Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
Epic perses, maksin just 380 eeki, et kesklinnast koju saada. Obv avastasin hinna alles siis kui 250 juba ees oli ja ma süüa tellisin. Kuigi eks selle võib retardsete naiste kuludesse ajada nagu alati.
Epic perses, maksin just 380 eeki, et kesklinnast koju saada. Obv avastasin hinna alles siis kui 250 juba ees oli ja ma süüa tellisin. Kuigi eks selle võib retardsete naiste kuludesse ajada nagu alati.



Comment