ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #271
    Re: ALKOHOL :D

    Pigem oleneb pohmell viina puhul joodavast kogusest. Ei ole küll tähendanud, et erinevad viinad mõjuksid erinevalt. Kui juua liiter lauda või siis liiter viru valget, siis hommikul on tulemus ikka sama.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #272
      Re: ALKOHOL :D

      Algselt postitas marguzz22
      millise viinaga on teil kõige vähem pohmell on?
      Kõik sobib, mis jääb narvast ida poole. Eesti omad on surm minujaoks.

      Comment

      • muhaa
        Räme Fish
        • Nov 2008
        • 17

        #273
        Re: ALKOHOL :D

        Algselt postitas masterpuppet
        Pigem oleneb pohmell viina puhul joodavast kogusest. Ei ole küll tähendanud, et erinevad viinad mõjuksid erinevalt. Kui juua liiter lauda või siis liiter viru valget, siis hommikul on tulemus ikka sama.
        Loomulikult on. Suht samast vaadist ju tuleb kah
        Tegelikult on nende laiatarbe Eesti viinadega sama lugu, nagu muu toidukraamiga: peale toote väljatoomist kõlbab see kõige rohkem pool aastat tarbida. Edasi pumbatakse kvaliteetse tooraine raha pakendiarendusse...

        Comment

        • EGERT
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1042

          #274
          Re: ALKOHOL :D

          Olen täheldanud, et pärast kilot absoluti on hommikul võrdlemisi värske ja tegus tunne. Ehk oskavad rootslased ka viina teha (tõenäoliselt võtavad venelastelt allhanget). :D

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #275
            Re: ALKOHOL :D

            Ilmselt on absoulute kvaliteet selles, et seal kasutatakse mitmekordset destileerimist(oli vist selline asi) ning kasutatakse tõhusaid filtreid, et siis meski/puskar ja muud mürkained viinast kätte saada.

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #276
              Re: ALKOHOL :D

              Ma jälle arvan, et 2 kilost mõrnaja viina ei tee mehele midagi.


              Level: käib see trumpamine siin, kes vingem mees on ja mitu liitrit (jutuga) ära suudab juua. :-\

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #277
                Re: ALKOHOL :D

                Pisang apelsinimahlaga ikka hea ma avastasin :)

                Külm peab olema

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #278
                  Re: ALKOHOL :D

                  Algselt postitas Tarmonator
                  Ma jälle arvan, et 2 kilost mõrnaja viina ei tee mehele midagi.


                  Level: käib see trumpamine siin, kes vingem mees on ja mitu liitrit (jutuga) ära suudab juua. :-\
                  Eelmine nädal sai tarbitud umbkaudselt 13 L lahjat alkoholi. See nädal võtab vaiksemalt vast.
                  Mitte level.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #279
                    Re: ALKOHOL :D

                    Peab jooma rohkem ja relaxima rohkem, juba tervise huvides. Muidugi mitte üle tõmmata igal peol.

                    Comment

                    • Purz
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2008
                      • 328

                      #280
                      Re: ALKOHOL :D

                      Algselt postitas TIGRANO
                      Peab jooma rohkem ja relaxima rohkem, juba tervise huvides. Muidugi mitte üle tõmmata igal peol.
                      Rohkem jooma tervise huvides? Tervise huvides peaks ikka vähem võtma just...

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #281
                        Re: ALKOHOL :D

                        Algselt postitas Purz
                        Rohkem jooma tervise huvides? Tervise huvides peaks ikka vähem võtma just...
                        Sõltub palju jood

                        Comment

                        • Purz
                          Õpihimuline Mängur
                          • Nov 2008
                          • 328

                          #282
                          Re: ALKOHOL :D

                          Algselt postitas TIGRANO
                          Sõltub palju jood 
                          Sa siis mõtled, et nagu väikesed kogused aga tihedamini. A la, pokaal veini iga õhtu?

                          Või, et sa ei võta üldse ja et natsa alkot mõjub tervisele hästi? -> Agreed!

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #283
                            Re: ALKOHOL :D

                            Algselt postitas Purz
                            Sa siis mõtled, et nagu väikesed kogused aga tihedamini. A la, pokaal veini iga õhtu?
                            Jah midagi sellist, mõniõhtul natuke veini ning kuus paar korda välja minna relaxima kindlasti, niikaua kui noored oleme ;D

                            Comment

                            • marguzz22
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1458

                              #284
                              Re: ALKOHOL :D

                              Tra mis skandaali ma patricus üles tõmbasin, iga kord kui tellin viina saan piiritust(SEE teada tuntud vana baarmenide nipp, et segavad piiritust, mis maksab vähem - seda tavalist 80% viru valge oma veega ning teenivad nii endale lisakopikaid). Lähen mina ja tellin endale tavapärast 8cl russky standarti, mis pole kõige odavam viin ja saan jälle faking piiritust karjusin ja kisasin, andsid raha tagasi, kirjutasin ülemusele kirja neil jne. Tra küll kaua see kepp kesta võib

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #285
                                Re: ALKOHOL :D

                                Algselt postitas marguzz22
                                Tra mis skandaali ma patricus üles tõmbasin, iga kord kui tellin viina saan piiritust(SEE teada tuntud vana baarmenide nipp, et segavad piiritust, mis maksab vähem - seda tavalist 80% viru valge oma veega ning teenivad nii endale lisakopikaid). Lähen mina ja tellin endale tavapärast 8cl russky standarti, mis pole kõige odavam viin ja saan jälle faking piiritust karjusin ja kisasin, andsid raha tagasi, kirjutasin ülemusele kirja neil jne. Tra küll kaua see kepp kesta võib
                                aga muidu on Patric muhe kohd. Mäletan vanasti seal Pärnu mnt. omas sai hommikuti pead parandatud kui sattusin tln tuttavale külla. Ta elas seal ületee kohe.
                                Ja nad kunagi ei plõksinud ega midagi sest me olime suht lärmakad ikka jne.

                                Comment

                                Working...