Väga palju oleneb sellise beti puhul kehaehitusest, mingi kõhna vend ei suudaks seda betti teha kuna tema magu/maks/neerud ei ole piisavalt suured, et seda kogust ära hävitada, samas kui mingil 120kg vennal on see easy money kuna tüübi makku mahub juba kena 10 õlut.
20 õlut 10 tunniga väga lihtne küll imo ei ole, ise olen keskmisest kõvasti suurem õllesõber ning kehamassi kah natuke on, kuid mõni üksik kord olen ligi kasti suutnud ja siis peab kah vorm tipus olema. Samas kui on raske päev selja taga, siis võin vabalt 6st õllest kah päris purjus olla.
Kuigi üldjuhul ei viitsigi mingit 20 õlle järjest teha, pigem mingi 8 õlut ja siis kangele üle ning olukord palju toredam :)
Maxil muidugi huvitav maitse, sellest TOP5st kõlbab Premium Extra ja Dublin, ülejäänud kuuluvad minu jaoks samasse kategooriasse Tauruse ja Double Bockiga.
20 õlut 10 tunniga väga lihtne küll imo ei ole, ise olen keskmisest kõvasti suurem õllesõber ning kehamassi kah natuke on, kuid mõni üksik kord olen ligi kasti suutnud ja siis peab kah vorm tipus olema. Samas kui on raske päev selja taga, siis võin vabalt 6st õllest kah päris purjus olla.
Väga lihtne mitte, aga raha selle vastu panustama küll ei kutsu, sest keegi ei hakka sellist propbeti valmistumata ja peale rasket päeva tegema. 24-25 oleks natuke huvitavam arv imo.
Ma tunnen ühte meest, täielik alkuholi hävitaja, kaalub kah u 70 kg. Ma vist julgeks selle mehe panna vastu, et joob täpselt poole rohkem, kui sina. Ma ei uskunud ta võimeid, kuni ise nägin, kuidas ta u 6 tunniga jõi ära 24 purki ROCKi ja 2 pooleliitrist Aramist.
Last edited by alaska; 29.11.11, 12:59.
Põhjus: Aramised jõi peale 6 tundi öö jooksul.
Need on need imemehed.. Ise ka näinud kuidas peale 8h laaberdamist võttis üks 60~ kg mees liitrise viina pudeli kus ca 700ml sees ja pani ühe ajamisega alla np.. Sirgelt edasi järgmise lokaali poole poisid!
Aga isegi kui selline asi koheselt ei murra, mõjub see laastavalt tervisele pikemas perspektiivis..
Isegi minusugune küpsis saaks hakkama imo siukse asjaga. Ei ütle, et lihtne aga ka mitte midagi ülemõistuse.
Tuleb meelde mingi jaanipäev kus lasin 15 saku on ice sisse ja see ei olnud 5htki imo. Küll need olid 0.33 aga mingit prop beti polnud ja muuseas joodi ära. (Ma polnud ainuke, kõik ostsime pundis umbes 15 ice siis ja ma olin mingi 17 siis)
Pole kunagi võtu ajal 20 0.5L pudelit ära joonud aga pole mingit prop beti ka olnud. Küll on aga muuseas üle 10e õlle ära hävitatud niisama järve ääres umbes paugutades. Ja need said juba tavaliselt enne poe sulgemist otsa kui 5-6 ajal poes ostmas sai käidud.
Oleks tervis korras ja võiks juua siis challenge accepted. Viimased aastad kaalunud mingi 68-73 kg kõikunud.
Isegi minusugune küpsis saaks hakkama imo siukse asjaga. Ei ütle, et lihtne aga ka mitte midagi ülemõistuse.
Tuleb meelde mingi jaanipäev kus lasin 15 saku on ice sisse ja see ei olnud 5htki imo. Küll need olid 0.33 aga mingit prop beti polnud ja muuseas joodi ära. (Ma polnud ainuke, kõik ostsime pundis umbes 15 ice siis ja ma olin mingi 17 siis)
Pole kunagi võtu ajal 20 0.5L pudelit ära joonud aga pole mingit prop beti ka olnud. Küll on aga muuseas üle 10e õlle ära hävitatud niisama järve ääres umbes paugutades. Ja need said juba tavaliselt enne poe sulgemist otsa kui 5-6 ajal poes ostmas sai käidud.
Oleks tervis korras ja võiks juua siis challenge accepted. Viimased aastad kaalunud mingi 68-73 kg kõikunud.
10 ja 20 on meeletu vahe. Umbes sama kui öelda: "Ma olen ilma betita jooksnud maratoni ära, mis see 2 maratoni järjest siis joosta pole."
20 õllet võrdub siiski liitri viinaga. Midagi väga kerget seal kindlasti pole!
Hea teema. Mul ja sõpradel on sellised levelid:
Sampo - 12h 10 õlut
Toonela 1 kuupäev (00.00-23.59) 20 õlut
Valhalla 2 kuupäeva 40 õlut
Ragnarök 4 kuupäeva - 80 õlut
Tuleb mainida, et erinevatel aegadel on olnud erinevad tulemused. Viimati folkil võttis Toonelat rünnanud kaaslane endalt kõik riidest seljast, viskas need maja taha maha ja peitis end kuuri ära. Üldiselt oli teda pärast riiete leidmist suht nõme taskulambi abil kuskil tiigist otsida.
Comment