Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
ma näiteks märgin eestlasi sinise värviga.. table selectioni ühest artiklist lugesin, et kui juba kaks eestlast istub lauas.. siis pole mõtet sinna sisse istuda... see pole enam hea laud..
ja eile.. maitea mis gayvärk käimas on, aga kotkas1000 ja pastilaa olid nagu armunu paarike koguaeg samades laudades...
ma näiteks märgin eestlasi sinise värviga.. table selectioni ühest artiklist lugesin, et kui juba kaks eestlast istub lauas.. siis pole mõtet sinna sisse istuda... see pole enam hea laud..
ja eile.. maitea mis gayvärk käimas on, aga kotkas1000 ja pastilaa olid nagu armunu paarike koguaeg samades laudades...

Comment