Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
Aga päris palju on selliseid ju. Siit foorumist nii mõnedki. Tänu ühele teatud isikule sain ma oma eelmise kuu plussi kah, kuna nii kõvasti metas lihtsalt
Algselt postitas rohelinekonn
Vaata postitust




Comment