Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
Eks ta ole jah, kas näkkab linnast või mitte
. Aga ei kella 4st saab ka. Üks kõne ja vsjo pmst.
Algselt postitas Spewmonkey
Vaata postitust
. Aga ei kella 4st saab ka. Üks kõne ja vsjo pmst.
TC
Comment