Re: ALKOHOL :D
Põhimõtteliselt..
Alko ikka külmana parem. Väike ülikooli alguse pidu toimus siin ja oli vaja varuda.
Btw i never drink again !
Algselt postitas rohelinekonn
Alko ikka külmana parem. Väike ülikooli alguse pidu toimus siin ja oli vaja varuda.
Btw i never drink again !
Comment