ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dener89
    Grinder
    • Mar 2009
    • 625

    #541
    Re: ALKOHOL :D

    mismõttes?

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #542
      Re: ALKOHOL :D

      no lihtsalt, et ega siis alkohol ei ole asi mida peab tarbima.

      kui sa oled siiani suht ilma hakkama saanud, siis mis tast nüüd enam tarbima hakata.

      Comment

      • Supsti
        Grinder
        • Dec 2008
        • 863

        #543
        Re: ALKOHOL :D

        Algselt postitas mahe
        rumm + cocacola
        Selle joogi puhul on kahte sorti inimesi. Ühed, kes seda ainult jooksid ja teised, kes ei suuda suu sissegi võtta. Mina olen üks nendest, kes ei suuda seda suu sissegi võtta.

        Comment

        • dener89
          Grinder
          • Mar 2009
          • 625

          #544
          Re: ALKOHOL :D

          no lähen ostan rummi ja proovin ära

          Comment

          • kivisaba
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2514

            #545
            Re: ALKOHOL :D

            osta jääd ja sidrunit/laimi kh

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #546
              Re: ALKOHOL :D

              Algselt postitas dener89
              no lähen ostan rummi ja proovin ära
              a sellisel juhul vaata et mingit odavat jama ei osta.

              baccardi peaks alustuseks hea olema. või siis kallimatest rummidest näiteks Havannah, must ja 7 tärni. Või siis muidugi ülinuts 8-aastane Baccardi, see aga ka vastava hinnaga.

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #547
                Re: ALKOHOL :D

                Algselt postitas dener89
                on see hea?
                peaks proovima midagi muud äkki jah.
                paluks soovitus algajale alkoholi tarbijale

                Comment

                • donkament
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1945

                  #548
                  Re: ALKOHOL :D

                  Algselt postitas dener89
                  on see hea?
                  peaks proovima midagi muud äkki jah.
                  paluks soovitus algajale alkoholi tarbijale
                  lol.

                  rumm+baikal+laim+jää= :-*

                  aga muidu alustada ikka lahjematest. esimesel korral pilti taskusse tõmmata ei soovita.

                  Comment

                  • silku108
                    Julm Donk
                    • Mar 2009
                    • 90

                    #549
                    Re: ALKOHOL :D

                    Captain morgan on ka suht nuts rumm

                    Comment

                    • Ghost0
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1335

                      #550
                      Re: ALKOHOL :D

                      Algselt postitas dener89
                      on see hea?
                      peaks proovima midagi muud äkki jah.
                      paluks soovitus algajale alkoholi tarbijale
                      Haha, niipalju sellest tublidusest siis :D :D


                      Rumm+coca+lime/sidrun on minu jaoks suht standard :) Varsti poodi :D
                      Viina joon ka ikka ,aga viimasel ajal eelistan nipernaadit...näiteks mustika ja kirsi oma :)

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #551
                        Re: ALKOHOL :D

                        captain morgan on kõige kõigem jook ever!

                        kohe pärast laudurit
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #552
                          Re: ALKOHOL :D

                          Algselt postitas dener89
                          on see hea?
                          peaks proovima midagi muud äkki jah.
                          paluks soovitus algajale alkoholi tarbijale
                          Algajale alati koksid - pisang apelsinimahlaga, rumm koolaga jms. Lahjasid valmis jooke (dlightid, siidrid, õllid) jäta külmkappi pohmakat ootama või tee mõned üksikud enne pidu aga purju ära nendest kaani - kõige mõttetum tegevus.

                          EDIT: Ja rumm nats liiga karm algajale IMO, liialt kange. Pisang on hea pehme ja lahja - kõigest 20 volti.

                          Comment

                          • wedoit
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2008
                            • 458

                            #553
                            Re: ALKOHOL :D

                            ise hindan ka rummi. üldjuhul Bacardi ja üle selle kvaliteediga. aeg-ajalt on kokteilide himu. väga meeldib ka mojito, kui on värskest kraamist (loe mitte külmutatud pask) tehtud. teinekord on hea laivis lasta ka viskit, jack daniels näiteks. või siis kallimad šotlased-iirlased. (ei ole viski ekspert siiski) kui saunaõhtu, siis kindlasti õlu. vanast ajast jäänud külge a le coq pilku komme. veini võib ka juua, aga ekspert jällegi ei ole.

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #554
                              Re: ALKOHOL :D

                              ahjaa, üks sigahea koks on b-52.
                              :)
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #555
                                Re: ALKOHOL :D

                                Siis selline asi - eile ostsin miski joogi, mis oli täiesti lagritsa maitsega. Oli pruunikas-kollane jook - tahaks teada, mis joogiga tegu oli. Ja kui jõid, siis jubedalt suud kõrvetas.

                                Comment

                                Working...