*** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • g00000se
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1047

    #1501
    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

    Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    Mul on kopp ees igasugu donkidest kelle iga teine lause on Eestlase toit on ikka teine eestlane. Ja ma võtan kah isikliku solvanguga sellist asja kui sina tuled siia mustama Eestlasi nagu kõik oleks nii et igaüks otsib koguaeg võimalust kuidas nussida oma kaasmaalast.
    Aga päris palju on selliseid ju. Siit foorumist nii mõnedki. Tänu ühele teatud isikule sain ma oma eelmise kuu plussi kah, kuna nii kõvasti metas lihtsalt

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #1502
      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

      Algselt postitas g00000se Vaata postitust
      Aga päris palju on selliseid ju. Siit foorumist nii mõnedki. Tänu ühele teatud isikule sain ma oma eelmise kuu plussi kah, kuna nii kõvasti metas lihtsalt
      Tra sa oled kah pisut üh hüü see mis pokkeri laudades on ei puutu selle teemaga kohe üldse kokku.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #1503
        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

        Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
        Mul on kopp ees igasugu donkidest kelle iga teine lause on Eestlase toit on ikka teine eestlane. Ja ma võtan kah isikliku solvanguga sellist asja kui sina tuled siia mustama Eestlasi nagu kõik oleks nii et igaüks otsib koguaeg võimalust kuidas nussida oma kaasmaalast.
        Arusaadav Priit on tundlik ütlusele "Eestlase parim toit on....jne". Ei olnud plaaniski mustata oma ausaid kaasmaalasi. . Ilmselgelt ei mõelda selle all kõiki eestlasi. Tihti, aga sel tõetera sees.

        Peace man!!

        Comment

        • Rigged
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2535

          #1504
          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

          Eestlastega on hea HU mängida, sest hakatakse leveldama ja muututakse donkideks, easy game

          Comment

          • g00000se
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1047

            #1505
            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

            Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
            Tra sa oled kah pisut üh hüü see mis pokkeri laudades on ei puutu selle teemaga kohe üldse kokku.
            Ära ärritu

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #1506
              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

              Algselt postitas camu Vaata postitust
              Eip! Kui see välja tuli, siis veidi tegin, aga imo suhteliselt mõttetu multiplayer. 3nda osaga pidi asi veidi muutuma õnneks, siis mine tea.
              Imo parim multiplayer üldse. 1on1 mõne sõbraga duelle teha on superb fun. Kui 5 normaalset vana saab kokku, siis on Horde ka tore.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #1507
                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                10 palli skaalal pohmell 11 .. normal
                Jälle paugutasid siidri-õlle-veini-rummi-jne kombot ?

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #1508
                  Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                  Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                  Tule poksi või tõstma, sa pole kunagi üksi :D

                  Enivei, pole ka ammu jalkat tagunud ja päris huvitav ettevõtmine
                  kus sa poksis käid?

                  Comment

                  • KeRRRt
                    Grinder
                    • May 2009
                    • 774

                    #1509
                    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                    nonii. tv6 käimas, õlled külmast välja võetud, lihapallid soojaks aetud ja go ilus jalka õhtu

                    Comment

                    • nummar
                      Õpihimuline Mängur
                      • May 2009
                      • 322

                      #1510
                      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!


                      kellel närvikava vastu peab võib proovida :D

                      Comment

                      • MagicFriend
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2010
                        • 369

                        #1511
                        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                        Eestis elamise luxus. Peta keda tahad - sittagi ei juhtu anyway.
                        Huvitav, mis need vennad oleks ette v6tnud
                        *kummaline, et keegi ei kommenteerinud. BBC poolt toodetud, kvaliteetne ja taitsa huvitav. samas...nii haige, et seda ongi raske kommenteerida.
                        Last edited by Tarmonator; 20.10.10, 22:05.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #1512
                          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                          Kui keegi tahab pokkerit ja korralikult tinti panna ning pärast linna minna, siis olete oodatud. (Tallinn)

                          Comment

                          • isenseven
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 598

                            #1513
                            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                            Sick mängu algus või ja:D

                            Comment

                            • antnx
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3102

                              #1514
                              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                              Algselt postitas antnx Vaata postitust
                              Lol käisin Pargis regamas ja siis peeter oja tuli välja just. Peale selle istus seal esimeses osas Kerttu Rakke ja rääkis elulisi asju.
                              AA ebareaalne. Nägin Rocca Al Mare sportlandis Sal sallerit. Täna vist kõik kuulsused ära näinud. Turnalt väljas minu ATo vs 22 ei holdinud pre all innis. Aga need mängud seal Rocca Al mare olys on ülifishished. Soovitan minna aga selleks peab luckbox kuldne olema.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #1515
                                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                                Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
                                Eestis elamise luxus. Peta keda tahad - sittagi ei juhtu anyway.
                                Huvitav, mis need vennad oleks ette v6tnud
                                Eks ta nii ole tõesti. Üldiselt tundub, et ainult niimoodi saabki Eestis rikkaks ja lugupeetud ärimeheks.

                                Riigiprokuuratuuri kahtlustuse kohaselt üritasid ärimees Oleg Ljadov, kuritegelikus ilmas tuntud Imre Arakas ja veel üks mees lavastada Šveitsi kodanikust suurärimehe Toomas Tamme osalusel tema enda palgamõrva tellimises süüdi ärimees X.


                                Homme peaks Pealtnägijat netist vaatama. Muidugi lõpptulemusena saavad ainult advokaadid natuke rikkamaks ja elu läheb edasi.

                                Comment

                                Working...