ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ghost0
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1335

    #631
    Re: ALKOHOL :D

    Jõin malibud eile, nii hea lihtsalt ja ananassi mahlaga eriti...lahja rumm, võib puhtalt ka juua seda :D
    18% ja 0.5 pudel on pea 200 vist, suht kallis ennast sellest täis juua :D

    Comment

    • muhaa
      Räme Fish
      • Nov 2008
      • 17

      #632
      Re: ALKOHOL :D

      Algselt postitas Rage
      Newcastle on hea õlle.. eile jõin 3 pudelit pokkeri kõrvale..
      Vaadist on pehmema ja mõnusama maitsega. Pudeli oma enam pärast ei taha. Tartus Big Benis antakse. Tallinnas on ka kusagil aga ei mäleta enam.

      Comment

      • vennike
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1958

        #633
        Re: ALKOHOL :D

        Algselt postitas muhaa
        Vaadist on pehmema ja mõnusama maitsega. Pudeli oma enam pärast ei taha. Tartus Big Benis antakse. Tallinnas on ka kusagil aga ei mäleta enam.
        olümpsi all, Englishmani pubis. hästi külm peab olema, soojast peast on hull solk.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #634
          Re: ALKOHOL :D

          ma ei näe muud varianti, kui täna end jerry yangiks juua ;D

          Comment

          • Supsti
            Grinder
            • Dec 2008
            • 863

            #635
            Re: ALKOHOL :D

            Ssaaremaa ralli lihtalst omastb nabu sajaga. *Õlled o sees na min tj lägeb ommeb. lihtsakt nuits

            Comment

            • Toots_x
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2009
              • 320

              #636
              Re: ALKOHOL :D

              Teada tuntud retsept, kuid siiski:

              1L (või suurem) õllekann:
              Viru valge, Rumm, Shampus, Dzinn, Dry Ice, Jäägermeister, Punane vein, Starter, Coca-cola, Rock, Vana Tallinn, D-Light

              Hommikul on "suhteliselt" raske olla, kui kogu see jama kokku keerata ja jooma kukkuda.

              Comment

              • EestiMats
                Grinder
                • Jul 2009
                • 625

                #637
                Re: ALKOHOL :D

                Agnes ja toonik on päris hea, paha olla = 0 , peavalu on pisike, maitse on ka päris nuts.
                Agnes - ilusate naiste jook ;D

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #638
                  Re: ALKOHOL :D

                  viin, no sakuska, no pealekas

                  Comment

                  • daljoh
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1032

                    #639
                    Re: ALKOHOL :D

                    Kui sakuskat v pealekat ei ole siis ma tean tüüpe kes karjuvad peale....pitsiviina ja siis karjud....pidi töötama ;D

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #640
                      Re: ALKOHOL :D

                      Eila kaotasin 429 käega $1.8k, mis ei ajanud tilti aga tundsin, et mäng laguneb ka nii, et mõttetu jätkata. Läksime siis Peokunniga välja ja mõlemad suhteliselt kained ning otsustasime, et teeme kainema peo ning joome ainult siidrit. Mõeldud tehtud, hommikul tsipa purjus aga pildiga ja kui magama läksin siis olin juba päris kaine ning kõik ok.

                      Aga kui üles ärkasin siis küll enam kõik OK ei olnud. Täpselt selline tunne oli nagu oleks Vene sõjaväe au ja uhkuseks tunnustatud T-72 tank üle mu pea sõitnud. See ikka valutas nii tohutult. Õnneks asi lahtus peale raamatu lugemist ja nüüd jälle fain olla aga tahaks jõuda loo tuuma ja moraalini. Semi-kaine pidu on tunduvalt ohtlikum hommikul, kui Black-Out party.

                      EDIT:

                      Comment

                      • Dogers
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2500

                        #641
                        Re: ALKOHOL :D

                        Algselt postitas daljoh
                        Kui sakuskat v pealekat ei ole siis ma tean tüüpe kes karjuvad peale....pitsiviina ja siis karjud....pidi töötama ;D
                        töötab ka

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #642
                          Re: ALKOHOL :D

                          Algselt postitas daljoh
                          Kui sakuskat v pealekat ei ole siis ma tean tüüpe kes karjuvad peale....pitsiviina ja siis karjud....pidi töötama ;D
                          mul ühed tuttavad naeravad peale.

                          Comment

                          • Dogers
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2500

                            #643
                            Re: ALKOHOL :D

                            On ette tulnud seiku, kus on olnud ainsaks pealekaks kaevuvesi, siis karjumine aitab ikka väga hästi. :)

                            Comment

                            • daljoh
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1032

                              #644
                              Re: ALKOHOL :D

                              :D

                              Mul üks tuttav oli kunagi sõjaväes üleelamisel kuidagi pooleka hankinud (ulme värk...ei kujuta ette kust?) aga no pold ju pealekaks midagi võtta ja kuna ainuke varjant oli kraavivesi siis käis see ka. Vastikult roheline oli ainult olnud :D

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #645
                                Re: ALKOHOL :D

                                Algselt postitas variatsioon
                                mul ühed tuttavad naeravad peale.
                                ROFL

                                Algselt postitas daljoh
                                :D

                                Mul üks tuttav oli kunagi sõjaväes üleelamisel kuidagi pooleka hankinud (ulme värk...ei kujuta ette kust?) aga no pold ju pealekaks midagi võtta ja kuna ainuke varjant oli kraavivesi siis käis see ka. Vastikult roheline oli ainult olnud :D
                                Läheb ohvtopikuks ära aga sõjaväes veebel rääkis, et midagi juua ei olnud siis öösel pimedas kevadel ainus vesi läheduses oli kraavivesi. Kankud kraavivett täis ja joogijänuga kulistati mõnuga vett sisse. Hommikul laagris hakati süüa tegema ja hakati kankudest vett võtma ning siis vaadati, et tra kanku paksult konnakuleseid ja muud sodi täis. Siis oli võtnud küll öökima, et mis paska nad öösel jõid :)

                                Comment

                                Working...