Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
Huvitav, mul sõbral täpselt sama kogemus Rootsis tööl käigust mõned head aastad tagasi :D
Algselt postitas atsetoon
Vaata postitust

TC
Comment