Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
Julm, mis mängijad trios siiamaani on ikka
. Tra, kas tõesti kuidagi ei saa, et AI minnes avaks kaardid kohe, mitte showdownil alles.
Julm, mis mängijad trios siiamaani on ikka
. Tra, kas tõesti kuidagi ei saa, et AI minnes avaks kaardid kohe, mitte showdownil alles.
Comment