Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
Sama siin. Kuid nagu näha kogu linn ei ole. Üritasin 2 taksot sõpradele saada 00:30 aeg. Krooni, reval, ir, inter, saksa, laki, marabu, raadio. Kõik liinid olid hõivatud
Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
Ma koomas! VB donkaks veidi üle rolli, aga pohh,
Kas keegi on mõelnud selle peale, et naine keda tahaks oleks pmt ideaalne, aga nagu seriaalis ei saa tahta!
Inward siin kirjutas ka mõttetuid poste, ma lisan ka ühe:D
Ma koomas! VB donkaks veidi üle rolli, aga pohh,
Kas keegi on mõelnud selle peale, et naine keda tahaks oleks pmt ideaalne, aga nagu seriaalis ei saa tahta!
Inward siin kirjutas ka mõttetuid poste, ma lisan ka ühe:D
Thank god, ma ei ole vähemalt ainuke, kes mälus peaga peolt tulles peab ikka ennem magama minekut natukene foorumis juhet kokku ajama
Ma lugesin su lause lõppu 3 korda läbi ja ei saa aru ikka, mida sa täpselt mõtled.
e: Tra te nii täis kõik olete, tõmbab hamba verele jubedalt.
Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
Hmm....pole veel olnud juhust näha pealt, kuidas sõber mingit naist trukkib, küll aga on sama naine vahetuses olnud fb'na. See selleks, aga kahtlen, kas on võimalik ihaldada endale naist suhte eesmärgil hiljem, keda sa näed panemas oma parima sõbraga.
Comment