Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
alaska avatar on t6eline hitt. hot as hell
ja ajuvaba, kas sa mangid starsis samuti?
PS! kui meelde jaab, siis tervita Teetu "tonttomi" poolt ning ytle talle, et ma luban veel selle aasta sees msni logida. ja GL sulle endale!
alaska avatar on t6eline hitt. hot as hell

ja ajuvaba, kas sa mangid starsis samuti?
PS! kui meelde jaab, siis tervita Teetu "tonttomi" poolt ning ytle talle, et ma luban veel selle aasta sees msni logida. ja GL sulle endale!
Comment