Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
õu, ma korraldan see aasta tlü pokkeri karikaturniiri. andke soovitusi - kas teha mitmepäevane? või iga kuu üks päev? või turbona, ühepäevasena nagu eelmine kord? palju algstäkk, kaua levelid?
anywho, andke oma mõtteid teada kas siin või pm teel.
e: võib-olla teeks teema isegi, kui palju mõtteid on
õu, ma korraldan see aasta tlü pokkeri karikaturniiri. andke soovitusi - kas teha mitmepäevane? või iga kuu üks päev? või turbona, ühepäevasena nagu eelmine kord? palju algstäkk, kaua levelid?
anywho, andke oma mõtteid teada kas siin või pm teel.
e: võib-olla teeks teema isegi, kui palju mõtteid on
Comment