*** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #1156
    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

    Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    quit fullring
    +1

    Igatsen 6maxi

    Kui sa volüümi tahad näidata ja normaalset softi, kus palju fullring laudu, siis peale Starsi ja Tildi väga suurt valikut polegi. Ongame/Boddogis ka vist midagi ikka.

    Comment

    • Sass
      Bännitud
      • Dec 2008
      • 1889

      #1157
      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

      ei biidi6maxi

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #1158
        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

        Algselt postitas Sass Vaata postitust
        coca tee sessi... h22lega
        lol, ma viimasel ajal vaid plod tagunud ja ei viici videosse võtta

        Comment

        • Sass
          Bännitud
          • Dec 2008
          • 1889

          #1159
          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

          no tee siis PLO ja ei v6tagi videosse .. mikogo.. ja sina r22gid

          E: 2ra pissu.. saad 5 taala
          Last edited by Sass; 15.10.10, 01:42.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #1160
            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

            Algselt postitas Sass Vaata postitust
            ei biidi6maxi
            Loe raamatuid ja õpi siis ffs!! Ma ütlen "ma ei biidi ja midagi teha ei viitsi selle jaoks" ei vii sind fullringis ka kuhugile. Ja imo päris hea vaheldus frile on shorthanded.

            Comment

            • Sass
              Bännitud
              • Dec 2008
              • 1889

              #1161
              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Loe raamatuid ja õpi siis ffs!! Ma ütlen "ma ei biidi ja midagi teha ei viitsi selle jaoks" ei vii sind fullringis ka kuhugile. Ja imo päris hea vaheldus frile on shorthanded.
              alles sain FR peaaegu minema... teen seda natuke ikka... ega ikka ei ole nii et kui ei biidi ahetand kohe m2ngu... not a quitter

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #1162
                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                Ka õige, kui sa lõpuks ära otsustad mis tuba valida :D

                Comment

                • Sass
                  Bännitud
                  • Dec 2008
                  • 1889

                  #1163
                  Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                  Algselt postitas inward Vaata postitust
                  Ka õige, kui sa lõpuks ära otsustad mis tuba valida :D
                  eino ju Full Tilt Poker siis kuigi see ajas mind oma nussimistega max tilti juba ... nimelt ei saand raha sisse kanda MBst.... aga tuleb vist kanda 10+ ylej22nud kui boonuse ajal RB ei saa siis v6tan juba kohe RB ja j2tan selle first depo boonuse

                  Keegi muga ibizale ei taha tulla v.. kevadel plaan minna kui pokkeriga natuke raha saan... 1k taala to go

                  eino ju peab siis playmoney cashi m2ngima kui keegi midagi teha ei viitsi
                  Last edited by Sass; 15.10.10, 02:00.

                  Comment

                  • harryahven
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1964

                    #1164
                    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                    tra sa põed mingi 10$ depo boonuse pärast, et samal ajal ei saa rakebacki? 10 daalaga ei saa ju normaalselt midagi mängida. isegi nl2he jaoks on see väike. saad pmst 4jal laual korraga mängida ju. või saan ma valesti aru? ja kui sul moneybookersis täpselt 10$ siis ei saagi kanda, kuna mingi väike tasu läheb maha..

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #1165
                      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                      mitte ühtegi krdi senti ei lähe kaduma mitte kuskilt kui kannad MB->pokkerituba->MB
                      seda krdi juttu ma loen siin foorumis iga natukese aja takka. kust teil tulevad need luulud?
                      kui teil MB muidugi mingis kurrunurruvuti saare valuutas pole.

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #1166
                        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                        Mismõttes ei saa rakebacki? Boonust on ju anyway kasulikum vabastada.

                        Comment

                        • Sass
                          Bännitud
                          • Dec 2008
                          • 1889

                          #1167
                          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                          Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                          tra sa põed mingi 10$ depo boonuse pärast, et samal ajal ei saa rakebacki? 10 daalaga ei saa ju normaalselt midagi mängida. isegi nl2he jaoks on see väike. saad pmst 4jal laual korraga mängida ju. või saan ma valesti aru? ja kui sul moneybookersis täpselt 10$ siis ei saagi kanda, kuna mingi väike tasu läheb maha..
                          ole parem vait kui sa midagi aru ei saa kes ytles et mu roll 10 taala on.. ma r22gin teen first depo 10 et min boonus saada ja siis m2ngin edasi ja saan rb


                          to camu miks boonust kasulikum teha on?

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #1168
                            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                            Tra, kus aeg on läinud, euro koputab juba uksele ja on sisse astumas varsti.

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #1169
                              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                              Ma ei ole hetkel kursis, palju peab raket maksma, et fulltildis boonus vabastada iga 10$ peale, seega ei saa ka vettpidavat vastust anda, aga kui keegi teatud arvutused teeb ja väite, et boonust vabastada on kasulikum kui raket saada, siis olen nõus oma vaated ümber vaatama.

                              Comment

                              • Sass
                                Bännitud
                                • Dec 2008
                                • 1889

                                #1170
                                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                                ma ka t2pselt ei tea aga keegi v2itis et algul l2heb rb boonuse katteks ja kui boonus k2es siis saab RB

                                // nice pool 7 ka ei l2he... 9h passitud approx 2 more to go... aga vaevalt et hiljemgi l2heb

                                Comment

                                Working...