Re: ALKOHOL :D
Jõin malibud eile, nii hea lihtsalt ja ananassi mahlaga eriti...lahja rumm, võib puhtalt ka juua seda :D
18% ja 0.5 pudel on pea 200 vist, suht kallis ennast sellest täis juua :D
Jõin malibud eile, nii hea lihtsalt ja ananassi mahlaga eriti...lahja rumm, võib puhtalt ka juua seda :D
18% ja 0.5 pudel on pea 200 vist, suht kallis ennast sellest täis juua :D
TC
Comment