Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
Mis asja seal head oli? Meie kaks-kolm võimalust? Absoluutselt igas positsioonis olime nõrgemad.
Ja Rüütli võiks oma taktikat muuta kuidagi. Igas mängus on vahetused ühel ajal ja põhimõtteliselt ühesugused.
Kas ma peaksin pöörduma panka, kui mul on soov viiekrooniste müntide järele?
Ma ei tea kas enam saab, aga varem oli pirita bowlingus mänguautomaadid, mille jaoks seal vahetati siin neid 5 kooniseid münte, kül kusagil ikka leidub :D
Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
Tartu kesklinnas vahetavad suht paljud kohvikud neid parkimisautomaatide tarvis. Ainult idioot maksab selle eest koidula. Mina ükskord küsisin isegi mõlema variandi endale kümneka eest :)
Comment