ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marguzz22
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1458

    #286
    Re: ALKOHOL :D

    eino ja aga see ei ole normal kui kuskil enam viina ei saa ainult faking piiritust:D

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #287
      Re: ALKOHOL :D

      seal krdi Patricus panti mu jope pihta nagist kunagi ammu.. nagu the best jope ever:-/

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #288
        Re: ALKOHOL :D

        Üldiselt on kõik viin rigged peale pipraga viina ;D

        Comment

        • leho57
          Grinder
          • Nov 2008
          • 664

          #289
          Re: ALKOHOL :D

          õlu on kole

          Comment

          • EGERT
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1042

            #290
            Re: ALKOHOL :D

            Algselt postitas lebovend
            Eelmine nädal sai tarbitud umbkaudselt 13 L lahjat alkoholi. See nädal võtab vaiksemalt vast.
            Mitte level.
            Palju sa taara arvelt raket maksid ?

            Comment

            • lebovend
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2420

              #291
              Re: ALKOHOL :D

              USKUMATU. Panin tähele, et ALKOHOLI topic oli esimeselt lehelt kadunud. COME ON, MEHED!
              Hoidke ikka eesti mehe joomakultuuri üleval!

              PS: Õlu maitseb täna jälle samahästi nagu eelmised korrad. USKUMATU.

              Comment

              • masterpuppet
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2094

                #292
                Re: ALKOHOL :D

                Avastasin täna enda jaoks päris toreda valiku. Pulsi tume kirsiõlu. Päris mahe joomavesi toidu kõrvale. Mõnusalt tummine ning kirsimaitse on isegi päris naturaalne.

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #293
                  Re: ALKOHOL :D

                  See kirsiõlu on hea, kui piirduda 1, max 2 6llega, rohkem võtta, siis
                  viskab veidi üle :D

                  Comment

                  • UdusOlevSiil

                    #294
                    Re: ALKOHOL :D

                    Algselt postitas masterpuppet
                    Avastasin täna enda jaoks päris toreda valiku. Pulsi tume kirsiõlu. Päris mahe joomavesi toidu kõrvale. Mõnusalt tummine ning kirsimaitse on isegi päris naturaalne.
                    Kirsiõlu on tõesti päris mõnus ja mulle isiklikult meeldivad ka teised Pulsi õlled. Kahjuks osade poodides on nende osas valik väga niru.

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #295
                      Re: ALKOHOL :D

                      Meie oma comarket raatusel on õnneks päris eduka valikuga. Passisin leti ees oma 10 minti ja otsisin erinevaid õllesid. :D

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #296
                        Re: ALKOHOL :D

                        laimi Puls ftw imho.

                        Comment

                        • leho57
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 664

                          #297
                          Re: ALKOHOL :D

                          telekas reklaamib seda kalja. keegi on joonud? alkohoolseks joogiks vist väga nimetada ei saa kuigi poed pudelit uurides selgus, et ikka mingi 3-4 promilli on olemas :D
                          leti taga olid noored blondid tibid sukkades, korvid Kalja täis - peab midagi imelikku seal sees olema ???

                          Comment

                          • masterpuppet
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2094

                            #298
                            Re: ALKOHOL :D

                            See aleqoci kali sisaldab ikka ainult 0,8 voli alkoholi ning tuleb tõdeda, et parim kali, mida ma kunagi saanud olen.

                            Küsisin ükspäev poemüüjalt, et kas antud asjale on ka alkoholi piirangud. Poemüüja vastas, et ei kvalifitseerita alkoholi alla, seega saab ka öösel osta ja pubekad. :)

                            Comment

                            • UdusOlevSiil

                              #299
                              Re: ALKOHOL :D

                              Algselt postitas masterpuppet
                              See aleqoci kali sisaldab ikka ainult 0,8 voli alkoholi ning tuleb tõdeda, et parim kali, mida ma kunagi saanud olen.

                              Küsisin ükspäev poemüüjalt, et kas antud asjale on ka alkoholi piirangud. Poemüüja vastas, et ei kvalifitseerita alkoholi alla, seega saab ka öösel osta ja pubekad. :)
                              Peab vist ka ära proovima selle. Seni parim kali mida olen saanud on olnud enda poolt kodus tehtud kali, alati pole küll välja tulnud nii nagu loodan, aga üldiselt suht joodav siiski.

                              Comment

                              • blazkuh
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2009
                                • 400

                                #300
                                Re: ALKOHOL :D

                                Joomakogemusi on nii palju, et ei julge ega tahagi neist siin pajatama hakata :) Kuni aastavahetuseni olin professionaalne alkohoolik, kuni pankreas hakkas tõrkuma ja arst tagasi tõmmata käskis :S

                                Parimad joogid:

                                Jägermeister - Vaieldamatult lemmik kange jook. Tuleb juua JÄÄKÜLMALT ja pealejooki ei tohi võtta, kuna rikub maitse ära. Kes soojalt ja/või pealejoogiga manustanud, on saanud arvatavasti negatiivse kogemuse. Hea rohi haigusega võitlemiseks, kuna sisaldab üle 40 kasuliku ürdi. Suvel väga tihti ei joo aga külmaga alustan iga pidu sellega :)

                                Õlu - Lemmikõlleks hetkel Heineken. Head on veel Alecoq premium, Corona extra ja Carlsberg. Saku omad minu silmis mingit respecti ei teeni, kui, siis ainuke joodav õlu on neil Rock (ice ei ole õlu, see on diskojook). Õllet joon siiamaani, kuid mitte iga päev. Õlut joon puhtalt maitseelamuse saamiseks, kuna ta lihtsalt on parima maitsega jook :) Sobib igas olukorras - söögi kõrvale, janu kustutamiseks, telekat vahtides jne.

                                Viin - Eesti viinad üldiselt kriitikat ei kannata, ei oska vist ühtegi head viina välja tuua. Kõigil käib vastik kibe maitse üle ja hommikul pea valutab. Parimad viinad on Absolut (ka maitseviinad on super, eriti kokteili valmistamiseks), Koskenkorva ja Smirnoff. Pohmell on talutav ja üks õlu kustutab selle sootuks. Viina puhul loeb hind väga palju, selle järgi saad põhimõtteliselt liigitada, mis on hea ja mis mitte (võib esineda erandeid). Joon enamasti jõhvikamahlaga, vahest saab ka muude mahladega vms eksperimenteerida.

                                Vahuvein - Törley ja Shovetskoje (see Lätis tehtud, ülemise väikse sildi peal on mingid punased mummud, muu saast :) ).

                                Siider - Naturaalsiidrid. Olen 2-3 erinevat marki mekkinud ja kõik olid super (marke kahjuks ei mäleta). See limonaad, mida Eesti lettidel siidri nime all müüakse ei kannata jällegi mitte mingisugust kriitikat :) Vahest harva pohmakaga jääkülmalt võibolla.

                                Rumm - Bacardi. Ei oska väga seletada, kuna pole eriline rummifänn :)

                                Veini, viskit ja muid alkohoolseid jooke ei tarbi, kuna lihtsalt ei meeldi. Kui joon, siis joon seda, mis maitseb ja viinast teen alati sellise kokteili, et maitseks. Vägisi iseenda täisjootmiseks alkoholi tavaliselt ei tarvita (ehk mis ei meeldi, seda ei joo).

                                Comment

                                Working...