Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
ma ei saa sellest aru et isikud kirjutavad kuskile stake teemadesse, et "roll on busto kuna teen pidevalt v2ljamakseid et elatud saaks ja sissetulekut kuskilt ei tule" jne jne, aga ma ei saa sellest aru et kui neil sissetulekut kuskilt ei tule miks nad yldse oma pokkerikonto bustoks cashoudivad? siis ju enam vapsjee kuskilt sissetulekut pole.
Tõesti ainult mingi bullshit jutt stake teemasse kirjutatud et easymalt stakeks saaks kuna keegi ei julge v2ita et tiltand bustoks end ja vaja alustuseks uuesti raha?
ma ei saa sellest aru et isikud kirjutavad kuskile stake teemadesse, et "roll on busto kuna teen pidevalt v2ljamakseid et elatud saaks ja sissetulekut kuskilt ei tule" jne jne, aga ma ei saa sellest aru et kui neil sissetulekut kuskilt ei tule miks nad yldse oma pokkerikonto bustoks cashoudivad? siis ju enam vapsjee kuskilt sissetulekut pole.
Tõesti ainult mingi bullshit jutt stake teemasse kirjutatud et easymalt stakeks saaks kuna keegi ei julge v2ita et tiltand bustoks end ja vaja alustuseks uuesti raha?

TC
Comment