega? Oleks soov seda kohvrit soetada www.pokershop.ee ja kui keegi on nendega mänginud, siis võiks kommenteerida, et kuidas käes tunduvad. Ise olen Triobeti žetoonidega mänginud, need väga meeldivad, kas need žetoonid on omavahel võrreldavad?
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

Comment