*** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #1531
    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

    Chicken Mcnuggets ala Porche.

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #1532
      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

      Eesti Keele Instituudi uuendused

      Eestlaste sõnaahtruse tõttu plaanib Eesti Keele Instituut kasutusele jätta vaid viis
      käänet -- mõnitav, ihaldav, omastav, äraütlev, ja mittemidagiütlev. Lisaks
      kaalutakse, kas mitte lülitada grammatikasse ka umbusaldavat kõneviisi ja mõningad
      ringkonnad tunnevad puudust järelminevast käändest. See vastaks küsimusele: kes
      läheb järele?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1533
        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

        Algselt postitas vennike Vaata postitust
        Eesti Keele Instituudi uuendused

        Eestlaste sõnaahtruse tõttu plaanib Eesti Keele Instituut kasutusele jätta vaid viis
        käänet -- mõnitav, ihaldav, omastav, äraütlev, ja mittemidagiütlev. Lisaks
        kaalutakse, kas mitte lülitada grammatikasse ka umbusaldavat kõneviisi ja mõningad
        ringkonnad tunnevad puudust järelminevast käändest. See vastaks küsimusele: kes
        läheb järele?
        :D :D :D :D

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #1534
          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

          tuli just välja, et eile öösel peatus metallica hotellis, kus mu korterikaaslane töötab. pakuti tasuta pileteid, ta vastas, et ta ei tea mis loom see metallica on ja pileteid ei taha. FML!! FML!!!!! tyrastunud 20-aastane saksa eit, yle rõduääre ta lendab.

          Comment

          • Sass
            Bännitud
            • Dec 2008
            • 1889

            #1535
            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

            cool story bro

            // andisn sulle just v6imaluse minuga m6lisema hakata so lets go

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #1536
              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

              Algselt postitas Sass Vaata postitust
              cool story bro

              // andisn sulle just v6imaluse minuga m6lisema hakata so lets go
              mul on natuke häbi, aga igasugu invaliidid / downi sündroomiga inimesed tunduvad mulle naljakad. pole kunagi ühegagi mölisenud.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1537
                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                Trbel, tegin väikese HU video aga hääl on vaikne kui hiirepoisil, sest alguses ei märganud mikrit kõvemaks panna. Muidugi Starsi piiksumine ka rockib. Kas kuidagi saab häält kõvemaks panna ja piiksumist vaiksemaks? :D

                Comment

                • Sass
                  Bännitud
                  • Dec 2008
                  • 1889

                  #1538
                  Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                  Algselt postitas vennike Vaata postitust
                  mul on natuke häbi, aga igasugu invaliidid / downi sündroomiga inimesed tunduvad mulle naljakad. pole kunagi ühegagi mölisenud.
                  and......wHY should i care?

                  Comment

                  • ment52
                    Politseidokumendiga kusjuures!
                    • Oct 2008
                    • 1270

                    #1539
                    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Trbel, tegin väikese HU video aga hääl on vaikne kui hiirepoisil, sest alguses ei märganud mikrit kõvemaks panna. Muidugi Starsi piiksumine ka rockib. Kas kuidagi saab häält kõvemaks panna ja piiksumist vaiksemaks? :D
                    miks pokkeritoa soundid üldse tööle jätta?

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1540
                      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                      Algselt postitas Sass Vaata postitust
                      and......wHY should i care?
                      why should you respond or post anyway?

                      Comment

                      • Sass
                        Bännitud
                        • Dec 2008
                        • 1889

                        #1541
                        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                        Algselt postitas Rage Vaata postitust
                        why should you respond or post anyway?
                        indeed... u got a point... again (not blowing smoke)
                        aga lets face it.. oleks mina sellist teksti pannud oleks mulle kohe pandud kellegi poole sama reply

                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #1542
                          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                          Ärge quote'ige Sassi poste palun. Muidu pole sellest blokist mul mingit kasu.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1543
                            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                            Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                            miks pokkeritoa soundid üldse tööle jätta?
                            Ma muidu hoian tööl, sest kui bumhundin siis hea lauad avada ja kõlli põhja panna ning kui käib piiks siis lendan arvuti taha. Video tegemise aeg unustasin need maha võtta :S

                            EDIT: ma mõtlen, et ise passin kuskil mujal toas.

                            Comment

                            • Madis Very
                              Bännitud
                              • Aug 2009
                              • 2951

                              #1544
                              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                              Algselt postitas vennike Vaata postitust
                              tuli just välja, et eile öösel peatus metallica hotellis, kus mu korterikaaslane töötab. pakuti tasuta pileteid, ta vastas, et ta ei tea mis loom see metallica on ja pileteid ei taha. FML!! FML!!!!! tyrastunud 20-aastane saksa eit, yle rõduääre ta lendab.
                              i lold a lot :D

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #1545
                                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Ma muidu hoian tööl, sest kui bumhundin siis hea lauad avada ja kõlli põhja panna ning kui käib piiks siis lendan arvuti taha. Video tegemise aeg unustasin need maha võtta :S
                                Windows Vistal/7-l on kõlari ikoonil klõpsates mixer valik seal saab igal apil eraldi soundi regullida.

                                Comment

                                Working...