*** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1591
    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    ja mida sa uudisteportaaliks nimetad? elu24.ee?
    elu24 imo jumala ok.. kuskilt peab meelelahutus ka utlema

    Comment

    • Sass
      Bännitud
      • Dec 2008
      • 1889

      #1592
      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

      Algselt postitas lenC Vaata postitust
      whoa, tallinnas tahab vist esimene lumi maha tulla
      tartus the same... l2ksin loengu... teed j22s kuid p2ike t6useb... 1.5h loengus ja v2lja astudes lumi maas.. wtf

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1593
        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

        Algselt postitas Sass Vaata postitust
        tartus the same... l2ksin loengu... teed j22s kuid p2ike t6useb... 1.5h loengus ja v2lja astudes lumi maas.. wtf
        tra mingi peva hommik oli ka ilgel tlibe .. ja no mingi piider epa juurws hyppab umbes nii ylek2igu rajale, et ei vaata ka .. umbes pohhui, ta võib yle minna .. tra mul j2i vist 10cm sellest duchebagist puudu ... ja jalgratturid on piidrid kuubis kes tombavad otse ylek2igurajale .. nende jaoks on mingit soulreadi vaja et kas huvitab soidab otse voi tombab nyyd ylek2igurajale

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #1594
          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          10 palli skaalal pohmell 11 .. normal
          3 päeva joonud hetkel veel t2is alles plaan magama minna ja kui ärkan siis tahaks kah 11 palli pohmakat, et ei peaks enam kunagi tahtma juua........böööööö

          aga sitamunn on kah päris hea sõna:)

          Comment

          • totaldonk
            Grinder
            • Dec 2009
            • 914

            #1595
            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

            tra mis sitta sealt taevast alla sajab, milleks..

            Comment

            • Sass
              Bännitud
              • Dec 2008
              • 1889

              #1596
              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

              Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
              tra mis sitta sealt taevast alla sajab, milleks..
              harju 2ra... iga aastaga l2heb j2rjest hullemaks...

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1597
                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                Kas need polegi uudised? Ok, loe sina ainult poliitika- ja majandusuudiseid ning ära lase end häirida. Mina loen kõike.
                nohh.. ma küll ei hakka kellegi maitse-eelistusi arvustama, aga ma olen ise suht konservatiiv-radikaal vaadetega, et meedia peegeldab rahva IQ'd.. kuna meedia eesmärgiks on raha teenida, siis nad kajastavad neid uudiseid mis paneb rahvast kõige rohkem klikke tegema, ehk nö mis uudised kõige rohkem rahvast huvitab.. sellest tulenevalt ka võimalikult intrigeerivad pealkirjad artiklitele.. ja ma arvan, et kui rahvast huvitab kõige rohkem mingi kollane kirjandus ja nn "pommuudised" jms, siis nad pole just käige säravamad kriidid karbis... ma siis elus teist korda kirjutasin oma brauserisse sisse aadressi elu24.ee ja vajutasin enterit ja teen väikese väljavõtte siis nendest 'huvitavatest ja olulistest uudistest' mis silma hakkavad.. kuna elu24.ee esilehel pole artiklid järjestatud kategooriatesse, siis ma eeldan, et nad on seal ka kronoloogilises järjekorras või tähtsuse järjekorras.. võtsin ülevalt alla lugedes 20 esimest artiklit ja tulemus selline:

                * Hiinlannat sunniti kaheksandal raseduskuul aborti tegema
                * Piltuudis: olümpiahõbe kooris end ihualasti
                * Pärast sünnitust naiste aju hallolluse kogus suureneb
                * Uganda ajaleht soovitas kuulsad homod üles puua
                * Krokodill tekitas lennuõnnetuse
                * Lõksus olnud Tšiili kaevur osaleb triatlonil
                * Galerii: Lady Gaga kandis karvast roosat kleiti
                * Pornostaar Ron Jeremy 5 seksinõuannet
                * Mis lood kõlasid «Ühikarottides» seekord?
                * Kristen Stewart nautis strippamist
                * Galerii: modell Adriana Lima näitas 2 miljonit $ maksvat rinnahoidjat
                * Kings of Leon: Susan Boyle on loodusjõud

                20st artiklid leidsin mina 12 artiklit, mis minu arust on täielik jamps ja mis võiks olla mingi Nelli Teataja meelelahutuse Lollilt Lollidele rubriigis vms... nende artiklite infoväärtus imho on täielik null..

                arvestades siiski, et elu24.ee on populaarne ja enamus tunneb vajadust selliste uudiste järgi.. ja vastavalt vajadusele on see "uudisteportaal" disainitud.. siis do your math ja kalkuleeri see keskmine eestlase IQ välja..

                p.s. IQ on halb väljend, aga loodan et saad aru, et ma pean siin silmas üldist intelligentsust ja mõistlikkust.

                pikka viha ärge pidage, lugege edasi asju mis teile meeldib, tegemist on puhtalt minu isikliku kiiksu ja suhtumisega meediasse ja inimestesse.
                Last edited by Rage; 22.10.10, 09:27.

                Comment

                • g00000se
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1047

                  #1598
                  Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  nohh.. ma küll ei hakka kellegi maitse-eelistusi arvustama, aga ma olen ise suht konservatiiv-radikaal vaadetega, et meedia peegeldab rahva IQ'd.. kuna meedia eesmärgiks on raha teenida, siis nad kajastavad neid uudiseid mis paneb rahvast kõige rohkem klikke tegema, ehk nö mis uudised kõige rohkem rahvast huvitab.. sellest tulenevalt ka võimalikult intrigeerivad pealkirjad artiklitele.. ja ma arvan, et kui rahvast huvitab kõige rohkem mingi kollane kirjandus ja nn "pommuudised" jms, siis nad pole just käige säravamad kriidid karbis... ma siis elus teist korda kirjutasin oma brauserisse sisse aadressi elu24.ee ja vajutasin enterit ja teen väikese väljavõtte siis nendest 'huvitavatest ja olulistest uudistest' mis silma hakkavad.. kuna elu24.ee esilehel pole artiklid järjestatud kategooriatesse, siis ma eeldan, et nad on seal ka kronoloogilises järjekorras või tähtsuse järjekorras.. võtsin ülevalt alla lugedes 20 esimest artiklit ja tulemus selline:

                  * Hiinlannat sunniti kaheksandal raseduskuul aborti tegema
                  * Piltuudis: olümpiahõbe kooris end ihualasti
                  * Pärast sünnitust naiste aju hallolluse kogus suureneb
                  * Uganda ajaleht soovitas kuulsad homod üles puua
                  * Krokodill tekitas lennuõnnetuse
                  * Lõksus olnud Tšiili kaevur osaleb triatlonil
                  * Galerii: Lady Gaga kandis karvast roosat kleiti
                  * Pornostaar Ron Jeremy 5 seksinõuannet
                  * Mis lood kõlasid «Ühikarottides» seekord?
                  * Kristen Stewart nautis strippamist
                  * Galerii: modell Adriana Lima näitas 2 miljonit $ maksvat rinnahoidjat
                  * Kings of Leon: Susan Boyle on loodusjõud

                  20st artiklid leidsin mina 12 artiklit, mis minu arust on täielik jamps ja mis võiks olla mingi Nelli Teataja meelelahutuse Lollilt Lollidele rubriigis vms... nende artiklite infoväärtus imho on täielik null..

                  arvestades siiski, et elu24.ee on populaarne ja enamus tunneb vajadust selliste uudiste järgi.. ja vastavalt vajadusele on see "uudisteportaal" disainitud.. siis do your math ja kalkuleeri see keskmine eestlase IQ välja..

                  p.s. IQ on halb väljend, aga loodan et saad aru, et ma pean siin silmas üldist intelligentsust ja mõistlikkust.

                  pikka viha ärge pidage, lugege edasi asju mis teile meeldib, tegemist on puhtalt minu isikliku kiiksu ja arvamusega meediasse ja inimestesse.

                  Hahahahaha. Liiga head pealkirjad välja noppinud :D

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #1599
                    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                    Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                    Hahahahaha. Liiga head pealkirjad välja noppinud :D
                    ausõna.. siin ei ole mingit valskust tehtud.. lugesin ülevalt alla 20 artiklit ja nende hulgast siis võtsin sellised artiklid, mis minu arust on tõesti täielik s.itt.. info väärtuse seisukohast oleks ma veel paar kolm tükki välja praakinud.. aga olin seekord leebe.. 12/20 on siiski suhteliselt kehv tulemus tough

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #1600
                      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                      Maru palju vaba aega sul, Rage! Ilmselt oled tööl...

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1601
                        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                        ja ilm on cool...... pyhap saavad esimesed kuutsekale :D?

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #1602
                          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                          ai kurja.. ma pmst iga päev olen huviga oodanud, et kui ruloo üles tõmban, kas on lumi maas ja täna on see päev :DDDDDDDD

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1603
                            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                            Algselt postitas camu Vaata postitust
                            Maru palju vaba aega sul, Rage! Ilmselt oled tööl...
                            see võttis ca 5min aega..

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #1604
                              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                              Eelm. nädal oli juba 5cm lund maas, ja mitte kaugel Tallinnast

                              Comment

                              • flipmachine
                                Pokkerihai
                                • Jul 2009
                                • 1857

                                #1605
                                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                                Ega kellegil Mändjala loodusmaja kohta mõnda pikemat teksti või linki pole anda. Võib ma meenutusi ka kirjutada '.

                                ps: Jah proovisin google´t, ei saanud midagi tarka.

                                Comment

                                Working...