ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dogers
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2500

    #646
    Re: ALKOHOL :D

    Algselt postitas daljoh
    :D

    Mul üks tuttav oli kunagi sõjaväes üleelamisel kuidagi pooleka hankinud (ulme värk...ei kujuta ette kust?) aga no pold ju pealekaks midagi võtta ja kuna ainuke varjant oli kraavivesi siis käis see ka. Vastikult roheline oli ainult olnud :D
    Üleelamisnädalal saab varusid täiendada tavaliselt metsameeste kaudu, kui need sae hääle järgi üles otsida :D

    Comment

    • FreakyJason
      Klubi Liige
      • Jan 2009
      • 1381

      #647
      Re: ALKOHOL :D

      Jeeeeeeeeeeeeee Alko ja Qlimax Nuts

      Comment

      • marxiku
        Õpihimuline Mängur
        • May 2009
        • 471

        #648
        Re: ALKOHOL :D

        On keegi endale rakendanud miskit selliseid meetmeid, et Enam ei joo või joon väga vähe?
        Lihtsalt endale ütlemisest, et "Võtan väljas olles vähe" või "üldse ei võta napsu", jääb kuidagi nõrgaks.
        Mis ideed pakuksite, et enam ei jooks?

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #649
          Re: ALKOHOL :D

          ampull 8) ;D

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #650
            Re: ALKOHOL :D

            Algselt postitas Provoker
            ampull 8) ;D
            Lol, ma olen vahel mõelnud, et huvitav kaua aega läheks ampulli panekust esimese joomiseni :P

            Comment

            • ottokatz
              Julm Donk
              • Jun 2009
              • 29

              #651
              Re: ALKOHOL :D

              Kuni endale meeldib joomine siis pole ju hullu...mind mingi aeg häiris joomine ja siis sai rattasõitu ja ja laskmist koledal kombel alternatiiviks kasutatud...joomisega kaasnes pohmell, vedelesid ja surid...spordiga oli asi hullem(ratas õlitada ja puhastada, relvad õlitada ja puhastada traa ja ikka surid). Mina olen parem joodik

              Comment

              • marxiku
                Õpihimuline Mängur
                • May 2009
                • 471

                #652
                Re: ALKOHOL :D

                :P
                Vot ei tea jah. Äkki peaks vähem raha kaasa võtma kui välja minna? Aga äkki siis hakkan laenu võtma sõpradelt.
                Mingi alternatiivi võiks leida, et tead, "näe, ei tohi juua (palju), kuna hommikul pean seda või toda tegema"

                Comment

                • Fortune
                  IP
                  • Oct 2008
                  • 1396

                  #653
                  Re: ALKOHOL :D

                  Algselt postitas marxiku
                  On keegi endale rakendanud miskit selliseid meetmeid, et Enam ei joo või joon väga vähe?
                  Lihtsalt endale ütlemisest, et "Võtan väljas olles vähe" või "üldse ei võta napsu", jääb kuidagi nõrgaks.
                  Mis ideed pakuksite, et enam ei jooks?
                  Ma teeks mingisuguse kihlveo kas mingi korralikuma summa peale või millegi peale, mis iganes sind motiveeriks vähem jooma.

                  Comment

                  • Ghost0
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1335

                    #654
                    Re: ALKOHOL :D

                    Võta korralik naine. Minu puhul see aitaks ma arvan.

                    Comment

                    • marxiku
                      Õpihimuline Mängur
                      • May 2009
                      • 471

                      #655
                      Re: ALKOHOL :D

                      Algselt postitas Ghost0
                      Võta korralik naine. Minu puhul see aitaks ma arvan.
                      kuule, väga õige mõte :)

                      Comment

                      • ottokatz
                        Julm Donk
                        • Jun 2009
                        • 29

                        #656
                        Re: ALKOHOL :D

                        kihlveo asi oleks lollus ruudus...ootaksid nagu four of a kind-i...äkki tuleb riverisse...kui tuleb siis on hästi. ja jood edasi. Naine...hmmm...naine ei tule su juurde sellepärast et sa vähem jood kui teised ja normaalne naine ei sega sind elu elamast (joomast siis) kui ta vähegi normaalne on

                        Comment

                        • Ghost0
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1335

                          #657
                          Re: ALKOHOL :D

                          Ma ei mõelnudki ,et omale mingi naise võtma pead ,kes sul juua ei lase, LOL
                          Lihtsalt kulutaks oma vabaaega ja raha millegi mõistlikuma peale jne.
                          See oli minu soovitus, kõik on individuaalne, nii et mul pole mõtet rohkem midagi seletada. Aga üks on kindel - sellest võib abi olla neile, kes ise tahavad joomist vähendada.



                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #658
                            Re: ALKOHOL :D

                            Algselt postitas ottokatz
                            kihlveo asi oleks lollus ruudus...ootaksid nagu four of a kind-i...äkki tuleb riverisse...kui tuleb siis on hästi. ja jood edasi. Naine...hmmm...naine ei tule su juurde sellepärast et sa vähem jood kui teised ja normaalne naine ei sega sind elu elamast (joomast siis) kui ta vähegi normaalne on

                            Normaalne naine ei tule joodiku juurde ka. Kõigel on piir.

                            aga elkõneleja probleemile lahendust otsides on kindlasti variant miskit ühte marki tarbida. Kui varem oli kange alko, siis nüüd lahja. Kui meeldis õllest täis kaanida, siis see variant ei sobi kuna õll isegi lahja. Pigem tuleb mõelda prioriteetidele, silmas pidades raha paigutamist. Enamus inimesi paigutavad raha iseendasse. Kas siis sõna kõige otsesemas mõttes alko näol. Kuna see fun asendub peagi peavaluga võib seda invvesteeringut pidada lühiajaliseks. Parem variant oleks paigutada oma papp mõistlikult jagades tervuslikumale meelelahutusele ning enda elu mukavamaks muutmise vahel. Naine tasub ikka võtta... 8)

                            Comment

                            • Juhhei
                              Jube Noob
                              • Jul 2009
                              • 154

                              #659
                              Re: ALKOHOL :D

                              Eks ma mõtlesin ka et ei joo kui naise võtan ...
                              aga ma ütlen ausalt et see ei sega joomast
                              algul ta nagu väga ei pannud tähelegi a nüüd ma tunnen et järjest rohkem mainib et ma vähem jooks
                              =/ aga ma panen ikka tina

                              Comment

                              • FreakyJason
                                Klubi Liige
                                • Jan 2009
                                • 1381

                                #660
                                Re: ALKOHOL :D

                                Oh seda viinakuud. Tra eile olin nii täis, et ema poleks ka mind ära tundnud ;D

                                Comment

                                Working...