Re: ALKOHOL :D
sessuhtes on sul õigus, raha tuleb paigutada mujale. Meelelahutus mingi ettevõtmise näol paistab reaalne variant olevat.
Muidu mitte et ma pidevalt jooks. Kord nädalalõpus saab väljas käidud ja siis napsu võetud. Aga tihtilugu saab võetud rohkem kui vaja. Joogist saab kaks, edasi juba kolmas. Hommikul mõtled et krt, miks nii. Peab muutma enda suhtumist/alateadvust. Inimene on võimeline ka ainult maitseks jooma ju.
Algselt postitas Provoker
Muidu mitte et ma pidevalt jooks. Kord nädalalõpus saab väljas käidud ja siis napsu võetud. Aga tihtilugu saab võetud rohkem kui vaja. Joogist saab kaks, edasi juba kolmas. Hommikul mõtled et krt, miks nii. Peab muutma enda suhtumist/alateadvust. Inimene on võimeline ka ainult maitseks jooma ju.

Comment